Одберете локација на пристап

12 ипол години затвор доби лицето, кое пред речиси една година изврши полов напад врз ќерката на актерката, Весна Петрушевска, објави актерката на својот Фејсбук профил. -После точно една година борба, емотивни страдања, правен процес, денес имам
Цел фб и твитер вришти за градинка во Чаир каде децата ги учат на ислам. Чекајте бе луѓе, кога децата се крстат од мали, кога се носат у црква, во градинките кога го учат за дедо боже и ги тераат да вапцаат јајца за велигден, тоа не е ИНДОКТРИНАЦИЈ
(Скарамучи лево, Шон Спајсер десно) По само 6 месеци, Шон Спајсер си даде оставка, изгоре човекот, како Трамп тргнал со скандали ќе мора да смени уште 3-4 портпароли ако дочека да го заврши мандатот без да му изгласаат импичмент, човекот прави по
Искористи го големиот ПОПУСТ на соларни системи за вода од 150 литра!Со секое купување добиваш и пополнето барање за субвенции!Побарајте не:+389 72 625 200info@nikmit.mkhttps://goo.gl/PHQZvf
Национален уметник Сакав да станам национален уметник, затоа што знаев дека тоа е убава шанса да му се доближам на Хорхе, во дланката со која ќе фати да ми честита да му смачкам неколку говнени бомбички, да му ја закачам усмрдената ракавица од мој
Волшебни зборови се зборови кои служат да се случи некаква магија. На пример: Абракадабра, Хокус Покус, Отвори се Сезаме, Да, имам партиска книшка!, и ред другизборови и изрази кои треба да создадат магичен ефект или инстантна промена. За разлика о
Промоција на - Добредојде бебе.https://goo.gl/VrdL2G Во првите осум часа од раѓањето на детето, со важечки документ за лична идентификација, родителите треба да потпишат изјава за согласност за обработка на личните податоци. Двајцата родители треб
Јована Аврамовска е новиот портпарол на Министерството за финансии. Аврамовска беше дел од тимот на сатиричната емисија „Фчерашни вести“ што се емитуваше на телевизија Телма, а претходно работела во утринската програма на ТВ Сител. Та
Кирил Божиновски денеска се жалел во Апелација дека бил татко на малолетни деца затоа не требало да иде во затвор?!?! А сите илјадници кои тие ги затворија и ги избркаа од работа и ги сотреа, нивните деца што беа, диви зајаци?!?!
Што мозок треба да имаш да се погледнеш во огледало и да си речеш: ТОП! БАШ ВАКА ТРЕБА ДА ИЗЛЕЗАМ ОД ДОМА И ДА СЕ ПОЈАВАМ У ЈАВНОСТ?!?!
Магистерот Митко Чавков по кривично - правни науки и под менторство на Академик Владо Камбовски планирал својата докторска дисертација да ја пишува во Шутка. Таму ќе му било мирно и секси, само сеуште бирал тема за докторатот - дали да се посв
onur air sunexpress anadolu jet pegasus

Капиталистите бараат пари од државата, а го спонзорираа нејзиното киднапирање

Стопанствениците, нивни комори или агенти за односи со јавноста ретко се појавуваат во јавноста со изјави и оценки за состојбите во земјата, претежно ...

Повеќе

БОМБА НА ПЛУСИНФО: Антонио Милошоски нов лидер на ВМРО-ДПМНЕ!?

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски, најверојатно ќе биде нов лидер на ВМРО-ДПМНЕ по формирањето на новата реформска влада на СДСМ. Плусинф...

Повеќе

ФОТО: И бодигардот на Сашо Мијалков, Ален Зекиров, кој „спонтано“ прегази човек, бил дел од разулавената орда која упадна во Собранието!

На социјалните мрежи граѓаните идентификуваа уште еден учесник во линчувањето на пратениците од новото мнозинство. Станува збор за Ален Зекиров, бод...

Повеќе

Министерот Агум Нухиу откри ШОКАНТНИ ДЕТАЛИ од ЗАТКУЛИСНИТЕ ИГРИ на МАФИЈАТА на Груевски: Висок началник во УБК наредил да се земат хард дисковите од Собрание, подготвиле и сценарио за прогласување на воена состојба од страна на Иванов!

Министерот за внатрешни работи Агум Нухиу во интервју за телевизија Алсат вчера откри детали од заткулисните игри кои се случувале на 27. април. &b...

Повеќе

ГОЦА БЕСНИ БРК ИМА ДА ОДГОВАРА И ЗА ОВА - Министерот Агум Нухиу открива како мафијата од ДПМНЕ го раштимало МВР: Системот за снимање на командите не функционира од 2014 година!

Министерот за внатрешни работи Агум Нухиу во интервју за телевизија Алсат вчера откри дека веќе 3 години во МВР не функционира интерниот систем за с...

Повеќе

СДСМ: Иванов ќе ги добие бараните гаранции

Неопходно е веднаш да се одблокираат демократските процеси во Македонија и Ѓорге Иванов веднаш да го даде мандатот за состав на нова влада на претсе...

Повеќе

Заев во обвинителството дава исказ за нападот кој го извршија УБИЈЦИТЕ на Грујо во Собранието

Лидерот на СДСМ, Зоран Заев денеска дава исказ во Основното јавно обвинителство (ОЈО) за настаните во Собранието кои се случија на 27 април годинава...

Повеќе

КАКВО ГОМНО РЕЖИМСКО, ОВОЈ ХОШТАПЛЕР Е ПРОФЕСОР НА УКИМ ЧОВЕЧЕ: Влајко мисли дека пратениците на СДСМ заслужиле да бидат натепани!

- За фудбал се потредни два тима, но мора да има правила на игра, кога правилата ќе се прекршат до таа мера, тогаш публиката може да ги натепа играч...

Повеќе

КАКВО БЕДНО КУРВИЧЕ: Ефтов го брани Груевски не требало да дава оставка во ВМРО ДПМНЕ, туку Заев требало да си даде оставка во СДСМ и не требало да стане премиер, тоа не било фер?!

Глеј која будала еј човече, ццц!!! Грујо иако си оди од власт и ќе оди во затвор не требало да си дава оставка на лидерската позиција во ДПМНЕ зато...

Повеќе

КАКОВ БОЛЕН ПСИХОПАТ: Васко Ефтов го обвинува Талат Џафери дека сакал да исповоцира војна со тоа што ќе газел демонстранти со својот автомобил?!?!

Васко Ефтов со цел памет во својата емисија на Канал 5 го обвинува Талат Џафери дека имал план да направи војна во Македонија со тоа што се нафатил ...

Повеќе

(ВИДЕО) СТЕВО ПЕНДАРОВСКИ НА ТВ 24: Иванов е луд човек, дознав дека со некои генерали спремале план за воведување воена состојба, па кој можеше ова воопшто да го помисли, овие се сите за во Бардовци!

* реклами:

Повеќе

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Атмосферата во Франција за време на жестоката политичка битка меѓу Макрон и Ле Пен низ фотографии!

Мотото на Макрон - ДА ЈА КРЕИРАМЕ ФРАНЦИЈА! Мотото на Ле Пен - ДА ЈА ОСЛОБОДИМЕ ФРАНЦИЈА! ...

Повеќе

ХАОС ВО БЕЛАТА КУЌА: Портпаролот на Трамп фатен како се крие во грмушки пред Белата Куќа откако Трамп го отпушти шефот на ФБИ и новинарите нагрнаа кон неговата канцеларија за да добијат информации за потегот на Трамп кој ја шокира Америка

Вистински хаос се случува во Белата Куќа! ФБИ и конгресот отворија истрага за конекциите на Трамп и негови луѓе со Русија и Трамп со цел да се спас...

Повеќе

(ВИДЕО) Многу лош настап на Јана Бурчевска на Евровизија, ни се повтори дебаклот со XXL од пред 15 години

Сама на сцената, со многу трема, без доволно шарм и сексапил, со многу тешка песна за пеење, навистина катастрофален настап на нашата Јана Бурчевска...

Повеќе

ОВОЈ ИЛИ Е ЛУД ДО КОСКА, ИЛИ НЕ СМЕТА СИТЕ ЗА ИЗДРОГИРАНИ МАЈМУНИ!

* реклами:

Повеќе

    ucuz ucak bileti onur air sunexpress anadolu jet pegasus en ucuz ucak bileti