Одберете локација на пристап

Павле ич да не се нервираш! Ти си херој! ТИ НЕ БЕШЕ ПИЧКА НЕУТРАЛНА ВО ВРЕМЕ КОГА ЗЛОТО ЈАДЕШЕ НАРОД И ГИ СЕРЕШЕ ПО ЕНДЕЦИ!!! Ти си дел од една голема приказна која ќе ја среди земјава, ќе донесе тука живот, ред, мир, благосостојба, правда! Кол
Чудно време дојде и кај нас во опечелена Македонија? Заеднички владини седници, цвекиња и венци, поклон пред великанот Борис Трајковски, заедно кај дедо Наум, црквата мајка и црквата ќерка, ќе не признаат ли нема ли да не признаат, договори во сит
Линк до ова лудо видео овде.
Поранешниот претседател на Сообранието Трајко Вељаноски испратил отворено писмо до сегашниот претседател Талат Џафери. Ај што го пратил – не мора да го праќа, може на говорница да го каже, туку медиумите и му го пренесоа писмото. Новинарите м
Бугарија ќе преседава со Европската Унија во месеците кога ЕУ ќе одлучува за начинот на кој Британија ќе ја напушти ЕУ. Под кои услови, колку пари ќе плати, какви спогодби ќе се донесат итн итн, за сето тоа ќе одлучува меѓу другите и Бојко Борисов
На денешната седница наменета за пратенички прашања, вицепремиерот за економски прашања Кочо Анѓушев повикан да одговори, рече дека во минатиот период се забележал раст во сите сектори освен во градежништвото, како резултат на стопирањето на градењ

ТРАГЕДИЈА НА ДЕНОТ: ДА НЕ ЗНАЕ ЧОВЕК ДАЛИ ДА ПЛАЧЕ ИЛИ ДА СЕ СМЕЕ!!!

За среќа нема повредени во колата. Не знаеме за коњот. Линк овде.

Повеќе

ИЗРАМНИВМЕ, ЕДЕН ЕДЕН СО АЛБАНИЈА ВО СТРУМИЦА, ИМА УШТЕ 15 МИНУТИ ДО КРАЈ ИМА ШАНСИ ДА ПОБЕДИМЕ!

Повеќе

РЕЖИМСКОТО ГОМНО, ВЛАЈКО, СЕ ОМРСИЛО СО 600 000е ОД БУЏЕТОТ!!!

Повеќе од 600.000 евра од три државни институции има земено Институтот за политички истражувања (ИПИС) во периодот од 2011 до 2017 година за истражу...

Повеќе

Трамп донесе одлука да се избркаат 1 милион млади Американци кои се дојдени во Америка како деца илегално, Обама жестоко го осуди потегот на Фејсбук

- Тие млади деца не по своја вина се дојдени во САД, тие знаат само за Америка, зборат само англиски, тие се вистински Американци, само документите ...

Повеќе

(ЖИВО) ЗАСЕГА НЕРЕШЕНО СО АЛБАНИЈА ВО СТРУМИЦА, НО НИЕ НАПАЃАМЕ!

Линк до видео во живо од утакмицата, овде.

Повеќе

(ВИДЕО) Еве зошто треба да си купите млеко и млечни производи од Млекара Здравје Радово

Повеќе

ЗНАЧИ ВМРОВЦИ И МОРАЛ СЕ КАКО МАГАРЕ И НУКЛЕАРНА ФИЗИКА: Мизо по стапките на Иво Ивановски, стана директор во фирма на која и дал државни бенефиции!

Доскорешниот прв човек на Дирекцијата за технолошко индустриските и развојни зони (ДТИРЗ) Виктор Мизо од вчера официјално е новиот управител на комп...

Повеќе

(ФОТО ТРАГИКО) ГРУЈОВАТА БАРОКНА ВЛАДА ОД СКАПО ПЛАТЕН СТИРОПОР ПОЧНА ДА СКАПУВА И ДА СЕ РАСПАЃА!!!

Повеќе

ЗНАЧИ КОГА ЌЕ ТЕ ПОТЕРА МАЛЕР: Паднаа од власт, сега и ајкули ги нападнаа!

Повеќе

(ВИДЕО) 100 ДЕНА ВЛАДА, ОТЧЕТ НА ВЛАДАТА: Ја вратиме СЛОБОДАТА, сега ќе дојде и ЖИВОТОТ, ПАРИТЕ КАЈ ГРАЃАНИТЕ, ЗБОРОТ Е ЗБОР!!!

Повеќе

БРУС ЛИ ЈА ПОФАЛИ НАДВОРЕШНАТА ПОЛИТИКА НА НОВАТА ВЛАДА: Само така мили деца, чичко Сем е со вас!

Заменик помошникот на државниот секретар на САД за Европа и Азија, Хојт Брајан Ји го поздрави вчера од Блед договорот за пријателство, добрососедств...

Повеќе

СИТЕ ОДАТ СО СДСМ, ГРУЈО ЌЕ БИДЕ ЗБРИШАН НА ЛОКАЛНИТЕ: ДОМ донесе одлука за коалицирање со СДСМ!

На синоќешната седница на Централниот одбор на ДОМ, по обемни дискусии, беше прифатен предлогот на СДСМ за коалицирање на локалните избори. Во диску...

Повеќе

Грујо, кошмарот ќе заврши кога ќе те видиме во црно бела кошула во Идризово, а се ближи тој ден!

Повеќе

(ВИДЕО) ХАХАААА: Момче заспа и падна грбечки на пресот на Грујо Мафијозо!

Повеќе

Дечки од СДСМ, навивам за вас!

Mесецов кога навршуваат 100-те дена од владеењето на СДСМ, започнува кампањата за локални избори. Она што го гледам и ми се допаѓа и не ми се допаѓа...

Повеќе