Одберете локација на пристап

Амазон се шири и во производството на електрична енергија, веќе се кралеви во онлајн пазарувањето, купија и ланец на маркети, влегуваат во вселенскиот транспорт, одамна се кралеви и во клауд серверите за хостирање на дигитални податоци, газди се и
Копуците биле фатени на аеродромот во Солун, се спремале со лажен идентитет да летаат за Јужна Америка каде имале намера да се кријат во џунглите во Венецуела која е комунистичка и во хаос и која не соработува со Интерпол, ФБИ и ЦИА. По се изгле
- ВМРО ДПМНЕ си изгуби поштено, не беа изборите украдени, немаше елан за нови победи, членството на ВМРО ДПМНЕ не излезе да гласа, администрацијата по инерција си гласаше за власта! Исто така треба да се види и дали беше добар квалитетот на луѓет
- Оваа еуфрија од жестокиот пораз на ВМРО ДПМНЕ ќе влијае на вториот круг и кандидатие на СДСМ ќе ги прегазат како брз воз кандидате на ДПМНЕ во вториот круг во сите општини каде ќе има избори во втор круг! Во албанските општини ситуацијата е мал
Зијадин Села се постави себеси како најрадикален албански политичар, затоа што тој процени дека против екс командантите на УЧК во ДУИ само со таква реторика човек може политички да се бори и да преживее. Дел од тие радикални изјави не ги одобрувам,
И што мислите, случајно ли е што ваквите будалаштини попут оваа на Ацо Рембрант никад не се најде на дното на Офф Нет сите овие 10 години?! А редовно ги има сите грешки на медиумите и личностите кои беа критичари на минатиот режим, ама никад не с

Петар Богојевски од реформаторите на ВМРО ДПМНЕ: Смешни се тезите дека западот сака да ја уништи ВМРО ДПМНЕ, нашата цел со реформите е да се исфрли од партијата национализмот и паранојата кон соседите, странците и Албанците!

- Нашата цел со реформите на ВМРО ДПМНЕ е партијата да се исчисти од национализмот и омразата и паранојата кон западот, Албанците, соседите и затоа ...

Повеќе

(ВИДЕО) Тепачка на Канал 77 меѓу реформаторите на ДПМНЕ и куртоните на Грујо!

Повеќе

(ФОТО) Еве утеха за тие што работат во просторија без клима со лошо столче...

Повеќе

Сеад Џигал: Некои ропаци и копуци на Твитер го узурпираат хаш тагот #ЗдравоТаравари со што ги попречуваат оние на кои им треба помош да стигнат до тимот на министерот!

Повеќе

(ВИДЕО) ОВА Е ВМРОВСКАТА ИНТЕЛЕКТУАЛНА ЕЛИТА - Оваа зелка ова гревче е најкомичното нешто што ВМРО ДПМНЕ и го даде на македонската јавност и фала ви дечки, нас оваа сиротиња многу не потсетува на покојниот Борис Трајковски, ова не е комплимент

Повеќе

(ВИДЕО) Прекрасен документарен филм за руските олигарси и нивниот живот во милост и немилост на Елцин и Путин

Повеќе

КАКОВ ДЕБИЛ: Новинарот Христо Ивановски - АНТИКВИЗАЦИЈАТА БЕШЕ ЧИН НА УМЕТНИЧКА СЛОБОДА?!?!

- Антиквизацијата беше чин на уметничка слобода, и нема што тука Грција да го зема тоа за причина за да не блокира во ЕУ и НАТО! Христо Ивановски, ...

Повеќе

(ВИДЕО) ЛИРИМ ДУЛОВИ НА КУРТОН ТВ: И ние Албанците плативме висока цена за некои наши успеси, на пример независноста на Косово ја плативме со создавање на некаква нова Косовска нација?!

Повеќе

РЕЖИМОТ ГО СРУШИВМЕ, СЕГА ДЕБАТИРАМЕ ЗА СИМИТ ПОГАЧА

Повеќе

Како и во цел свет, и во Македонија бајкерите се багра конзервативна фашистичка...

Повеќе

РАЗОРНА БОМБА НА РЕФОРМАТОРОТ НА ВМРО ДПМНЕ: Новата партиска зграда е проклета, сите маки почнаа откако се вселивме во таа зграда, членството не ја чувствува таа зграда за своја, не и личи на ВМРО ДПМНЕ таков раскош, ние сме народна партија, треба да се иселиме од таму!

- Новата раскошна партиска зграда не и личи на нашата партија, ние сме народна партија, сите победи сме ги извојувале од малата жолта куќичка, откак...

Повеќе

(ВИДЕО) ОВОЈ ДЕЧКО ИМА МУДА И ЗАСЛУЖУВА ДА ГО ВОДИ ВМРО ДПМНЕ, А И ИЗГЛЕДА И ЗВУЧИ ДОСТА ПРИСТОЈНО И ОК ШТО Е ШОКАНТНО САМО ПО СЕБЕ АКО СЕ ЗНАЕ ДЕКА Е ЧЛЕН НА ВМРО ДПМНЕ!

Повеќе

ГРУЕВЦИ ДА ВИ ЕБАМ МАТЕР ЗА ОВА! ЗАЕВ, ЕВЕ ШТО ТРЕБА ДА СРАБОТИТЕ ЗА ЕДНА ГОДИНА ЗА ДА ИМА ЖИВОТ ВО МАКЕДОНИЈА!!!

Повеќе

ОТВОРЕНА СИГУРНОСНА КУЌА ЗА ЛГБТ ЛУЃЕ КОИ ТРПАТ ТЕРОР ДОМА ИЛИ СЕ БЕЗДОМНИЦИ!

Повеќе

(ВИДЕО) ФЧЕРАШНИ БУТААТ РЕКОРДИ: Околу 800 000 луѓе го видоа ДЕПРЕСИТО на фејсбук и јутјуб!

Депресито, заразното легендарно видео од пародијата на хитот Деспасито, го видоа над 800 илјади луѓе! На фејсбук околу 550 000 а на јутуб околу 300 ...

Повеќе