Одберете локација на пристап

12 ипол години затвор доби лицето, кое пред речиси една година изврши полов напад врз ќерката на актерката, Весна Петрушевска, објави актерката на својот Фејсбук профил. -После точно една година борба, емотивни страдања, правен процес, денес имам
Цел фб и твитер вришти за градинка во Чаир каде децата ги учат на ислам. Чекајте бе луѓе, кога децата се крстат од мали, кога се носат у црква, во градинките кога го учат за дедо боже и ги тераат да вапцаат јајца за велигден, тоа не е ИНДОКТРИНАЦИЈ
(Скарамучи лево, Шон Спајсер десно) По само 6 месеци, Шон Спајсер си даде оставка, изгоре човекот, како Трамп тргнал со скандали ќе мора да смени уште 3-4 портпароли ако дочека да го заврши мандатот без да му изгласаат импичмент, човекот прави по
Искористи го големиот ПОПУСТ на соларни системи за вода од 150 литра!Со секое купување добиваш и пополнето барање за субвенции!Побарајте не:+389 72 625 200info@nikmit.mkhttps://goo.gl/PHQZvf
Национален уметник Сакав да станам национален уметник, затоа што знаев дека тоа е убава шанса да му се доближам на Хорхе, во дланката со која ќе фати да ми честита да му смачкам неколку говнени бомбички, да му ја закачам усмрдената ракавица од мој
Волшебни зборови се зборови кои служат да се случи некаква магија. На пример: Абракадабра, Хокус Покус, Отвори се Сезаме, Да, имам партиска книшка!, и ред другизборови и изрази кои треба да создадат магичен ефект или инстантна промена. За разлика о
Промоција на - Добредојде бебе.https://goo.gl/VrdL2G Во првите осум часа од раѓањето на детето, со важечки документ за лична идентификација, родителите треба да потпишат изјава за согласност за обработка на личните податоци. Двајцата родители треб
Јована Аврамовска е новиот портпарол на Министерството за финансии. Аврамовска беше дел од тимот на сатиричната емисија „Фчерашни вести“ што се емитуваше на телевизија Телма, а претходно работела во утринската програма на ТВ Сител. Та
Кирил Божиновски денеска се жалел во Апелација дека бил татко на малолетни деца затоа не требало да иде во затвор?!?! А сите илјадници кои тие ги затворија и ги избркаа од работа и ги сотреа, нивните деца што беа, диви зајаци?!?!
Што мозок треба да имаш да се погледнеш во огледало и да си речеш: ТОП! БАШ ВАКА ТРЕБА ДА ИЗЛЕЗАМ ОД ДОМА И ДА СЕ ПОЈАВАМ У ЈАВНОСТ?!?!
Магистерот Митко Чавков по кривично - правни науки и под менторство на Академик Владо Камбовски планирал својата докторска дисертација да ја пишува во Шутка. Таму ќе му било мирно и секси, само сеуште бирал тема за докторатот - дали да се посв
onur air sunexpress anadolu jet pegasus

ЈОВО ОДЛЕПИ, НЕ МОЖЕ ДА ГО НАШТИМА СВАРОВСКИ СУДСТВОТО ЗА ЦЕЛОСНА БЛОКАДА НА СЈО: Нови судиски рокади во Врховен!

Претседателот на Врховниот суд,Јово Вангеловски по втор пат за 15 дена го менува годишниот распоред на судии. По отстранувањето на експретседателкат...

Повеќе

Додека Македонија е во заложништво на СЛЕПЦИ, во САД препознаваат и казнуваат корупција: Директорите на Телеком кои поткупувале македонски политичари американците ги казнија со 400 илјади долари!

Американската комисија за хартии од вредност денеска објави дека директорите од „Маџар Телеком“, Елег Штрауб и Андрас Балог се согласиле...

Повеќе

ЈЕБИГА, СО СТИЛ - Оливерчо Андонов: Не знам дали сум нов директор на „Јасен“

Еднодневниот министер за внатрешни работи, Оливер Андонов за Фокус ниту потврди, ниту негираше дека е поставен за нов директор на јавното претпријат...

Повеќе

(ВИДЕО) Талат Џафери на македонски им се обрати на копилињата од ДПМНЕ: Собранието нема да го носам ниту во Тирана, ниту во Приштина

Пратеникот од ДУИ, Талат Џафери се јави процедурално по сите напади од страна на пратениците од ВМРО-ДПМНЕ, пренесува А1он. Тој им нагласи дека не ...

Повеќе

ЈЕБОТЕ БОГ ТЕ ЈЕБО ОВИЕ СЕ СЕРИОЗНИ: РЕЖИМОТ ПОЧНА ДА ГО СПРОВЕДУВА СЦЕНАРИОТО ЗА ВОЕНА СОСТОЈБА ЗА КОЈА ПИШУВАШЕ ФОКУС!

Оливер Андонов ќе раководи со Јасен, неофицијално дознава А1он. Ова назначување доаѓа токму во момент кога шумскиот резерват Јасен и воено инфрастру...

Повеќе

(ВИДЕО) Прекрасно прекрасно интервју со актерот Барт Рејнолдс, некои лугје стареат прекрасно а некои се претвораат во монструми...

Link do intervjuto ovde. * реклами:

Повеќе

(ФОТО) ЛАТАС Е ЗА ЧАСТЕЊЕ: Ивона е бремена, и здебелена, вестите ги води во бела вреќа?!

Се погласни се шпекулациите дека Ивона е бремена а за тоа наводно Латас частел на велико во Сител пред неколку месеци. Дека е моѓно тие шпекулации ...

Повеќе

КРИЗАТА ГИ ОТКРИ СИТЕ КУРВИ ГАДОВИ И ГНАСИ ВО ЗЕМЈАВА: СКАНДАЛОЗЕН НАСТАП НА САШО КЛЕКОВСКИ НА ТВ НОВА, СЕ ПРАВЕШЕ МУТАВ И НАУДРЕН ЦЕЛ СААТ СО КУРТОНОТ АСМА НА ИБИЦА ТВ!!!

* реклами:

Повеќе

(ФОТО) ФАТЕН СО СМКНАТИ ГАЌИ КАКО ГИ ПРОДАВА ПРИРОДНИТЕ БОГАТСТВА НА ГЕВГЕЛИЈА: Еве го документот со кој градоначалникот Франгов дал дозвола за рудниците на Кожуф!

Утрово Гевгелија беше преплавена со копии од документот со кој Иван Франгов во име на Општината дава позитивно мислењеза иницијативата за започнувањ...

Повеќе

(ВИДЕО) Павле Богоевски: Не е предавство да протестираш за тоа во што веруваш, предавство е власта да ја посветиш на криминал и лично богатење на сметка на граѓаните!

* реклами:

Повеќе

(ВИДЕО) Вуиќ: Поднесовме тужба против ВМРО ДПМНЕ за нападот врз пратеникот Максим Димитриевски

Со тужба за навреда и клевета против ВМРО-ДПМНЕ и против локалниот гласноговорник на партијата Драган Петковски, кои на прес-конференции на 7 и на 9...

Повеќе

(ВИДЕО) Шилегов: Разлигавеното диктаторче не заслужува ни една гребаница на народот

Пратеникот на СДСМ, Петре Шилегов потврди дека наскоро ќе има избор на нов собраниски спикер и промена на власта, но не го соопшти начинот и датумот...

Повеќе

Повредени пет војници на АРМ во тешка сообраќајка кај велешки Сопот

Во 12,30 часот денеска на автопатот Скопје-Велес, кај Сопот се случила сообраќајна незгода помеѓу три службени возила на АРМ кои се движеле во конво...

Повеќе

Јан Харлан на Скопје филм фестивал: Стенли Кјубрик најмногу се интересираше за политиката

Скопје филм фестивал со задоволство ве известува дека вчера, по проекцијата на филмот „Пеколен портокал“, во киното „Милениум&ldqu...

Повеќе

МБП СО ПОДДРШКА ЗА СОБИРАЊЕТО ПОТПИСИ ВО ИНТЕРЕС НА ДЕЦАТА СО ПОСЕБНИ ПОТРЕБИ

Здружението „Македонско-Бугарско пријателство“ искажува јавна поддршка за иницијативата на родителите на деца со посебни потреби, кои пр...

Повеќе

    ucuz ucak bileti onur air sunexpress anadolu jet pegasus en ucuz ucak bileti