Одберете локација на пристап

12 ипол години затвор доби лицето, кое пред речиси една година изврши полов напад врз ќерката на актерката, Весна Петрушевска, објави актерката на својот Фејсбук профил. -После точно една година борба, емотивни страдања, правен процес, денес имам
Цел фб и твитер вришти за градинка во Чаир каде децата ги учат на ислам. Чекајте бе луѓе, кога децата се крстат од мали, кога се носат у црква, во градинките кога го учат за дедо боже и ги тераат да вапцаат јајца за велигден, тоа не е ИНДОКТРИНАЦИЈ
(Скарамучи лево, Шон Спајсер десно) По само 6 месеци, Шон Спајсер си даде оставка, изгоре човекот, како Трамп тргнал со скандали ќе мора да смени уште 3-4 портпароли ако дочека да го заврши мандатот без да му изгласаат импичмент, човекот прави по
Искористи го големиот ПОПУСТ на соларни системи за вода од 150 литра!Со секое купување добиваш и пополнето барање за субвенции!Побарајте не:+389 72 625 200info@nikmit.mkhttps://goo.gl/PHQZvf
Национален уметник Сакав да станам национален уметник, затоа што знаев дека тоа е убава шанса да му се доближам на Хорхе, во дланката со која ќе фати да ми честита да му смачкам неколку говнени бомбички, да му ја закачам усмрдената ракавица од мој
Волшебни зборови се зборови кои служат да се случи некаква магија. На пример: Абракадабра, Хокус Покус, Отвори се Сезаме, Да, имам партиска книшка!, и ред другизборови и изрази кои треба да создадат магичен ефект или инстантна промена. За разлика о
Промоција на - Добредојде бебе.https://goo.gl/VrdL2G Во првите осум часа од раѓањето на детето, со важечки документ за лична идентификација, родителите треба да потпишат изјава за согласност за обработка на личните податоци. Двајцата родители треб
Јована Аврамовска е новиот портпарол на Министерството за финансии. Аврамовска беше дел од тимот на сатиричната емисија „Фчерашни вести“ што се емитуваше на телевизија Телма, а претходно работела во утринската програма на ТВ Сител. Та
Кирил Божиновски денеска се жалел во Апелација дека бил татко на малолетни деца затоа не требало да иде во затвор?!?! А сите илјадници кои тие ги затворија и ги избркаа од работа и ги сотреа, нивните деца што беа, диви зајаци?!?!
Што мозок треба да имаш да се погледнеш во огледало и да си речеш: ТОП! БАШ ВАКА ТРЕБА ДА ИЗЛЕЗАМ ОД ДОМА И ДА СЕ ПОЈАВАМ У ЈАВНОСТ?!?!
Магистерот Митко Чавков по кривично - правни науки и под менторство на Академик Владо Камбовски планирал својата докторска дисертација да ја пишува во Шутка. Таму ќе му било мирно и секси, само сеуште бирал тема за докторатот - дали да се посв
onur air sunexpress anadolu jet pegasus

Чомовци се едни од најголемите штеточини во македонското новинарство!!!

Ја неможам да ги разберам Чомовци што сорта ќе беа... Погледнете како изгледаше копукот Александар Николовски на крајот на интервјуто со Горазд Чомо...

Повеќе

(ВИДЕО) ЕПСКО ГОМНО БЕСРАМНО МАЈКЕ МУ ГА НАБИЈЕМ: Александар Николовски во интервју за Фактор 24 - ГРУЈО Е ПОШТЕНАЧИНА, ЖИМИ МИ МАЈКА, НЕ ИМ ВЕРУВАЈТЕ НА СВОИТЕ УШИ И ОЧИ, СЛУШАЈТЕ ЈА ШТО ВИ ЗБОРАМ!!!

* реклами:

Повеќе

САША БОГДАНОВИЌ: Општина Центар ќе се избори АутоМакедонија да остане на граѓаните на Центар, затоа денеска поднесуваме и иницијатива до надлежните институции за стопирање на изградбата на катна гаража!

* реклами:

Повеќе

(ВИДЕО) КАЈ ЌЕ БЕГАШ СЕГА КУЧЕ КАСАПСКО: Најново и уште подобро видео на кое се гледа како пратеникот Сашо Василевски отвара врата на насилниците!

Линк до видеото овде. * реклами:

Повеќе

Некој треба да седне и со помош на невладините организации да направи црни книги во кои ќе бидат заведени сите сваровски судии и обвинители, сите куртон пропагандисти, сите експертутки, сите политички партнери и сите бизнис олигарси кои му помогнаа на Грујо 10 години да ја тероризира земјата!!!

Реваншизам не смее да има, во смисла на тепање убивање прогон и затворање без докази и судска процедура, но мора да има осуда. Не смее да има и забор...

Повеќе

ПА КОЈА Е ОВАА ПЕРВЕРЗИЈА: ВМРО ДПМНЕ за 10 години наместо да го спаси Кратово од СМРТ, тие си купиле 5 дуќани во градот, што ќе стануваат корпорација ли?!

ТВ 24 откри дека ВМРО ДПМНЕ имала во Кратово 5 имотни листови од дуќани?! Еј, Кратово умира, и ВМРО ДПМНЕ за 10 години наместо да проба да го спаси...

Повеќе

(ВИДЕО) ТВ 24 ОТВОРЕНО: Колку милиони евра има во сефот и на сметката на ВМРО ДПМНЕ?!

* реклами:

Повеќе

(ВИДЕО) САШЕ ПОЛИТИКО ВО АКЦИЈА: 20 минути плескање лудаци по газот!!!

* реклами:

Повеќе

Тортура и Тинтрање

Се сеќавате ли на каква садистичка, полициско медиумска и судска тортура беше изложен Љубе Бошковски само заради сомневање дека нелегално ја финанси...

Повеќе

ПРОКЛЕТИ ДА СТЕ, ЖИВИ НЕ ОДРАВТЕ!

До кога овие луѓе со сериозни обвиненија ќе парадираат со облека сошиена од кожата на граѓаните?! До кога овие луѓе ќе ја сечат артеријата (црвената...

Повеќе

ВАНЕ ЦВЕТАНОВ РАСПАЛИ ПО ГРУЕВЦИ: Сите до еден ќе одговараат дебело за своето слугување

Повеќе десетици смртни случаи заради предолги или неоправдани притвори. Стотици починати во затворите заради неосновани затворски казни. Стотици ч...

Повеќе

Лидерот на ШАРЕНИТЕ му одговори на Дачиќ: Ние едвај успеавме Грујо да го срушиме не па да се замараме со рушење на Вучиќ, не сме ние супермени!

* реклами:

Повеќе

ВИДЕО: Како функционира НАТО, најмоќниот воен сојуз на планетата на кого Македонија наскоро треба да се приклучи

Погледнете го ова кратко видео за тоа што значи и како функционира НАТО. Поради геополитичките превирања и обидете за вмешување на Русија на Блак...

Повеќе

(ВИДЕО) КАКОВ Е САМО ОВА МОНСТРУМ, ЌЕ БИДЕ ЛИ ОДЗЕМЕНА ЛИЦЕНЦАТА НА РАДИО РСМ ПОРАДИ ОВА: Сликарот Ацо Станковски - Рембрант само еден ден по настаните во 27-ми април се вклучи телефонски во емисија на Радио Слободна Македонија, и буквално свршуваше од среќа што биле претепани пратениците, ги нарекуваше стаорци, им се закануваше дека со право ќе бидат убиени, ги величеше убијците и тепачите?!

Ацо Станковски се надмина себеси, ги величеше тепачите и убијците на Заев и Села дека виле разбуден лав кој ќе ги изедел и голтнел пратениците на СД...

Повеќе

(ВИДЕО) Меркел никако да го прежали Обама: Си го викна на конференција во исто време кога Трамп е на тура низ Европа, се појавија над 10 000 Германци да го видат како да е концерт на Ролинг Стоунс!

Линк до видеото овде. * реклами:

Повеќе

    ucuz ucak bileti onur air sunexpress anadolu jet pegasus en ucuz ucak bileti