Одберете локација на пристап

За следниот викенд во Штип се српема тотално лудуло - 23 диџеи ќе пуштаат музика 3 дена без престан?!?! ПАПАПАПА!!! Еве линк од промотивното видео.
Интересно тврдење на писателот Божин Павловски во порталот Плусинфо: Ми се чини сега е последна шанса за Сашо Мијалков да го заштити името на својот татко. Имав приликада го познавам тој сиромав трговски претставник, кој доаѓаше во“Mисла&r
Работна средба за енергетска ефикасност Во мојот кабинет гостуваше делегација на Комората на мал бизнис со која разговарав за можностите за соработка во областа на енергетската ефикасност, заштедата на енергијата и намалувањето на загаденоста на в
Горан Михајловски - "Сакам да кажам" : Седницата за разрешување на јавниот обвинител Зврлевски нè чинеше 250.000 евра. Четврт милион евра чинеше тоа што месец и пол ги гледавме пратеничките и пратениците на ВМРО-ДПМНЕ како се пресоблекуваат
Линк до видеото овде. Имало уште едно легендарно видео од овој мега цар:
Синоќа по затворањето на Охридско Лето со претстава „Ничија земја“ во изведба на Македонскиот народен театар во поранешната охридска касарна, дошло до поголемо нарушување на јавниот ред и мир помеѓу Никола Бакрачевски-градоначалник на О
Вечерва по изјавите на градоначалникот на Охрид дека актерот Сашко Коцев националистички го нападнал спикерот на собранието, побаравме телефонски изјава од претседателот на собранието, госпдинот Талат Џафери. Мактел: Господине Џафери точни ли се н
37 приватни фирми и јавни претпријатија во текот на 2015 и 2016 година намерно биле изземани од списоците за присилна наплата на данок на добивка, изјави в.д.директорката на Управата за јавни приходи Сања Лукаревска на денешната прес конференција.
onur air sunexpress anadolu jet pegasus

ГРУЕВЦИ ЌЕ ПИЈАТ ДИЈАЗЕПАМ ВЕЧЕРВА, ФОТКАВА ЌЕ ГИ ПРАТИ ПОЛА НА КАРДИОЛОГИЈА!!!

* реклами:

Повеќе

СТОЈМЕНОВИ СЕ ЗАЕБАВААТ СО НАС: По втор пат му удриле клоца у гз на Васе Хефталица затоа што им ја брукал телевизијата?! МА ДАЈ НЕМОЈ ДА НЕ ЕБЕТЕ, СЕ СПРЕМАТЕ ЗА НОВО ПУШЕЊЕ МАМУ ВИ ЕБАМ КУРТОНСКО МАФИЈАШКО!!!

Емисијата „Во центар“ на Васко Ефтов, почнувајќи од оваа недела веќе нема да се емитува на телевизијата Канал 5, објавиПлусинфо. Раково...

Повеќе

СТЕВЧО МУЊА СО ВЕСЕЛА МЕТЕМАТИКА НА АНАЛ 5: Долгот на општина Карпош е околу 7 милиони евра, ама очекуваме приходи од 5-6 милиони евра во нареден период значи ќе биде се ок!

Стевчо го смета долгот на општина Карпош со многу интересна математика не според реалните бројки во книгите туку по весела математика за тоа како ќе...

Повеќе

СТЕВЧО МУЊА ГИ НАПОЛНИ ГАЌИТЕ - СЕ ИСПЛАШИ ОД ЏАБИР ДЕРАЛА: На негово барање од Канал 5 побарале Џабир Дерала да не доаѓа на дебата со Стевчо иако претходно го поканиле и прифатил дуел со ГРОМОТ!

Дознаваме дека Џабир Дерала бил замолен да не доаѓа на дебата со Стевчо Муња на негово барање иако претходно бил поканет и прифатил. Па така Стевчо...

Повеќе

(ВИДЕО) Професорот Вулнет Палоши на ТВ 24: Грујо ги даде сите тендери за патиштата на странци за големи пари, а овие потоа со мали пари истите патишта им ги дадоа на македонски фирми за да ги прават за трошки, со тоа тој го уништи македонското градежништво!

* реклами:

Повеќе

МЕРИ МЛАДЕНОВСКА ГИ ЗАНЕМЕ ГОСТИТЕ ВО СТУДИОТО НА ТВ 24: Имам клиент кој беше осуден на две години затвор за кражба на ретровизор на фичо!

- Имам клиент кој пред неколку години беше осуден на две години затвор за кражба на ретровизор на Фичо, мислам дека пола од публиката што не гледа н...

Повеќе

Еве како се тешат копилињата од ДПМНЕ, они мислат дека сето ова ќе помине како настинка, не разбираат дека ова за нив е КАНЦЕР КОЈ НЕМА ДА ГО ПРЕЖИВЕАТ!!!

* реклами:

Повеќе

(ВИДЕО) Ѓулистана Mарковска на ТВ 24: Ако навистина мисли раководството на ВМРО ДПМНЕ дека се невини, нека гласаат за продолжување на мандатот на СЈО па да видиме дали е така?!

* реклами:

Повеќе

Ги гледам фотките од новиот владин кабинет, и ми се гади, Грујо, ти си болно копиле, ти никад не си бил здрав!

Мерцедес од 600 000 евра! Цвикери од 2-3 000 евра. Нова партиска зграда од 20 милиона евра. Сега гледаме и фотки од новиот владин кабинет. Милина, ...

Повеќе

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) КАМО ВАКА ДА НИ ИЗГЛЕДАА БОЛНИЦИТЕ, ШКОЛИТЕ И СТУДЕНТСКИТЕ ДОМОВИ - ЛУДИЛОТО НА ЕДЕН ПСИХОПАТ НА ВИДЕЛО - ПОГЛЕДНЕТЕ ГО РАСКОШОТ НА НОВИОТ ЕНТЕРИЕР НА ЗГРАДАТА НА ВЛАДАТА: На овој луксуз може да им завидат Саудиска Арабија, Катар, Америка, Русија, Британија, небаре сме земја светска велесила а не голтари, една шака јада!!!

Маси од махагони, рачно изработени фотељи од чиста кожа нитнована со копчиња, паркет од скап храст, ѕидови од резбано дрво од орев, плафони од скап ...

Повеќе

МАКЕДОНИЈА ПОД ЧИЗМАТА НА ГРУЕВИЗМОТ БЕШЕ ЕДНО ЛУДО ТРУМАН ШОУ!!!

* реклами:

Повеќе

РАЗОРНА ШОКАНТНА НЕНОРМАЛНА БОМБА НА ПОРТАЛОТ А1ОН: Грујо и цело раководство на ВМРО ДПМНЕ веќе две години редовно одело на прегледи на болницата за психијатрија со цел така да избегнат одење во затвор по обвиниенијата од бомбите на Заев, ќе глумеле лудило?!?!

Поголем дел од високи функционери осомничени и обвинети од СЈО имаат досиеја на Клиниката за психијатрија во Скопје, објавиА1он, повикувајќи се на с...

Повеќе

РАДА НЕ ИМ ОСТАНА ДОЛЖНА И НА КУРТОНИТЕ, ИМ ГО ПЛЕСНА ВО ЛИЦЕ: И вие Канал 5 бевте дел од пропагандата на режимот, но ние мора да доаѓаме на интервјуа секаде затоа што ги почитуваме вашите гледачи а не вас!

- Многумина не обвинуваат за тоа што доаѓаме на интервјуа на Канал 5 затоа што велат и Канал 5 беше дел од пропагандата на ВМРО ДПМНЕ, но ние мислим...

Повеќе

РАДА ГО МАСАКРИРАШЕ ПАТОРОТ НА АНАЛ 5: Грујо за да си ги спаси парите реши да не убие, тоа е луд човек, тотално одлепен монструм!!!

- Она што го слушавме на снимките со динамитот на Космос и нарачките на шамари за Андреј Жерновски сега и нам ни се случи по наша глава, Груевски ре...

Повеќе

НУКЛЕАРНА БОМБА НА АДВОКАТ МИРОСЛАВ ВУИЌ ВО ИЗЈАВА ЗА МАКТЕЛ: Сите кои се гледа како замавнуваат накај претепаните пратеници ќе лежат затвор за серија на кривични дела, новиот јавен обвинител ќе покрене нови обвинителни процеси, и не само за нив туку и за пратениците од ВМРО ДПМНЕ и коалицијата кои отворале врати и за раководителите на МВРО кои ова го овозможиле, СИТЕ ЌЕ ЗАГЛАВАТ ДЕБЕЛО ВО ЗАТВОР!!!

Направивме кратко мини интервју со адвокатот Мирослав Вуиќ по повод условните казни за убијците на Заев и Села. Мактел: Господине Вуиќ, коментар за...

Повеќе

    ucuz ucak bileti onur air sunexpress anadolu jet pegasus en ucuz ucak bileti