Одберете локација на пристап

12 ипол години затвор доби лицето, кое пред речиси една година изврши полов напад врз ќерката на актерката, Весна Петрушевска, објави актерката на својот Фејсбук профил. -После точно една година борба, емотивни страдања, правен процес, денес имам
Цел фб и твитер вришти за градинка во Чаир каде децата ги учат на ислам. Чекајте бе луѓе, кога децата се крстат од мали, кога се носат у црква, во градинките кога го учат за дедо боже и ги тераат да вапцаат јајца за велигден, тоа не е ИНДОКТРИНАЦИЈ
(Скарамучи лево, Шон Спајсер десно) По само 6 месеци, Шон Спајсер си даде оставка, изгоре човекот, како Трамп тргнал со скандали ќе мора да смени уште 3-4 портпароли ако дочека да го заврши мандатот без да му изгласаат импичмент, човекот прави по
Искористи го големиот ПОПУСТ на соларни системи за вода од 150 литра!Со секое купување добиваш и пополнето барање за субвенции!Побарајте не:+389 72 625 200info@nikmit.mkhttps://goo.gl/PHQZvf
Национален уметник Сакав да станам национален уметник, затоа што знаев дека тоа е убава шанса да му се доближам на Хорхе, во дланката со која ќе фати да ми честита да му смачкам неколку говнени бомбички, да му ја закачам усмрдената ракавица од мој
Волшебни зборови се зборови кои служат да се случи некаква магија. На пример: Абракадабра, Хокус Покус, Отвори се Сезаме, Да, имам партиска книшка!, и ред другизборови и изрази кои треба да создадат магичен ефект или инстантна промена. За разлика о
Промоција на - Добредојде бебе.https://goo.gl/VrdL2G Во првите осум часа од раѓањето на детето, со важечки документ за лична идентификација, родителите треба да потпишат изјава за согласност за обработка на личните податоци. Двајцата родители треб
Јована Аврамовска е новиот портпарол на Министерството за финансии. Аврамовска беше дел од тимот на сатиричната емисија „Фчерашни вести“ што се емитуваше на телевизија Телма, а претходно работела во утринската програма на ТВ Сител. Та
Кирил Божиновски денеска се жалел во Апелација дека бил татко на малолетни деца затоа не требало да иде во затвор?!?! А сите илјадници кои тие ги затворија и ги избркаа од работа и ги сотреа, нивните деца што беа, диви зајаци?!?!
Што мозок треба да имаш да се погледнеш во огледало и да си речеш: ТОП! БАШ ВАКА ТРЕБА ДА ИЗЛЕЗАМ ОД ДОМА И ДА СЕ ПОЈАВАМ У ЈАВНОСТ?!?!
Магистерот Митко Чавков по кривично - правни науки и под менторство на Академик Владо Камбовски планирал својата докторска дисертација да ја пишува во Шутка. Таму ќе му било мирно и секси, само сеуште бирал тема за докторатот - дали да се посв
onur air sunexpress anadolu jet pegasus

ЦАААР: АГИМ ЈОНУЗ ГО ПРАША СЕАД КОЧАН НА НЕГОВАТА КУРТОН ТВ - ДЕЧКИ КАЈ СЕ ПАРИТЕ ШТО ГИ УКРАДОВТЕ!

Аналитичарот Агим Јонуз се изнервира што водителот еден саат збореше само за албанската платформа, па сам себе си постави прашање на бело ливче во с...

Повеќе

ИСУСЕ ХРИСТЕ: Куртонот АСМА бара реформи и промени во СДСМ затоа што дошле на власт?!

Кој копук, која ретарда е овој дебил у пичку матер ццц.... Куртонот АСМА на Сеад Ибица ТВ бара реформи во СДСМ затоа што дошле на власт?! И СДСМ и ...

Повеќе

КУРВИТЕ ГО ДОПРЕА ДНОТО: Палчо се нервирал што на социјални мрежи се пишувало за Грујо и вмровците ЌЕ СИ ЛЕЖИТЕ?!?!

- Многу се нервирам што Грујо сите го судат и што за ВМРО ДПМНЕ на социјални мрежи се пишува ЌЕ СИ ЛЕЖИТЕ?! Палчо, екс шеф на скопската градска орг...

Повеќе

(ВИДЕО) КУРВИ ПРЕДАВНИЧКИ, НАЈГОЛЕМИТЕ ХИЕНИ НА СДСМ СЕ ИЗЛЕЗЕНИ ОД БИХАЧКА: Ова гомно уште јаде гомна за Заев, му кажал ли некој дека Грујо ојде у курац а Заев е веќе премиер?!

* реклами:

Повеќе

(ВИДЕО) Прашање на време е кога Оливер Спасовски ќе почне да шамара новинари на прес, човекот мрази глупи прашања :)

* реклами:

Повеќе

СДСМ ПАК ПОЧНА ДА БОМБАРДИРА: СЕ УКИНУВА БОЛНИЧКАТА ПАРТИЦИПАЦИЈА, ОТСЕГА СИТЕ ЌЕ СЕ ЛЕКУВАМЕ БЕСПЛАТНО!!!

* реклами:

Повеќе

УРЕДНИКОТ НА ТЕЛМА СО ЖЕСТОКА ИЗЈАВА: Анкетите на Брима Галуп кои ги користи ИРИ се неточни, на исто ниво се со анкетите на Димитрије Чуповски и Павел Шатев, да беа точни ВМРО ДПМНЕ ќе имаше 60 пратеници а СДСМ 30!

- Не знам каде е проблемот, но анкетите на агенцијата Брима Галуп кои ги користи институтот ИРИ се неточни веќе подолго време. И пред изборите се из...

Повеќе

НУКЛЕАРНА БОМБА НА ДИРЕКТОРОТ НА ТЕЛМА: Бодигардите на Спасовски од МВР на Заев му предложиле да биде евакуиран преку тајниот тунел и да ги остави колегите пратеници на толпата, тој тоа го одбил!

* реклами:

Повеќе

Ете колку Грујо го сака народот: Прво си ги направи партиската зграда, владата и министерствата, а последни за изградба ги остави Клинички Центар и студентските домови и сега му ги тупна на Заев да ги прави!

11 години си на власт и тек почнуваш со изградба на Клинички Центар и студентски домови кога веќе си заминуаш од власт и не само што не се знае кога ќ...

Повеќе

(ВИДЕО) БРАЧО СРБЕ ДРЖТЕ СЕ: И Србите си имаат своја Каракамишева, глејте што лупа ова курвиче глупо на РТС - ЕУ БИЛА КОНЦЕНТРАЦИОНЕН ЛОГОР КАКО ЈАСЕНОВАЦ КАДЕ ОД СРБИТЕ ЌЕ ПРАВЕЛЕ ЧОРБА!

Линк до видеото овде. * реклами:

Повеќе

ДОБРО КОЛКУ ЛИ Е ЛУД ОВОЈ ЧОВЕК?! БАРДОВЦИ ТРЕБА ДА ВОВЕДЕ ЕДИНИЦА МЕРКА ЗА ЛУДОЌА, ЕДЕН ГРУЈ!

Значи за Грујо реформи се фрлање лопати, земање кредити и делење тендери со провизија?! ПАПАПА КОЈА НАКАЗА!!! Чул ли си ти бе гомно за извештајот на...

Повеќе

ШОКАНТНО ОТКРИТИЕ НА САШО ОРДАНОВСКИ: Кланицата на 27-ми април се командуваше по линијата Груевски-Мијалков-Чавков-Иванов-Вељаноски-Борис/Бетмен!!!

Ланецот по кој се командувал линчот на 27-ми април одел по следнов редослед: Груевски-Мијалков-Чавков-Иванов-Вељаноски-Борис/Бетмен... И сите овие...

Повеќе

АНАЛИТИЧАРОТ ПЕТАР АРСОВСКИ ГО ОТКРИ ТАЈНИОТ ПЛАН НА ЗАЕВ: Тој ќе ја подсреди државата наредните година две колку што ќе може во овие околности, потоа ќе објави предвремени избори на кои ќе го прегази ВМРО ДПМНЕ како шлепер жаба, и дури потоа ќе ја реформира земјата од корен и ќе ја внесува во ЕУ и НАТО!!!

- Заев сега е победник ама без победа. Затоа тој нема голема политичка моќ и мандат за коренити промени во земјава, затоа мислам дека тој прво ќе ја...

Повеќе

САШО ОРДАНОВСКИ БРУТАЛЕН КОН ХОРХЕ: Не се секирајте, Германија нема да ни замери, среќа у несреќа е што Хорхе веќе сите го сметаат за тежок шарлатан!

Во колумна на Слободен Печат, Сашо Ордановски земал една дебела цепеница и фатил да го млати Хорхе безмилосно, дивјачки: Оти, кога нашиов Иванов, с...

Повеќе

(ВИДЕО) АНАЛИТИЧАРИ НА АЛСАТ-М: БЕСА да се здружи со Алијанса и ДПА за конечно по 16 години да се победи ДУИ во Албанските општини!

* реклами:

Повеќе

    ucuz ucak bileti onur air sunexpress anadolu jet pegasus en ucuz ucak bileti