Одберете локација на пристап

12 ипол години затвор доби лицето, кое пред речиси една година изврши полов напад врз ќерката на актерката, Весна Петрушевска, објави актерката на својот Фејсбук профил. -После точно една година борба, емотивни страдања, правен процес, денес имам
Цел фб и твитер вришти за градинка во Чаир каде децата ги учат на ислам. Чекајте бе луѓе, кога децата се крстат од мали, кога се носат у црква, во градинките кога го учат за дедо боже и ги тераат да вапцаат јајца за велигден, тоа не е ИНДОКТРИНАЦИЈ
(Скарамучи лево, Шон Спајсер десно) По само 6 месеци, Шон Спајсер си даде оставка, изгоре човекот, како Трамп тргнал со скандали ќе мора да смени уште 3-4 портпароли ако дочека да го заврши мандатот без да му изгласаат импичмент, човекот прави по
Искористи го големиот ПОПУСТ на соларни системи за вода од 150 литра!Со секое купување добиваш и пополнето барање за субвенции!Побарајте не:+389 72 625 200info@nikmit.mkhttps://goo.gl/PHQZvf
Национален уметник Сакав да станам национален уметник, затоа што знаев дека тоа е убава шанса да му се доближам на Хорхе, во дланката со која ќе фати да ми честита да му смачкам неколку говнени бомбички, да му ја закачам усмрдената ракавица од мој
Волшебни зборови се зборови кои служат да се случи некаква магија. На пример: Абракадабра, Хокус Покус, Отвори се Сезаме, Да, имам партиска книшка!, и ред другизборови и изрази кои треба да создадат магичен ефект или инстантна промена. За разлика о
Промоција на - Добредојде бебе.https://goo.gl/VrdL2G Во првите осум часа од раѓањето на детето, со важечки документ за лична идентификација, родителите треба да потпишат изјава за согласност за обработка на личните податоци. Двајцата родители треб
Јована Аврамовска е новиот портпарол на Министерството за финансии. Аврамовска беше дел од тимот на сатиричната емисија „Фчерашни вести“ што се емитуваше на телевизија Телма, а претходно работела во утринската програма на ТВ Сител. Та
Кирил Божиновски денеска се жалел во Апелација дека бил татко на малолетни деца затоа не требало да иде во затвор?!?! А сите илјадници кои тие ги затворија и ги избркаа од работа и ги сотреа, нивните деца што беа, диви зајаци?!?!
Што мозок треба да имаш да се погледнеш во огледало и да си речеш: ТОП! БАШ ВАКА ТРЕБА ДА ИЗЛЕЗАМ ОД ДОМА И ДА СЕ ПОЈАВАМ У ЈАВНОСТ?!?!
Магистерот Митко Чавков по кривично - правни науки и под менторство на Академик Владо Камбовски планирал својата докторска дисертација да ја пишува во Шутка. Таму ќе му било мирно и секси, само сеуште бирал тема за докторатот - дали да се посв
onur air sunexpress anadolu jet pegasus

(ВИДЕО) Талат Џафери: Да не беше обезбедувањето, ќе имаше жртви

Да не беше обезбедувањето, ќе имаше жртви, затоа што целта на демонстрантите беше елиминација на неколкумина пратеници, изјави вчера Талат Џафери во...

Повеќе

(ВИДЕО) НОВИ КАНДИДАТИ ЗА ИДРИЗОВО - НУКЛЕАРНА БОМБА на Алсат-М: Агенти на УБК ги избришале снимките од безбедносните камери во Собранието!

Надлежните институции ја разгледуваат улогата на Управата за безбедност и контраразузнавање на критичната собраниска ноќ. Снимките што ги обезбеди А...

Повеќе

(ВИДЕО) ПОТРЕСНО СВЕДОШТВО на полицаецот кој го спаси Села: На хулиганите им реков дека е мртов и го извлеков

Припадникот на собраниското обезбедување, Абдулфетах Алими од кумановско Оризаре заАлсат –М,раскажува за тешките моменти што ги минал кога го ...

Повеќе

(ВИДЕО) ТРИУМФАЛНА СЛАВЕНИЧКА АТМОСФЕРА ВО СДСМ НА СЕДНИЦАТА НА ЦЕНТРАЛНИОТ ОДБОР: Зоран Заев до сопартијците - МНОГУ БРГУ ЌЕ ФОРМИРАМЕ ВЛАДА, ДЕНОВИ СЕ ВО ПРАШАЊЕ!

* реклами:

Повеќе

ТЕРМО НУКЛЕАРНА БОМНА НА ПОРТАЛОТ АКО.МК: Груевски вечерва си поднесува оставка на позицијата лидер на ВМРО ДПМНЕ?!

Како што дознаваме од извори во ВМРО ДПМНЕ вечерва повторно е свикан Централниот комитет , а како што не брифираат истите извори, најавено е дека Гр...

Повеќе

КУРТОНИТЕ РОКНАА САМО ДВА ДЕНА ПО КРАХОТ НА РЕЖИМОТ: Јанко Бурек се жали дека нема пари за телефон и интернет!

* реклами:

Повеќе

Вигенин: Ако новата македонска влада го потпише договорот за добрососедство со Бугарија, ќе поддржиме членство во ЕУ

Ако новата македонска влада го направи чекорот за потпишување на договорот за добрососедство и пријателство со Бугарија, ќе можеме целосно да го п...

Повеќе

ФОТО: Централното раководство на ДПМНЕ вчера донело одлука за КАПИТУЛАЦИЈА, официјално заминуваат во опозиција!

* реклами:

Повеќе

ЕПСКИ КРАЈ НА МАФИЈАТА: ЕКСПЛОДИРА Фејсбук страницата на ВМРО-ДПМНЕ, членството се ПОБУНИ против раководството, се БАРААТ ОСТАВКИ од Грујо и пратениците - Партијата дреми за Груевски и фамилијата да ги спасат своите сметки во странство!

Бура од коментари, реакции и барања за оставки на пратениците на партијата на Никола Груевски наФејсбук страницата на ВМРО – ДПМНЕ, откако Тал...

Повеќе

ОЧИТЕ ЌЕ СИ ГИ ИЗВАДАТ - Бичиклиски им се ЗАКАНИ на своите пратеници од ВМРО-ДПМНЕ: Од дома ќе ве вадиме!

Поранешниот портпарол на ВМРО-ДПМНЕ Александар Бичиклиски преку Фејсбук упати закани до пратениците од партијата на која самиот припаѓа. * ре...

Повеќе

Министерот Нухиу: Враќање назад нема, сите мора да одговараат за своите постапки

Министерот за внатрешни работи Агим Нухиу соопшти дека до владата поднел предлог за разрешување на Митко Чавков од функцијата директор на Бирото за ...

Повеќе

Собранието пуштено во ПОЛН ПОГОН: Прв работен ден на Џафери, примопредавањето се изврши најнормално

Новоизбраниот претседател на Собранието на Република Македонија, Талат Џафери, денеска својот работен ден го започна во претседателскиот кабинет, со...

Повеќе

КРВНИЦИТЕ на Грујо почнаа и сами да се пријавуваат во полициски станици - МВР: Приведени се уште тројца за нередите во Собранието, еден сам се пријави за сторено кривично дело

Tри лица се приведени синоќа во рамки на мерките за целосно расчистување на нередите што се случија минатиот четврток во Собранието, соопшти МВР. П...

Повеќе

ЕКСКЛУЗИВНО: Како последица од нападот на КРВНИЦИТЕ од ДПМНЕ, пратеникот од СДСМ Александар Кирацовски вчера завршил во болница, каде му е извршена и хируршка интервенција!

Пратеникот од СДСМ Александар Кирацовски вчера бил болнички хоспитализиран и врз него е извршена хируршка интервенција за санирање на повреда која нас...

Повеќе

НСДП: Последната битка на очајниците од ВМРО-ДПМНЕ

„Во зенитот на своето политичко пустошење на државата Никола Груевски очајнички се обидува не само да се затскрива зад „народ“, ту...

Повеќе

    ucuz ucak bileti onur air sunexpress anadolu jet pegasus en ucuz ucak bileti