Одберете локација на пристап

Единаесетгодишниот Јане Велковски, кој е меѓу седумте лица со спинална мускулна атрофија (СМА) за кои државата го обезбеди лекот „Спинраза“, денеска беше во Владата и се сретна со премиерот Зоран Заев и министерот Венко Филипче. &bdquo
Премиерот Зоран Заев, запрашан за најновите „бомби“ објавени денеска на Јутјуб, тој не сакаше да даде коментар. Тој додаде дека нема да дозволи да му се случи нешто на неговото семејство и на граѓаните на Македонија, за заканите што се
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* реклами ---------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклами ---------------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Мора да е многу траорно денеска во
* реклами ------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклами ------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклами --------------------------
* реклами ---------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклами ---------------------------------
* реклами ----------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами --------------------------
* Реклами --------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклами ------------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------

СИРОМАШНА ЗЕМЈОДЕЛКА СО ЦВИКЕРА ОД 300 ЕВРА И КОШУЛА ОД 500 ЕВРА, АЛО ВМРОВЦИ, ДАЈ БЕ ПРИБЕРЕТЕ СЕ: ИЗЈАВА НА ЗЕМЈОДЕЛСКИТР ПРОТЕСТИ ДАВАШЕ ДЕВОЈЧЕ ОД ШТАБ СО КОШУЛА МАРКА БАРБЕРИ ВРЕДНА 500 ЕВРА!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

КОЛЕВ: ЗЛОТО ПОБЕДУВА КОГА ДОБРИТЕ ЛУЃЕ НЕ ПРАВАТ НИШТО!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Бизнисмените порачаа дека ќе го следат регистарот на професионални онлајн медиуми

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

ПОРАЗОТ НА ОРБАН НА ЛОКАЛНИТЕ МУ ГИ НАПОЛНИ ГАЌИТЕ НА ПАТОРОТ: Груевски фотографиран на аеродром – ja напушта ли Будимпешта?!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

НАРОДОТ СО ДРВА И КАМЕЊА ЈА ДОЧЕКА ИЗЈАВАТА НА МИЦКО ДЕКА ЌЕ НАПРАВЕЛ ЕКОНОМСКИ БУМ ВО ПРВИТЕ 100 ДЕНА АКО СЕ ВРАТИ НА ВЛАСТ!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Охридски дијалог: За две години, Македонија се ослободи од хибридниот режим и е пред членство во НАТО

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

На браќата Срби памет не им иде, поради блискоста со Русите ја изгубија и Краина во Хрватска, и Косово, беа бомбардирани жестоко, Република Српска им се клати во Босна а уште малце ќе им се откинат и Војводина и Санџак и Прешево, Медвеѓа и Бујановац

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

КОМЕДИЈА ВО БЕЛГРАД: Брнабиќ потпиша договор за слободна трговија со Евроазиската Унија која е само 10% од ЕУ пазарот и со која има трговски минус од 1 милијарда долари!!!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

НУКЛЕАРНА БОМБА НА ЗЕЌИРИ: Главен брифер на Тимоние е Синиша Алексовски, советникот на Иванов

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

Рама: ЕУ го изневери Заев!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

Заев го обвини Илија Димовски: Срамота е што немаме државен ревизор, му истече мандатот и на заменикот

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

Шекеринска: Франција немаше никаква забелешка за реформите и тие не се причина за ставот на Макрон

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

ДОМ: Европските зелени со силна поддршка за европската интеграција на Македонија

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Пријателите на Северна Македонија екс големи светски политичари и дипломати се собраа во Охрид на дводневна конференција

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ИМА КОЈ ДА ГО НАСЛЕДИ ЛЕГЕНДАРНИОТ ВАЧНО ЧИФЛИГАНЕЦ: Драгана Д. Чифлиганец, добитник на престижната награда „40 под 40“ за бизнис лидерите во Европа

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе