Одберете локација на пристап

12 ипол години затвор доби лицето, кое пред речиси една година изврши полов напад врз ќерката на актерката, Весна Петрушевска, објави актерката на својот Фејсбук профил. -После точно една година борба, емотивни страдања, правен процес, денес имам
Цел фб и твитер вришти за градинка во Чаир каде децата ги учат на ислам. Чекајте бе луѓе, кога децата се крстат од мали, кога се носат у црква, во градинките кога го учат за дедо боже и ги тераат да вапцаат јајца за велигден, тоа не е ИНДОКТРИНАЦИЈ
(Скарамучи лево, Шон Спајсер десно) По само 6 месеци, Шон Спајсер си даде оставка, изгоре човекот, како Трамп тргнал со скандали ќе мора да смени уште 3-4 портпароли ако дочека да го заврши мандатот без да му изгласаат импичмент, човекот прави по
Искористи го големиот ПОПУСТ на соларни системи за вода од 150 литра!Со секое купување добиваш и пополнето барање за субвенции!Побарајте не:+389 72 625 200info@nikmit.mkhttps://goo.gl/PHQZvf
Национален уметник Сакав да станам национален уметник, затоа што знаев дека тоа е убава шанса да му се доближам на Хорхе, во дланката со која ќе фати да ми честита да му смачкам неколку говнени бомбички, да му ја закачам усмрдената ракавица од мој
Волшебни зборови се зборови кои служат да се случи некаква магија. На пример: Абракадабра, Хокус Покус, Отвори се Сезаме, Да, имам партиска книшка!, и ред другизборови и изрази кои треба да создадат магичен ефект или инстантна промена. За разлика о
Промоција на - Добредојде бебе.https://goo.gl/VrdL2G Во првите осум часа од раѓањето на детето, со важечки документ за лична идентификација, родителите треба да потпишат изјава за согласност за обработка на личните податоци. Двајцата родители треб
Јована Аврамовска е новиот портпарол на Министерството за финансии. Аврамовска беше дел од тимот на сатиричната емисија „Фчерашни вести“ што се емитуваше на телевизија Телма, а претходно работела во утринската програма на ТВ Сител. Та
Кирил Божиновски денеска се жалел во Апелација дека бил татко на малолетни деца затоа не требало да иде во затвор?!?! А сите илјадници кои тие ги затворија и ги избркаа од работа и ги сотреа, нивните деца што беа, диви зајаци?!?!
Што мозок треба да имаш да се погледнеш во огледало и да си речеш: ТОП! БАШ ВАКА ТРЕБА ДА ИЗЛЕЗАМ ОД ДОМА И ДА СЕ ПОЈАВАМ У ЈАВНОСТ?!?!
Магистерот Митко Чавков по кривично - правни науки и под менторство на Академик Владо Камбовски планирал својата докторска дисертација да ја пишува во Шутка. Таму ќе му било мирно и секси, само сеуште бирал тема за докторатот - дали да се посв
onur air sunexpress anadolu jet pegasus

ГРУЈЧЕ НЕМАШЕ МУДА ДА ИЗЛЕЗЕ ДА ОДГОВОРИ НА ЕКСПОЗЕТО НА ЗАЕВ, ГО ПРАТИ ИЛЧЕ ГЕБЕЛС ДА СЕРЕ И ДА ПАЛАМУДИ!

Груевски немаше храброст и доблест да излезе на говорница и да му реплицира на Заев за експозето, па го прати Илче Гебелс да се пењави и да паламуди...

Повеќе

(ВИДЕО) Експозето на Заев ги изненади и неговите најголеми хејтери: НЕВЕРОЈАТЕН ГОВОР, АКО ОВА ГО ИСПОЛНИ, НАРОДОВ НЕМА ДА ЗНАЕ ШТО ГО СНАШЛО, ВО ПОЗИТИВНА СМИСЛА!!!

* реклами:

Повеќе

ФАЦАТА НА ГРУЈО СЕ КАЖУВА: ЦРНО МУ СЕ ПИШУВА НА ПАТОЛОТ!

* реклами:

Повеќе

ФОТКА ЗА ВО ИСТОРИЈА: За ова се боревме 10 години упм, прекрасна глетка!!!

* реклами:

Повеќе

СЕ ЗАТВОРА ТЕЗГАТА ПОСЛЕ 10 ГОДИНИ БЕЗМИЛОСНА ПЉАЧКА: Над 1000 ВМРО-вци, ГРОМ-овци, Социјалисти и остали паразити ќе се спакуваат од директорски позиции по јавни претпријатија и министерства и ќе заминат ако имаат среќа кај на мајка им пичката, останатите во затвор!!!

Според последниот регистер, државниот јавен сектор брои 1.291 институција, кои се финансираат од државниот буџет. Владата е основач на 491 институци...

Повеќе

ЧАВКАТА ЌЕ СЛЕТА ВО ИДРИЗОВО МНОГУ БРЗО: МВР го стега обрачот околу Чавков, го храбрат ОЈО да го повика на распит!!!

Експертската комисија во МВР што ја води истрагата за однесувањето на полицијата за време на насилствата во Собранието на 27 април, од сослушаните с...

Повеќе

(ФОТО) ГЛЕЈТЕ КАДЕ СЕДИ ГРУЈЧЕ ВО ПАРЛАМЕНТ: По 10 години седење десно, сега седи лево, смрштен како да изел едно кило лимон на гладно!

* реклами:

Повеќе

СПИЕШ ЛИ МИРНО САША МИЈАЛКОВ?! НА ОВИЕ ЛИ ГО ОСТАВИ БРАНИКОТ НА ДРЖАВАТА?!

Додека Сашо Мијалков се спрема за во затвор, браникот на државата сега е во рацете на дуото Миленко - Бачев! Спиј мирно Македонија, се додека ови...

Повеќе

ДНЕВНА ДОЗА ДОЈРАНЛИЕВ МАЈМУНАРИИ!

* реклами:

Повеќе

(ВО ЖИВО) НАРОДЕ ЧУЈТЕ И ПОЧУЈТЕ: СЕ БИРА НОВА ВЛАДА ВО ЖИВО, ДОАЃА ЖИВОТ ВО МАКЕДОНИЈА!!!

Во моментов се бира влада во собрание. Е не, ќе се заебаваме ли?! Линк тука. ЦЕЛ ЕДЕН СААТ ЗАЕВ РЕДИ БЕНЕФИЦИИ КОИ НАРОДОТ, СИРОМАШНИТЕ, ЌЕ ГИ ДОБ...

Повеќе

ШОКАНТНО - ПРОТЕЧЕ ВО ЈАВНОСТА ДОКУМЕНТ НА МАКЕДОНСКАТА ДБК: Српските тајни служби управувале со Груевски како со мало дете, Лазански и Иван Стоиљковиќ биле извршители на наредбите на агентот на БИА!!!

Српски невладини истражувачки организации некако се докопале до документ на македонската ДБК во која се прикажани активностите на српските тајни слу...

Повеќе

НУКЛЕАРНА БОМБА НА ИЛИНКА МИТРЕВА: Ако во знак на добра воља промениме некои делови од Скопје 2014-та во кои крадеме грчка историја и ги провоцираме и плашиме, Грција ќе не прими во НАТО под референцата БЈРМ и ќе дозволи да почнеме преговори со ЕУ под привремената референца!

- Мислам дека можеме да влеземе во НАТО под привремена референца. Одредени грчки министри тоа јавно го зборуваа како можност пред да го изградиме Ск...

Повеќе

ИЛИНКА МИТРЕВА РАСПАЛИ: Десет години имавме микс на ШУТРАК дипломатија и МАНЕКЕН дипломатија, каде Хорхе акаше по Казахстан а Поповски се фрцкаше по Брисел, и од двете немаше никаков аир за земјата!

- Извинете за термините, но ние десет години имаме микс на ШУТРАК дипломатија и МАНЕКЕН дипломатија, каде Иванов акаше по Казахстан и Азербејџан а П...

Повеќе

АБЕ ДЕЧКИ, ДОБРА ВЛАДА СМЕ НАПРАВИЛЕ, ЕВЕ ДОКАЗ: Јанко Бачев и Ванковска мрсат муда и се пењават?!

* реклами:

Повеќе

КАКВО ДНО, КАКОВ ПАТОС: Огорчениот и нервозен Груевски им нареди на куртоните да распалат по Никола Димитров, стигнаа клевети и навреди од Курир дека бил пијаница, коцкар, предавник и психички нестабилен?! Добро е, го поштедија, не е значи убиец, педер и педофил!

Ова е инаку тежок автогол за Грујо, како тоа он дозволил нестабилен човек, пијаница, курвар, коцкар и предавник да биде главен овластен преговарач...

Повеќе

    ucuz ucak bileti onur air sunexpress anadolu jet pegasus en ucuz ucak bileti