Одберете локација на пристап

Ова е чиста небулоза. Записниците ги потпишуваат сите членови на комисиите, значи тука има од ВМРО ДПМНЕ, од ОБСЕ, Цивил, МОСТ и сите тие биле купени?!?! Значи збориме за 2000 избирачки места пута 4, тоа се 8000 луѓе кои биле купени?!?!
Веќе два дена поминаа а на Марјан Ристески не му текнува да му честита на победникот на изборите во Прилеп. Каква бараба каква чамуга!
Мактел дознава дека Грујо ќе си замине од лидерската позиција на ДПМНЕ овие денови, а за свој наследник го спремал Христијан Мицковски, екс директорот на ЕЛЕМ. Овој залижан психопат се прослави изминатите месеци со своите настапи на тв каде со мон
А тоа што Коце два пати победи со ист таков дил со ДУИ нема везе, тоа е друга прича... Како уопште мислеше оваа гуска Коце да тепа без помош од ДУИ и со толкава победа на СДСМ која се очекуваше во Карпош и Центар?! Да не требаше не само Пустец т
ДУИ да и помогне на Алијанса во Струга ама Алијанса да му помогне на ДУИ во Гостивар, но под услов ДУИ да и помогне на БЕСА за Сарај под услов ДПА да му помогне на ДУИ во Тетово, под услов...

ПОЗНАТИ СИТЕ ДЕТАЛИ ЗА ВЛЕЗНИЦИТЕ: НА STING ВО СКОПЈЕ СО ПОЧЕТНА ЦЕНА ОД 1.990 ДЕНАРИ!

Драги пријатели, Ве информираме дека се познати сите детали околу влезниците за ексклузивниот концерт на STING во Скопје, закажан за 15-ти октомври...

Повеќе

СТЕФАН БОГОЕВ СЕ ИЗБАЦИ НА ГОВОРНИЦА СО БЕЏ СО ПРЕЧКРТАНА ГЛАВУРДА НА ГРУЈО ДИКАТОРОТ!

* реклами:

Повеќе

БЕСА РАСПАЛИ ПО ДУИ: Господине Заев, па овие што си ги предложил од ДУИ се исти лопови и бандити како бандата на Сашо Мијалков и Груевски, што не си ги ставил во влада и нив, нема разлика, овие 10 години досега крадеа заедно како браќа!

Пратеник на БЕСА, уште не го знаеме како се вика, ќе ни треба време да ги научиме, распали жестоко по ДУИ и по мандатарот Заев. Тој прво му честиташ...

Повеќе

ПОЧНА ДА ВРТИ БРОЈЧАНИКОТ НА ЗАЕВ: Копуков ВМРО--вски треба да врати 35 000 евра!

Овој копук треба да врати 35 000 евра во касатана кинолошки сојуз во Прилеп. * реклами:

Повеќе

(ФОТО) ДИВЈАЦИТЕ ОД ВМРО ДПМНЕ ПРИ УПАДОТ НА 27-МИ АПРИЛ ГИ ИСКОРНАЛЕ МИКРОФОНИТЕ ОД ГОВОРНИЦАТА ВО СОБРАНИЕ, ЗАЕВ ГО ДАДЕ ЕКСПОЗЕТО СО НОВИ МИКРОФОНИ!

* реклами:

Повеќе

ГРУЈЧЕ НЕМАШЕ МУДА ДА ИЗЛЕЗЕ ДА ОДГОВОРИ НА ЕКСПОЗЕТО НА ЗАЕВ, ГО ПРАТИ ИЛЧЕ ГЕБЕЛС ДА СЕРЕ И ДА ПАЛАМУДИ!

Груевски немаше храброст и доблест да излезе на говорница и да му реплицира на Заев за експозето, па го прати Илче Гебелс да се пењави и да паламуди...

Повеќе

(ВИДЕО) Експозето на Заев ги изненади и неговите најголеми хејтери: НЕВЕРОЈАТЕН ГОВОР, АКО ОВА ГО ИСПОЛНИ, НАРОДОВ НЕМА ДА ЗНАЕ ШТО ГО СНАШЛО, ВО ПОЗИТИВНА СМИСЛА!!!

* реклами:

Повеќе

ФАЦАТА НА ГРУЈО СЕ КАЖУВА: ЦРНО МУ СЕ ПИШУВА НА ПАТОЛОТ!

* реклами:

Повеќе

ФОТКА ЗА ВО ИСТОРИЈА: За ова се боревме 10 години упм, прекрасна глетка!!!

* реклами:

Повеќе

СЕ ЗАТВОРА ТЕЗГАТА ПОСЛЕ 10 ГОДИНИ БЕЗМИЛОСНА ПЉАЧКА: Над 1000 ВМРО-вци, ГРОМ-овци, Социјалисти и остали паразити ќе се спакуваат од директорски позиции по јавни претпријатија и министерства и ќе заминат ако имаат среќа кај на мајка им пичката, останатите во затвор!!!

Според последниот регистер, државниот јавен сектор брои 1.291 институција, кои се финансираат од државниот буџет. Владата е основач на 491 институци...

Повеќе

ЧАВКАТА ЌЕ СЛЕТА ВО ИДРИЗОВО МНОГУ БРЗО: МВР го стега обрачот околу Чавков, го храбрат ОЈО да го повика на распит!!!

Експертската комисија во МВР што ја води истрагата за однесувањето на полицијата за време на насилствата во Собранието на 27 април, од сослушаните с...

Повеќе

(ФОТО) ГЛЕЈТЕ КАДЕ СЕДИ ГРУЈЧЕ ВО ПАРЛАМЕНТ: По 10 години седење десно, сега седи лево, смрштен како да изел едно кило лимон на гладно!

* реклами:

Повеќе

СПИЕШ ЛИ МИРНО САША МИЈАЛКОВ?! НА ОВИЕ ЛИ ГО ОСТАВИ БРАНИКОТ НА ДРЖАВАТА?!

Додека Сашо Мијалков се спрема за во затвор, браникот на државата сега е во рацете на дуото Миленко - Бачев! Спиј мирно Македонија, се додека ови...

Повеќе

ДНЕВНА ДОЗА ДОЈРАНЛИЕВ МАЈМУНАРИИ!

* реклами:

Повеќе

(ВО ЖИВО) НАРОДЕ ЧУЈТЕ И ПОЧУЈТЕ: СЕ БИРА НОВА ВЛАДА ВО ЖИВО, ДОАЃА ЖИВОТ ВО МАКЕДОНИЈА!!!

Во моментов се бира влада во собрание. Е не, ќе се заебаваме ли?! Линк тука. ЦЕЛ ЕДЕН СААТ ЗАЕВ РЕДИ БЕНЕФИЦИИ КОИ НАРОДОТ, СИРОМАШНИТЕ, ЌЕ ГИ ДОБ...

Повеќе