Одберете локација на пристап

Павле ич да не се нервираш! Ти си херој! ТИ НЕ БЕШЕ ПИЧКА НЕУТРАЛНА ВО ВРЕМЕ КОГА ЗЛОТО ЈАДЕШЕ НАРОД И ГИ СЕРЕШЕ ПО ЕНДЕЦИ!!! Ти си дел од една голема приказна која ќе ја среди земјава, ќе донесе тука живот, ред, мир, благосостојба, правда! Кол
Чудно време дојде и кај нас во опечелена Македонија? Заеднички владини седници, цвекиња и венци, поклон пред великанот Борис Трајковски, заедно кај дедо Наум, црквата мајка и црквата ќерка, ќе не признаат ли нема ли да не признаат, договори во сит
Линк до ова лудо видео овде.
Поранешниот претседател на Сообранието Трајко Вељаноски испратил отворено писмо до сегашниот претседател Талат Џафери. Ај што го пратил – не мора да го праќа, може на говорница да го каже, туку медиумите и му го пренесоа писмото. Новинарите м
Бугарија ќе преседава со Европската Унија во месеците кога ЕУ ќе одлучува за начинот на кој Британија ќе ја напушти ЕУ. Под кои услови, колку пари ќе плати, какви спогодби ќе се донесат итн итн, за сето тоа ќе одлучува меѓу другите и Бојко Борисов
На денешната седница наменета за пратенички прашања, вицепремиерот за економски прашања Кочо Анѓушев повикан да одговори, рече дека во минатиот период се забележал раст во сите сектори освен во градежништвото, како резултат на стопирањето на градењ

(ВИДЕО) Миленко го префрли студиото на ранчот кај козите во колиба: Следуваат тешки денови за мене, ќе имам проблеми со законот, може и да се самоубијам!

Повеќе

ЌЕ ИМА ДОЛГО ВРЕМЕ ДА МИСЛИ НА ОВАА ТЕМА ВО ИДРИЗОВО, ЌЕ СИ ЈА АКА ГЛАВАТА ОД ЅИДОТ И ЌЕ МУ ТЕКНАТ МНОГУ РАБОТИ

Повеќе

НЕВЕРОЈАТНО: ГРУЈО НАЈАВИ НА НАЦИОНАЛНА ТВ ДЕКА ТОЈ И ЦЕЛО РАКОВОДСТВО НА ПАРТИЈАТА ЌЕ БЕГААТ ОД ЗЕМЈАТА!!!

- Ја не одобрувам бегање од правдата како што направија бегалците Грујоски и вториот што избега. Но донекаде и ги разбирам и ќе видиме што ќе се слу...

Повеќе

ГРУЈО ДОКАЖУВАШЕ КОЛКУ ГИ САКА АЛБАНЦИТЕ НА АЛСАТ-М, НОВИНАРОТ ГО МАСАКРИРАШЕ!

Грујо: - Ја многу ги сакам Албанците, многу работи и инвестиции направив за Албанците, лага и клевета е дека сум имал нешто против Албанците... Нов...

Повеќе

ЕВЕ 18 ПРИЧИНИ ЗОШТО НА 19-ТИ ТРЕБА ДА СЕ ГЛАСА ЗА БРОЈОТ 19!!!

Повеќе

ФОТКА ЛЕГЕНДАРЕ: Старите борци и сопартијци повтарно заедно, овој пат во влада!

Повеќе

(ВИДЕО) БРАВО ЗА ПОРТАЛОТ А1ОН, ЗА ОВА СЕ ДОБИВА ОСКАР: Им отидоа дома на специјалните обвинителки, навлегоа во нивната приватност, раскажаа хероините низ што поминаа овие две години, овие жени се злато!!!

Повеќе

(ВИДЕО) Другарчето на Трендо и Иво Котевски, Теменугов се обиде да му направи масакар на Кочо Анѓушев на Телма, ама вице премиерот одлично се снајде

Повеќе

ЗАПОЗНАЈТЕ ГИ КРИМИНАЛЦИТЕ ОД ЃОРЧЕ И НИВНИТЕ ЗЛОДЕЛА

Повеќе

(ВИДЕО) ТРАМП ГО ШОКИРАШЕ СВЕТОТ: Од вас во ООН зависи дали ќе морам да наредам Северна Кореја да биде тотално уништена, а за тоа имаме воен капацитет како што многу добро знаете!

Повеќе

ПРАШАЊЕ ДО ВМРОВЦИТЕ: Пронајдете го Грујо на фотката!

Повеќе

(ВИДЕО) Дури и премиерот Заев во Њујорк ја коментираше тепачката меѓу Геро и Палчо, Геро се наљути и бара извинување од премиерот

Повеќе

ЕПА АЈ ДА ЗАБРАНИМЕ ДА СЕ НОСАТ ЛАНЧИЊА СО КРСТОВИ ВО ШКОЛО?!?!

Повеќе

(ВИДЕО) ВМРОВЦИ САМИ СИ ПРИЗНАВААТ: Ние сме тешки криминалци и гадни копилиња!

Линк до ова легендарно видео овде.

Повеќе

ОД МУРТИНО ДО ООН ВО ЊУЈОРК, ЕТЕ КАДЕ СЕ СТИГА СО МУДА КАКО БАСКЕТИ

Повеќе