Одберете локација на пристап

Велија Рамковски влезе во А1 телевизија за прв пат по седум години од упадот на хунтата на режимот на ВМРО ДПМНЕ!!! Ова моќно видео овде. Приметете дека влезе во телевизијата со истото кампче со кое го уапсија :D Човеков е цар!!!
Во најновата колумна, Геро продолжува да ја рекетира владата. Јавно кажува дека не бил доволно викан на средби, и како одмазда со дрва и камења кон владата, бара Заев да избркал на клоци пола од ПР советниците, под образложение дека многу ги имало
Трифун ги направил милионите надвор од Македонија, но на младите им вика да останат во мк?!?! Зошто и тие да не одат надвор да не направат 100 милиона евра и да не се вратат во мк со богатство како и Трики?! Трики се фали дека останал во мк, ама о

ШОКАНТНО: Екс градоначалникот на сиромашното Кратово трошел илјадници евра по кафани!!!

Повеќе

ДРАМА ВО СТРУМИЦА: Поранешниот градоначалник на Ново Село одбил да го врати службениот автомобил, полиција во бркала по патишта, го стигнала на бензиска пумпа, имало пиштење, вриштење!!!

Повеќе

БОМБА ОД МВР: Оливер Спасовски им дал отказ на сите полицајци кои го обезбедувале собранието на 27-ми април, над 100 цајкани останаа без работа!!!

Оливер Спасовски им дал отказ на сите полицајци кои беа задолжени за безбедноста на собранието на 27-ми април! Отказите биле потпишани во петокот, ...

Повеќе

КАТЕРИНА БЛАЖЕВСКА, ДОЈЧЕ ВЕЛЕ: Мицковски неочекувано му пукаше во грб на Никола Груевски!

Според Кате Блажевска од Дојче Веле, генералниот секретар на ВМРО ДПМНЕ изврши политички атентат врз Никола Груевски и тоа сосема неочекувано! Линк...

Повеќе

НА МАКЕДОНСКИТЕ КОМИЧАРИ ИМ УСПЕА ДА НАПРАВАТ КОПИЈА НА ГРУЈО КОГА ГО БУТНАВМЕ ОД ВЛАСТ...

Повеќе

ПОРНО ЗА СКОПСКИ ХИПСТЕРИ - Спиење на кров на зграда и блеење во залезот на сонцето и барање на смисла на животот, лошото е што ако е облачно...

Повеќе

ХАНГОВЕР, РОМАНСКА ВЕРЗИЈА

Повеќе

ЧЕСТИТО ПОБЕДА ВО ЧАИР ГОСПОДА ОД ДУИ, НАВИСТИНА ЗАСЛУЖЕНО!

Повеќе

Хуманитарниот турнир “Битката продолжува за ДАВИД” беше успешен, донирај и ти!

Од име на сите учесници на Хуманитарниот турнир “Битката продолжува за ДАВИД” на Арена Еуроспорт во Куманово му испраќаме порака на Дави...

Повеќе

АЈДЕ НОВИНАРИ, ЕВЕ ВИ ШАНСА ДА СЕ ШЕТАТЕ НИЗ АМЕРИКА 3 МЕСЕЦИ НА СМЕТКА НА ЧИЧКО СЕМ, ЖАЛНОТО Е ШТО ПОЛА ОД КУРТОНИТЕ ГО ИМААТ КОРИСТЕНО ОВА И ПАК 10 ГОДИНИ МУ ГО ЦИЦАА НА ГРУЈО ЗА МРСНИ ПАРИ!

Линк до конкурсот овде.

Повеќе

(ВИДЕО) ЕВЕ ЈА ЕМИСИЈАТА НА СНЕЖАНА ЛУПЕВСКА ШТО ОДЕКНА КАКО БОМБА ДЕНЕСКА НА ТЕЛМА!!!

Постари емисии на Код на темата Диво Насеље:

Повеќе

(ВИДЕО) ПОЧНА БИТКАТА ЗА ВМРО ДПМНЕ, ЌЕ БИДЕ КРВАВО: Васко Ефтов направи нарачана емисија од Грујо за пресметка со оние кои сакаат да му ја земат фотељата!!!

Повеќе

ВО РАКОВОДСТВОТО НА ВМРО ДПМНЕ НЕМА ЛУЃЕ, ТАМО ИМА ЧУДОВИШТА ОД ДРУГА ПЛАНЕТА!!!

Повеќе

(ВИДЕО) ЖЕСТОКА ДЕБАТА НА НОВА ЗА НОВИОТ ЈАВЕН ОБВИНИТЕЛ: Старо магаре пред пензија, молчел 10 години за сите злодела на режимот!

Линк до дебатата овде.

Повеќе

МОЖЕБИ ЗА МИЛЕНКО ЗЕМЈАТА Е РАМНА, АМА ОН СЕ ВРТИ - НАПРАВИ САЛТО МОРТАЛЕ: Откако со месеци јавно бараше оставка од Никола Груевски, сега вели дека само он може да го врати ВМРО ДПМНЕ на власт?!?!

Но, ВМРО ДПМНЕ и да се испазари да има нови избори, најголема е веројатноста дека повторно ќе биде испоукраден, како што беше и на 11-ти декември ла...

Повеќе