Одберете локација на пристап

Она што е важно за јавниот интерес, е се разбира, колку ова „задоволство“ на врвот на политиката во тој период во Македонија, ја чинело државата. Споредувајќи ги парите кои се споменуваат на почетокот на тендерот и фактурите што им се
Eve citajte za kriminal. Malku kriminalen adrenalin ...:) Deneska srekjavam eden lik koj na vremeto, pred nekolku godini, koga pisuvavme za Aktor mi prenese zakana od Mile (nesto pijateli se), a denes mi vika: vide sjo sto vadi Aktor a? "Bravo bra
Трамп се предомисли преку ноќ за санкциите кон Русија, па прво и даде наредба на амбасадорката во ООН да најави санкции па после рекоа дека жената се збунила, на што таа навредено врати со изјава НЕ СУМ СЕ ЗБУНИЛА!!!
Драги пријатели и наши соработници, Со огромно задоволство Ве покануваме на промоцијата на првото издание на FUNK SHUI со наслов „Импулс“, која ќе се одржи на 25-ти април, во Станица 26. На промоцијата, Лука, Давид и Мики во жив
„Граѓанско демократската унија го поздравува напредокот нотиран во Извештајот на Европската Комисија за подобрување на климата во медиумите и основните човекови права. Во медиумската сфера мора да има трајни и кредибилни реформи. Медиумите м
Богојески одби да се дистанцира и огради од Груевизмот, туку изрази надеж дека народот што побргу ќе го заборави тој период за ВМРО ДПМНЕ побрзо да се врати на власт?!?!?!?! ЦЦЦЦ бреее каков мамлаз... Значи како и секогаш, ВМРО ДПМНЕ игра на карта
Порталот СДК објави дека Бугарија го назначила бизнисменот Камчев за бугарски конзул во Скопје. Камчев е сопственик на најголемата приватна болница во Бугарија, болницата Аџибадем Токуда во Софија. Освен Токуда, Камчев е парцијален сопственик и

(ВИДЕО) Некст Тајм открија дека химната на Ќосињата - Кај шумат шумите и тоа буките, ја платила некоја теткица од Чикаго

Повеќе

АЈДЕЕЕЕ: И АЛЕКСАНДАР ПАНДОВ ВЛЕГУВА ВО ТРКАТА ЗА ЛИДЕР НА ВМРО ДПМНЕ!

- Размислувам да се кандидирам за лидер на ВМРО ДПМНЕ, благодарен сум на тие кои ме предложијана социјалните мрежи, ќе размислам добро овие денови о...

Повеќе

(ВИДЕО) ПОЛЕКА БЕ ПАНДЕ ЌЕ СЕ ЗАДАВИШ: Груевски е маркантна историска личност рамна на Гоце Делчев и Александар Велики!

Повеќе

ВИЛИПЧЕ СЕ ЖАЛИ: Стигнаа првите закани од луѓето на Груевски откако се вклучив во трката за лидер на ВМРО ДПМНЕ!

Кај Филип Петровски забележувам интересен феномен - КОГА НЕ Е НА ДИРЕКТОРСКА ФУНКЦИЈА СО ПЛАТА ОД 1000е, ПЛУКА ПО ВМРО ДПМНЕ?!?:D

Повеќе

(ВИДЕО) ДОБРО БЕ ТЕЛМА, САКИ, ЧОМ, ЛУПЕВСКА, ДО КОГА БЕ ЌЕ РЕЦИКЛИРАТЕ ФАШИСТИ КАКО ВИЛИПЧЕ КОИ 25 ГОДИНИ СЕ БОРАТ САМО ЗА ЕДНА КАУЗА - ЗА ШИПТАРИ ГАСНА КОМОРА?!?!

Повеќе

КО О ЧЕМУ, КУРВА О ПОШТЕЊУ: ВАСЕ КУРТОН ХЕФТАЛИЦА СЕ ПРОГЛАСИ ЗА НОВИНАР СВЕТЕЦ!

Повеќе

(ФОТО) МАКСО РЕШИЛ ДА ГО АСФАЛТИРА ЦЕЛО КУМАНОВО СО СЕ ТУМБАТА КУДЕ ТРИ БАНДЕРЕ!

Повеќе

ДОБРИ ВЕСТИ ЗА ПОСТАРИТЕ ВО ЦЕНТАР, ОД НОВА ГОДИНА ПОВТОРНО СТАРТУВА ГРИЖАТА ЗА СТАРИТЕ ЛИЦА ВО ОПШТИНА ЦЕНТАР!

Повеќе

ГОЛЕМА НАГРАДНА ИГРА: Онлајн продавница nikmit.mk ве носи на новогодишно патување со сопатник по ваш избор во вечната Прага!

Наградата вклучува новогодишен аранжман за двајца со 3 ноќевања со појадок во Прага во хотел со 3*,превоз и организиран дочек на#НоваГодина Добит...

Повеќе

ВО ВМРО ДПМНЕ СЕ РААТ ЗА ОВА: Британка во кавга со заби му откинала едно маде на дечкото, судија и наредил да плати оштета

Повеќе

ФРОДЕМ ПОДНЕСЕ БАРАЊЕ ВО ООН ДО 19 ДРЖАВИ ДА НЕ ПРИЗНААТ ПОД УСТАВНОТО ИМЕ

Повеќе

БРАВО ЗА МИЛА ЦАРОВСКА: Отворени три нови пунктови за бездомници во Струга, Струмица и Битола!

Повеќе

(ВИДЕО) ГАЗДАТА НА РАДИО КАНАЛ 77 ОТВОРИ ВОЈНА СО РОБЕРТ ДИМИТРОВ ОД ТВ 24 И АГЕНЦИЈАТА ЗА МЕДИУМИ!

Повеќе

(ВИДЕО) ЗА ПРВ ПАТ ВО ИСТОРИЈАТА ИМАМЕ ЛИДЕР НА ОПОЗИЦИЈА КОЈ БЕГА ОД НОВИНАРИ КАКО ЃАВОЛ ОД КРСТ!

Повеќе

И КУРЦ КРЕНА РАЦЕ ОД ГРУЕВЦИ!!!

Повеќе