Одберете локација на пристап

Амазон се шири и во производството на електрична енергија, веќе се кралеви во онлајн пазарувањето, купија и ланец на маркети, влегуваат во вселенскиот транспорт, одамна се кралеви и во клауд серверите за хостирање на дигитални податоци, газди се и
Копуците биле фатени на аеродромот во Солун, се спремале со лажен идентитет да летаат за Јужна Америка каде имале намера да се кријат во џунглите во Венецуела која е комунистичка и во хаос и која не соработува со Интерпол, ФБИ и ЦИА. По се изгле
- ВМРО ДПМНЕ си изгуби поштено, не беа изборите украдени, немаше елан за нови победи, членството на ВМРО ДПМНЕ не излезе да гласа, администрацијата по инерција си гласаше за власта! Исто така треба да се види и дали беше добар квалитетот на луѓет
- Оваа еуфрија од жестокиот пораз на ВМРО ДПМНЕ ќе влијае на вториот круг и кандидатие на СДСМ ќе ги прегазат како брз воз кандидате на ДПМНЕ во вториот круг во сите општини каде ќе има избори во втор круг! Во албанските општини ситуацијата е мал
Зијадин Села се постави себеси како најрадикален албански политичар, затоа што тој процени дека против екс командантите на УЧК во ДУИ само со таква реторика човек може политички да се бори и да преживее. Дел од тие радикални изјави не ги одобрувам,
И што мислите, случајно ли е што ваквите будалаштини попут оваа на Ацо Рембрант никад не се најде на дното на Офф Нет сите овие 10 години?! А редовно ги има сите грешки на медиумите и личностите кои беа критичари на минатиот режим, ама никад не с

(ВИДЕО) ЗАЕВ НАПРАВИ НЕВЕРОЈАТЕН ПОТЕГ, ГАНДИ МОЖЕ ВОДА ДА МУ НОСИ: Им се заблагодари на министрите од ВМРО ДПМНЕ за нивната служба изминатите 11 години, а они за малце ќе го утепаа!

* реклами:

Повеќе

БИТОЛА Е НА НОЗЕ, СЕ СЛАВИ ПАДОТ НА РЕЖИМОТ И НОВАТА ВЛАДА!

* реклами:

Повеќе

ЕВЕ ЈА ФОТКАТА БЕ НАРОДЕ, ОВА СЕ ЧЕКАШЕ ТОЛКУ ДОЛГО, НЕКА НИЕ ЧЕСТИТО!!!

* реклами:

Повеќе

(ВИДЕО) САШЕ ПОЛИТИКО СЛАВИ ПОБЕДА НАД РЕЖИМОТ И НОВА ВЛАДА!!!

Линк до видеото овде. * реклами:

Повеќе

ВЛАДАТА Е ИЗБРАНА, НАРОДОТ СЛАВИ ПРЕД СОБРАНИЕ, ОГНОМЕТИ РОКААТ ВО СИТЕ ГРАДОВИ, ДРЖАВАТА Е ОСЛОБОДЕНА ПО 10 ГОДИНИ РОПСТВО!!

* реклами:

Повеќе

Заев растури, жестоко ги запука Груевци: Ви сметаат високите даноци за богатите, епа ве разбирам, парите се кај вас, ама ќе ви ги земеме затоа што ги украдовте!!!

- Ви сметаат новите закони за богатите, епа парите се кај вас. Ама ќе ви ги земеме затоа што ги украдовте. Заев растури од говорницата како последе...

Повеќе

Која наказа! Му честиташе на народот што мирно протестирал?!?! Како 27-ми април никад да не се случи?!?!

Која наказа! Му честиташе на народот што мирно протестирал?!?! Како 27-ми април никад да не се случи?!?! ПУ МАМУ ТИ ЕБАМ ГНАСО ЕДНА, ЛУДАКУ ЕДЕН БОЛ...

Повеќе

АПАШ, МАЈМУН НЕПОПРАВЛИВ: Со лаги владееше, со лаги си замина - ДОЛГОТ ОСТАНАЛ РЕЧИСИ ИСТ КАКО ВО 2006-ТА?!?! НА ШТО ТИ ЛИЧИМЕ НИЕ БЕ СТОКО МАФИЈАШКА?!?!

Кога Грујо дојде во 2006-та долгот беше 1,5 милијарди евра, сега е 3,5 милијарди евра, значи цели 2 милијарди евра Грујо се позајми и сега ние треба...

Повеќе

ГРУЈЧЕ НЕМАШЕ МУДА ДА ГО ПОЗДРАВИ МАНДАТАРОТ И МИНИСТРИТЕ, ГОВОРОТ ГО ПОЧНА СО ПЛАЧЕЊЕ КАКО ПЛАЧИПИЧКА ДЕКА ГО СМЕНИЛЕ ОД ВЛАСТ МРАЧНИ СИЛИ, УШТЕ САКАЛ ДА ВЛАДЕЕ, МАЛКУ МУ БИЛО!

Го смениле мрачни сили, добро владеел, уште му се владеело, името не го давал затоа го смениле, дрн дрн... Апашот немаше муда да ги поздрави минист...

Повеќе

АРТАН ГРУБИ ПОЛА СААТ ПЛУКАШЕ ПО БЕСА, КАКО БЕСА ДА БИЛЕ НА ВЛАСТ 10 ГОДИНИ А НЕ ДПМНЕ И ДУИ!

Артан Груби жестоко распали по БЕСА, ги обвини дека биле во врска со Белград и Техеран, дека биле извор за раздор кај Албанците, дека работеле за ДП...

Повеќе

МАНЕКЕНОТ СО БЕМКА, МИСТЕР БИН, БЕЗ СРАМ И ПЕРДЕ ПОЛА СААТ МУ ДРЖЕШЕ ЛЕКЦИИ НА ЗАЕВ ПО ДЕМОКРАТИЈА И ДОБРО ВЛАДЕЕЊЕ...

Ова е едно од најперфидните копилиња во ВМРО ДПМНЕ... Пичка ли му материна расипана, пола саат му држеше лекции на Заев за демократија и добро владе...

Повеќе

ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: ЧЕСТИТКИ ДО ПРЕМИЕРОТ ЗОРАН ЗАЕВ! Премиерот Зоран Заев... Колку тоа убаво звучи.

Премиерот Зоран Заев... Колку тоа убаво звучи. После долгогодишна, жестока, нерамноправна и нечесна битка Никола Груевски најпосле е симнат од троно...

Повеќе

В.Д ГРАДОНОЧАЛНИКОТ НА СТРУМИЦА, КОСТАДИНОВ ОТКРИ НЕВЕРОЈАТНА ТАЈНА НА ЗОРАН ЗАЕВ КОЈА ТОЈ ДОСЕГА НИКОГАШ ЈА НЕМА КАЖАНО ВО ЈАВНОСТ!

Во интервју за емисијата 360 на АлсатМ, в.д градоначалникот на Струмица, Коста Костадинов откри една многу интересна работа, тајна, која досега Заев...

Повеќе

ПРВОТО ВМРОВСКО ДИРЕКТОРЧЕ ЗАМИНА У ЌОРКА: Директорот на Неврохирургија, Чапаровски уапсен поради земање мито!

Директорот на скопската Клиника за неврохирургија, Александар Чапароски, е повикан на информативен разговор во полициска станица по пријава на граѓа...

Повеќе

ОВААА СВИЊА ОВА ГОМНО ОВОЈ ЧМАР ОВОЈ ХЕМОРОИД СЕ ЧУДЕЛ ЗАШТО ИМАЛО ТОЛКУ МНОГУ ОБЕЗБЕДУВАЊЕ ВО СОБРАНИЕ, ОД ШТО СЕ ПЛАШЕЛЕ ПРАТЕНИЦИТЕ НА ПАРЛАМЕНТАРНОТО МНОЗИНСТВО?!?!

Путка ли ти мајчина твоја, гнаса една, црв еден беден, хемороид, тумор на дванаеспалачно црево, маму ти ебам твое у уста ти ебам се по список ти еба...

Повеќе