Одберете локација на пристап

Кои се тие луѓе кои толку му сметаат на Геро, кои се неписмени, прости, глупи?! Во ПР тимот на Заев се следниве луѓе: 1. Роберт Поповски, министер за отчет и транспарентност Човекот е искусен новинар, поранешен лидер на ЗНМ, од МТВ школата,
Кривична пријава за „злоупотреба на службената положба и овластување“ и за „несовесно работење во службата“ добија М.Р. (46), поранешен градоначалник на општина Прилеп, Д.Р. (56), раководител на одделение за општи и заедничк
Кривична пријава за злоупотреба на службената положба и овластување е поднесена против директорот на Македонската радио телевизија Марјан Цветковски, кој во 2016 година склучил договор со фирмата „Аналитика“ за електронско мерење на ТВ
Шефот на тајната служба на Северна Кореја, Kim Yong Chol, беше највисок по ранг преставник на земјата на олимписките игри и на затворањето на игрите славеше заедно со Иванка Трамп во ВИП ложата. Потоа прес службата на претседателот на Јужна Кореја
По 1000-ти пат, НАТО, ЦИА, МИ5, БНД, Масони, Сорос, предавници, педери, сатанисти, шпиони, народот, ова она дрн дрн, како бе не ги мрзи веќе, како устата не ги заболе од толку гомна јадење, цццц...
- Ниедна банка не сакаше да ми даде кредит, владата беше решила добро да ме измузе, ми земаа 2 милиона евра за земјиштето и ми бараа уште 2 милиона евра за комуналии, и тоа со рок од 3 месеци ако не платам да ми се земе земјата и да ми пропаднат па

БОРИС ЕДНООКИ: Бетмен Велит не предаде, чувствуваме горчина за неговиот потег да влезе во ИК на ВМРО ДПМНЕ!

- Богдан Илиевски направи лош потег со тоа што замина во ИК на ВМРО ДПМНЕ, ја извалка Заедничка Македонија, имаме горчина во душата за тој потег, ка...

Повеќе

(ВИДЕО) БОМБА НА БОРИС ЕДНООКИ НА КАНАЛ 5: Некој ја злоупотреби Заедничка Македонија во обид да направи војна!!!

Повеќе

ИСУСЕ ХРИСТЕ, АБЕ ОВИЕ 24/7 НА ШАЛТЕРИ ВИСЕЛЕ: СЈО откри 35 банкарски сметки на Груевски, а 27 на Пешевски!

Никола Груевски, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, има 35 сметки во банка, а поранешниот вицепремиерВладимир Пешевски, нешто помалку, или 27 банкарски сметки, ...

Повеќе

ДРАМА ВО ХАГ: Ратко Младиќ исфрлен од судница, мајките на 8000 убиени во Сребреница гледаа во живо како судијата го осуди касапот на доживотен затвор за десетици злосторства против човештвото!

Судот во Хаг го осуди генералот Ратко Младиќ на доживотен затвор за десетици злосторства против човештвото, помагање во геницид, нарушување на прави...

Повеќе

ВМРО ДПМНЕ ТРЕБА ДА ГО СМЕНИ ИМЕТО ВО ПАРТИЈА НА РЕТАРДИРАНИ ДЕБИЛИ КОПУЦИ И РОПАЦИ!

Повеќе

БРАЌА АЛБАНЦИ, ЧЕСТИКИ 109 ГОДИНИ АЛБАНСКА АЗБУКА!!!

На денешен ден, 1908 год, во Битола заврши Битолскиот Конгрес на кој се создаде албанската стандардизирана азбука. Конгресот бил свикан на 14 ноемвр...

Повеќе

УШТЕ САМО ЕДЕН МЕСЕЦ ДО ГОЛЕМОТО ИЗВЛЕКУВАЊЕ НА НАГРАДАТА МАЗДА CX-3 НА ОТВОРАЊЕТО НА СКОПЈЕ ФЛЕТАЈРОН!

Повеќе

ДРАМА НА ЦЕЛ БАЛКАН: Сите чекаат да видат колку затвор ќе добие крвопиецот Ратко Младиќ!

Повеќе

Македонската Вера Ацева со Хрватската Ева Браун се сликаа заедно затоа што чичко Сем така нареди!

Повеќе

(ВИДЕО) ЌЕ СЕ ОСТВАРИ ЛИ КОШМАРОТ НА ЅИНГО, А ВЛАЖНИОТ СОН НА СИТЕ КРАТОВЦИ ОД БРАНКОВО, ПРЕКО ЉУБЧОВО ДО ГРУЈОВО?!

Повеќе

Овие со 5000 долари месечна плата пак не убедуваат дека не е се у парите, па што не се вратите у Македонија бе копуци?!?!

Сите овие печалбари кои протестираат Македонија да остане надвод од ЕУ и НАТО, мене ми личат како оние што избегаа со чамци од Титаник а потоа не се...

Повеќе

Книгата за која сите зборуваат - Живот во Кутија на Томче Кежаровски е пуштена во продажба, еве каде може да се купи

Повеќе

Погледнете колку е моќно мотото на еден од најважните весници и портали во САД!

Повеќе

НИКОЛА ДИМИТРОВ, УШТЕ ЛИ НЕ СИ ГО ПОВЛЕКОЛ ОВА РЕЖИМСКО ГОМНО ОД БРАЗИЛ?!

Повеќе

(ФОТО) Парите не купуваат среќа, ама па оваа бања во Њујорк е проклето проклето убава

Повеќе