Одберете локација на пристап

Телевизија 24 известува дека Села го губи министерство за здравство и добива вице премиер за реформи и заменик министер за здравство?! Линк до целата сторија овде.
Фентанил е сто пати појака дрога од хероин, со исти својства, предизвикува таков напад на среќа рамен на 100 пати појак оргазам! Ова е навистина прекрасен начин да се замине од овој свет, ако веќе се мора...
Дознаваме дека овие денови како молња се шири гласина низ политичко-новинарските кулоари дека Грујо и Мицковски ја расипале дружбата! Не се знаат засега причините за оваа квага. Можно е Мицковски да одбивал да биде негов пион и барал да ја добие
- Јас ја напуштам политиката и се враќам на мојата прва професија, банкарството. Грујо во една од своите последни изјави. Уште да каже дека иде у лихварство, ќе дели заеми од украдените пари :D Твојата идна професија знаеш ли што ќе биде - РОБИЈА

(ВИДЕО) ПА ДОБРО ОВА Е ВЕЌЕ ТРАГИ-КОМИЧНО: Грујо во Могила на бина вели дека нивниот кандидат за градоначалник е лопов на кој местото му е само во Идризово?!

Линк до ова лудо виде овде.

Повеќе

КРАДОНАЧАЛНИКОТ ФРАНГОВ ИМА СО ШТО ДА СЕ ПОФАЛИ ВО ГЕВГЕЛИЈА!!!

Повеќе

ВАКА ЌЕ ЗАВРШАТ ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ ВО СКОПЈЕ!!!

Повеќе

(ВИДЕО) НЕ БИВА ОД БОДИГАРД, НАСИЛНИК И КРИМИНАЛЕЦ, ГРАДОНАЧАЛНИК: Првиот настап во кампањата на Јохан Тарчуловски беше едно големо фијаско!

За некои луѓе, полесно е да убиваш, тепаш, крадеш и пушиш отколку да излезеш во јавност и кажеш нешто паметно! ЈБГ такви се родиле, такво детство и...

Повеќе

НА ГРУЈО ИЧ НЕ МУ Е ДО СМЕЕЊЕ, ИЗГЛЕДА ОЧАЈНО НА МИТИНЗИТЕ, ГО ЈАДА ГОЛЕМА ЈАНЅА, ГИ ЗНАЕ АНКЕТИТЕ, ЗНАЕ ШТО ГО ЧЕКА...

Повеќе

КУРТОНИТЕ ПАК ЌЕ ПАЛАМУДАТ, ТРАМП НИКАДЕ ГО НЕМА ДА ГИ СПАСИ, ЖАЛ ДА ТЕ ФАТИ ЗА ОВИЕ КУЧИЊА КОИ ОСТАНАА И БЕЗ СТОПАН И БЕЗ КОСКА!

Врзале марама на рака како на времето Евреите, демек они се сега жртва на фашизам... А 10 години помагаа фашизам, лажеа, продаваа луди теории и при...

Повеќе

Америка, прекрасна земја која е речиси совршена - сенаторка, републиканка, без око да и трепне, штотуку ја сруши здравствената реформа на претседателот Трамп затоа што не и се допаѓал законот!!!

Америка земја која е речиси совршена - сенаторка, републиканка, без око да и трепне, штотуку ја сруши здравствената реформа на претседателот Трамп з...

Повеќе

МНОГУ ЧУДНА РАБОТА, МИЛИОНЕРОТ САМСОНЕНКО ОДЕДНАШ СНЕМА ПАРИ КОГА ДПМНЕ ПАДНА ОД ВЛАСТ: ВАРДАР СЕ РАСПАЃА, ФУДБАЛЕРИТЕ ПОЧНАЛЕ ШТРАЈК, НЕ ЗЕМАЛЕ 7 ПЛАТИ, ДОЛГОТ НА КЛУБОТ СЕ ИСКАЧИЛ НА 2 МИЛИОНА ЕВРА!!!

Добивме писмо од фудбалски работник кој добро ги знае работите во македонскиот фудбал преку свои извори во македонските клубови. Еве што ни п...

Повеќе

ВИДЕО: ШОКАНТНО ИНТЕРВЈУ НА ПРЕТСЕДАТЕЛОТ НА МАНУ НА ТЕЛМА - КАБИНЕТОТ НА ПРЕМИЕРОТ БУКВАЛНО НИ НАРЕДИ МАГИСТЕРСКАТА НА ГРУЕВСКИ ДА СЕ БРАНИ ВО МАНУ, НИ НУДЕА ПО 1000е МЕСЕЧНО ПО АКАДЕМИК ЗА ДА ГО ФАЛИМЕ ПРЕМИЕРОТ, АКАДЕМИЦИТЕ БЕА УПЛАШЕНИ ДА ЈА КРИТИКУВААТ ВЛАДАТА!!!

Повеќе

Да престане хајката и прогонот на извршителите, тие не се криви за нашите финансиски проблеми

Извршителите не се криви за нашите финансиски маки. Се празниме на нив затоа што на никој не му е лесно кога ќе падне на подот. Се празниме и на суди...

Повеќе

ОХРИДЕ НЕ СЕ ТРПИШ ОД УБАЈНИ: Поглед од Галичица кон Албанија

Повеќе

ВИДЕО: Саше Политико до директорот на агенција за медиуми - КОГА ЌЕ ГИ ОДЗЕМЕШ ЛИЦЕНЦИТЕ НА СИТЕЛ И КАНАЛ 5 ЗАТОА ШТО 10 ГОДИНИ ГО ЛАЖЕА НАРОДОТ ЗА ШТО БЕА НАГРАДЕНИ СО МИЛИОНИ ЕВРА ОД БУЏЕТОТ?!

Повеќе

Е ОВА Е КУРНАСКИ ДО ЈАЈА: Емисијата 360 си направи роденден и ја покани цела политичка дипломатска и бизнис елита!

Повеќе

ВИДЕО: Споредете го лидерот на десницата во Хрватска со нашиот патор и после поплачете си малце ама не се секирајте многу, јбг тоа е...

Повеќе

ЧОВЕШТВОТО ПОЛЕКА ЈА УНИШТУВА ПЛАНЕТАТА ЗЕМЈА, ДИВИОТ СВЕТ ИЗУМИРА, ЗА 50 ГОДИНИ ИЗУМРЕЛЕ 65% ОД ЖИВИОТ ДИВ СВЕТ ВО ПРИРОДАТА!

Линк до оваа хорор сторија овде.

Повеќе