Одберете локација на пристап

За следниот викенд во Штип се српема тотално лудуло - 23 диџеи ќе пуштаат музика 3 дена без престан?!?! ПАПАПАПА!!! Еве линк од промотивното видео.
Интересно тврдење на писателот Божин Павловски во порталот Плусинфо: Ми се чини сега е последна шанса за Сашо Мијалков да го заштити името на својот татко. Имав приликада го познавам тој сиромав трговски претставник, кој доаѓаше во“Mисла&r
Работна средба за енергетска ефикасност Во мојот кабинет гостуваше делегација на Комората на мал бизнис со која разговарав за можностите за соработка во областа на енергетската ефикасност, заштедата на енергијата и намалувањето на загаденоста на в
Горан Михајловски - "Сакам да кажам" : Седницата за разрешување на јавниот обвинител Зврлевски нè чинеше 250.000 евра. Четврт милион евра чинеше тоа што месец и пол ги гледавме пратеничките и пратениците на ВМРО-ДПМНЕ како се пресоблекуваат
Линк до видеото овде. Имало уште едно легендарно видео од овој мега цар:
Синоќа по затворањето на Охридско Лето со претстава „Ничија земја“ во изведба на Македонскиот народен театар во поранешната охридска касарна, дошло до поголемо нарушување на јавниот ред и мир помеѓу Никола Бакрачевски-градоначалник на О
Вечерва по изјавите на градоначалникот на Охрид дека актерот Сашко Коцев националистички го нападнал спикерот на собранието, побаравме телефонски изјава од претседателот на собранието, госпдинот Талат Џафери. Мактел: Господине Џафери точни ли се н
37 приватни фирми и јавни претпријатија во текот на 2015 и 2016 година намерно биле изземани од списоците за присилна наплата на данок на добивка, изјави в.д.директорката на Управата за јавни приходи Сања Лукаревска на денешната прес конференција.
onur air sunexpress anadolu jet pegasus

КАКОВ БОЛЕН ПСИХОПАТ: Васко Ефтов го обвинува Талат Џафери дека сакал да исповоцира војна со тоа што ќе газел демонстранти со својот автомобил?!?!

Васко Ефтов со цел памет во својата емисија на Канал 5 го обвинува Талат Џафери дека имал план да направи војна во Македонија со тоа што се нафатил ...

Повеќе

(ВИДЕО) СТЕВО ПЕНДАРОВСКИ НА ТВ 24: Иванов е луд човек, дознав дека со некои генерали спремале план за воведување воена состојба, па кој можеше ова воопшто да го помисли, овие се сите за во Бардовци!

* реклами:

Повеќе

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Атмосферата во Франција за време на жестоката политичка битка меѓу Макрон и Ле Пен низ фотографии!

Мотото на Макрон - ДА ЈА КРЕИРАМЕ ФРАНЦИЈА! Мотото на Ле Пен - ДА ЈА ОСЛОБОДИМЕ ФРАНЦИЈА! ...

Повеќе

ХАОС ВО БЕЛАТА КУЌА: Портпаролот на Трамп фатен како се крие во грмушки пред Белата Куќа откако Трамп го отпушти шефот на ФБИ и новинарите нагрнаа кон неговата канцеларија за да добијат информации за потегот на Трамп кој ја шокира Америка

Вистински хаос се случува во Белата Куќа! ФБИ и конгресот отворија истрага за конекциите на Трамп и негови луѓе со Русија и Трамп со цел да се спас...

Повеќе

(ВИДЕО) Многу лош настап на Јана Бурчевска на Евровизија, ни се повтори дебаклот со XXL од пред 15 години

Сама на сцената, со многу трема, без доволно шарм и сексапил, со многу тешка песна за пеење, навистина катастрофален настап на нашата Јана Бурчевска...

Повеќе

ОВОЈ ИЛИ Е ЛУД ДО КОСКА, ИЛИ НЕ СМЕТА СИТЕ ЗА ИЗДРОГИРАНИ МАЈМУНИ!

* реклами:

Повеќе

ТАЛАТ ЏАФЕРИ ОТКРИ НОВИ ШОКАНТНИ МОМЕНТИ ОД 27-МИ АПРИЛ: Кога видов дека ќе бидеме линчувани, со министерот Нухиу донесовме одлука тој лично да собере екипа од МВР на кои им верува и да влезе со нив во собрание за да не спаси, и тие луѓе успеаја да се пробијат до кај нас и застанаа во живиот ѕид, им се придружија на бодигардите на Заев и Спасовски!

- Кога видов дека ќе бидеме линчувани, во телефонски разговор со министерот Нухиу се договоривме тој да собере екипа на полицајци на кои им верува и...

Повеќе

ТАЛАТ ЏАФЕРИ ГО ОТКРИ ПЛАНОТ: Ќе го чекаме Иванов 10 дена, ако не го направи она што уставот го обврзува, ќе тераме без него и ќе гласаме нова влада во собрание, државата не може да застане поради неодговорноста на еден човек, вака или така најкасно за 30 дена добиваме нова влада!

- Ќе го чекаме 10 дена Иванов да го направи она што уставот го обврзува, ако во тој рок тој не го даде мандатот, ќе продолжиме без него и ќе гласаме...

Повеќе

ТАЛАТ ЏАФЕРИ ОБЗНАНИ НА ТВ 24: Седниците ќе ги водам и на Албански и на Македонски, законот и уставот ми го овозможуваат тоа!

- Седниците ќе ги водам според она што ми го дозволува уставот и законот, а тоа е на Албански и Македонски јазик. Тачат Џафери на ТВ 24. * рек...

Повеќе

(ВИДЕО) ТАЛАТ ЏАФЕРИ ВО ЖЕСТОК ДУЕЛ СО ДУШИЦА МРЃА: Не се каам затоа што го поставив албанското знаме на моето биро, тоа таму ќе си стои, јас сум Албанец, што очекувате од мене да престанам ли да бидам Албанец?!

* реклами:

Повеќе

(ВИДЕО) Ване Цветанов го спореди ВМРО ДПМНЕ со шише од Кока Кола полно со отров за глувци!

* реклами:

Повеќе

(ФОТО) Погледнете што му направи Борјан на Миленко на фб, значи што допрва ги чека куртоните, ццц, црна је куртонска судбина!

* реклами:

Повеќе

„Независните“ ТОКМАЦИ Борис Дамовски, Александар Пандов и Александар Даштевски донирале на МАФИЈАТА: ВМРО-ДПМНЕ рекордер со 1,88 милиони евра собрани донации во 2016 година!

Рекордер меѓу политичките партии по собрани донации од 1 јануари до 31 декември 2016 година е ВМРО-ДПМНЕ, со собрани вкупно 1,88 милиони евра членар...

Повеќе

СЕ ПОСРАВ У ГАЌИ ПО ПОСЛЕДНАТА ИЗЈАВА НА ГРУЈО!

Груевски и порачал на новата власт да не му ги гиба судиите, оти ако реши да му ги менува, вмро ќе одговорело жестоко! Признавам дека пуштив мало г...

Повеќе

(ВИДЕО) СДСМ Кавадарци: Доаѓа нова реформска влада која вистински ќе се грижи за земјоделците

Прес конференцијаМитко Керов, член на Извршниот одбор на ОО СДСМ КавадарциКавадарци, 11.05.2017 Почитувани граѓани и земјоделци. Освен што земјодел...

Повеќе

    ucuz ucak bileti onur air sunexpress anadolu jet pegasus en ucuz ucak bileti