Одберете локација на пристап

Велија Рамковски влезе во А1 телевизија за прв пат по седум години од упадот на хунтата на режимот на ВМРО ДПМНЕ!!! Ова моќно видео овде. Приметете дека влезе во телевизијата со истото кампче со кое го уапсија :D Човеков е цар!!!
Во најновата колумна, Геро продолжува да ја рекетира владата. Јавно кажува дека не бил доволно викан на средби, и како одмазда со дрва и камења кон владата, бара Заев да избркал на клоци пола од ПР советниците, под образложение дека многу ги имало
Трифун ги направил милионите надвор од Македонија, но на младите им вика да останат во мк?!?! Зошто и тие да не одат надвор да не направат 100 милиона евра и да не се вратат во мк со богатство како и Трики?! Трики се фали дека останал во мк, ама о

(ВИДЕО) После најновото видео на Трифун Костовски се поставува прашањето - КАКО ПОБОГУ ОВОЈ ЧОВЕК ГИ НАПРАВИЛ ТИЕ МИЛИОНИ ШТО ГИ ИМА СО ОВАА НИСКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА?!?!

Трифун ги направил милионите надвор од Македонија, но на младите им вика да останат во мк?!?! Зошто и тие да не одат надвор да не направат 100 милио...

Повеќе

ГРУЈО ОТКРИ ЗОШТО ИМА 40 СМЕТКИ ВО 20 БАНКИ!!!

Повеќе

(ВИДЕО) Жаре имаше шанса да го праша Бејли дали Трамп знае што прават со Хојт Ји во Македонија!

Повеќе

ГРУЈО ЖИВ НЕМА ДА ИЗЛЕЗЕ ОД ЗАТВОР: СЈО ОТВОРИ СЛУЧАЈ ЗА ПРОВИЗИЈАТА ОД УВОЗОТ НА 1 МИЛИЈАРДА ЕВРА СТРУЈА ЗА 10 ГОДИНИ!!!

Никола Груевски денеска се појави на распит во Специјалното јавно обвинителство (СЈО) во својство на сведок за случај поврзан со земена провизија за...

Повеќе

СИРОТ ГРУЈО, СПЕЦИЈАЛНИТЕ ОБВИНИТЕЛКИ ОД ПАМЕТ ГО СКРЕНАА, СИ ГО ЗАБОРАВИ КАПУТОТ ВО СЈО!!!

Повеќе

Лупевска се облече како поп за дебатата за МПЦ и БПЦ

Повеќе

Демократијата веќе му предизвикува голема политичка штета на Заев, но јбг, тоа е!

Тоа што 10 години се навикнавме на жестока јавна и скриена режимска пропаганда и што одеднаш сето тоа го снема, му се удара на Заев од грб, а би треба...

Повеќе

ОВИЕ ОД НДМ СЕ ЦАРЕВИ: Бараат од Заев и Борисов да разговарале за букурешкиот договор и поделбата на Македоња!

Повеќе

КОЈ МОЖЕШЕ ОВА ДА ГО ПРЕДВИДИ: И во Сашо Ордановски имало скриен мал Латас, зошто бе старите левичарски интелектуалци толку му се плашат на Белград, па тенковите одамна се врзани за крива крушка?!

Траумите од 90-тите изгледа така длабоко се врежани во психата на левичарските интелектуалци, што они нон стоп нешто се тресат како ќе реагирал Белг...

Повеќе

Мајки, поведете малку ред со ќерките, не само ќере ожени се богато за да не се мучиш...

Повеќе

УПАТСТВО ЗА ЖИВОТ ВО КЛАДИЛНИЦА!

Повеќе

ЕДНООКИОТ ПРОГЛЕДА, ЗНАМО ТЕ ПИЗДО КАД СИ КУРТОН БИО: Борис Дамовски го нападна Груевски, владеел лошо?!?!

- Грујо владееше со бројки, квантитативно, ама неквалитетно, тој требаше да знае дека ќе има атак на него и требаше да владее добро, да прави вистин...

Повеќе

БОРИС ЕДНООКИ: Бетмен Велит не предаде, чувствуваме горчина за неговиот потег да влезе во ИК на ВМРО ДПМНЕ!

- Богдан Илиевски направи лош потег со тоа што замина во ИК на ВМРО ДПМНЕ, ја извалка Заедничка Македонија, имаме горчина во душата за тој потег, ка...

Повеќе

(ВИДЕО) БОМБА НА БОРИС ЕДНООКИ НА КАНАЛ 5: Некој ја злоупотреби Заедничка Македонија во обид да направи војна!!!

Повеќе

ИСУСЕ ХРИСТЕ, АБЕ ОВИЕ 24/7 НА ШАЛТЕРИ ВИСЕЛЕ: СЈО откри 35 банкарски сметки на Груевски, а 27 на Пешевски!

Никола Груевски, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, има 35 сметки во банка, а поранешниот вицепремиерВладимир Пешевски, нешто помалку, или 27 банкарски сметки, ...

Повеќе