Одберете локација на пристап

Кои се тие луѓе кои толку му сметаат на Геро, кои се неписмени, прости, глупи?! Во ПР тимот на Заев се следниве луѓе: 1. Роберт Поповски, министер за отчет и транспарентност Човекот е искусен новинар, поранешен лидер на ЗНМ, од МТВ школата,
Кривична пријава за „злоупотреба на службената положба и овластување“ и за „несовесно работење во службата“ добија М.Р. (46), поранешен градоначалник на општина Прилеп, Д.Р. (56), раководител на одделение за општи и заедничк
Кривична пријава за злоупотреба на службената положба и овластување е поднесена против директорот на Македонската радио телевизија Марјан Цветковски, кој во 2016 година склучил договор со фирмата „Аналитика“ за електронско мерење на ТВ
Шефот на тајната служба на Северна Кореја, Kim Yong Chol, беше највисок по ранг преставник на земјата на олимписките игри и на затворањето на игрите славеше заедно со Иванка Трамп во ВИП ложата. Потоа прес службата на претседателот на Јужна Кореја
По 1000-ти пат, НАТО, ЦИА, МИ5, БНД, Масони, Сорос, предавници, педери, сатанисти, шпиони, народот, ова она дрн дрн, како бе не ги мрзи веќе, како устата не ги заболе од толку гомна јадење, цццц...
- Ниедна банка не сакаше да ми даде кредит, владата беше решила добро да ме измузе, ми земаа 2 милиона евра за земјиштето и ми бараа уште 2 милиона евра за комуналии, и тоа со рок од 3 месеци ако не платам да ми се земе земјата и да ми пропаднат па

АХ БЕ ВМРОВЧИЊА, ЌЕ ПРАВЕВТЕ САПУН ОД АЛБАНЦИТЕ, ЌЕ ПРАВЕВТЕ ГАСНИ КОМОРИ, ГО КАНДИДИРАВТЕ УБИЕЦОТ ЈОХАН ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК, СЕГА БАРАТЕ ГЛАС ОД НИВ?!?!

Повеќе

ЕВЕ ЗОШТО ФИЛИП ТЕМЕЛКОВСКИ ЌЕ БИДЕ ОДЛИЧЕН ГРАДОНАЧАЛНИК НА КИСЕЛА ВОДА!

Повеќе

БОНЕТО И ЕБА МАТЕР И НА ДИК, КАКО СТРУМИЧКА ЦРНА ЧУМА СО ВОЛАН У РАЦЕТЕ Е ЗА БУЏЕТИТЕ НА СИТЕ ДРЖАВНИ ИНСТИТУЦИИ!

Повеќе

(ВИДЕО) Идниот градоначалник на Центар, Саша Богдановиќ на дебата на Канал 5, кандидатот на ДПМНЕ пак се исплаши и не дојде!

Повеќе

ЗАЕВ И КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ПРИЛЕП, ДОКТОР ИЛИЈА ЈОВАНОВСКИ ОДРЖАА ДЕБАТА СО ПРИЛЕПЧАНИ НА ПЛОШТАДОТ ВО ПРИЛЕП!

Повеќе

(ВИДЕО) АНАЛИЗА НА СИНОТ НА КИРО ГЛИГОРОВ, ВЛАДИМИР: Тајната на превратот во Македонија е што СДСМ успеа да ја издржи диктатурата на Грујо и не се распадна, во Србија тоа не се случи, во Србија нема опозиција!

Повеќе

СКОПЈАНИ ДЕНЕСКА ДА НЕ СЕ ПЛАШАТ, СИРЕНИТЕ И БОМБИТЕ СЕ ВЕЖБА НА МВР И МАРИНЦИТЕ ЗА ФИКТИВЕН ТЕРОРИСТИЧКИ НАПАД НАД АМЕРИКАНСКА АМБАСАДА, НЕ СЕ ЗНАЕ ДАЛИ И ЛАТАС ЌЕ УЧЕСТВУВА ВО ВЕЖБАТА!

Денеска претпладне, припадници на Министерството за внатрешни работи изведуваат заедничка вежба за справување во вонредна ситуација со персоналот од...

Повеќе

ЕВЕ ЗОШТО КУМАНОВО 12 ГОДИНИ Е БАСТИОН НА СДСМ КАДЕ ВМРОНИТЕ НЕМААТ ПРИПАР!

Повеќе

ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА ОВАА ЛУДА ФАСАДА ВО ДЕБАР МААЛО!

Повеќе

(ВИДЕО) ОВАА ПЕСНА Е ХИТ НА МАКЕДОНСКИТЕ РАДИЈА - ГРУПА ЕКСТРАВАГАНЦА: Само да си тука до мене

Повеќе

ВМРОНИТЕ се рекламираат и на порно сајтови, заеби демохристијански вредности, секој глас е битен!

Повеќе

ПЕТРЕ НАВИСТИНА СЕ ТРУДИ, СЕКОЈ ГЛАС Е БИТЕН, КОЦЕ ЌЕ БИДЕ ПРЕГАЗЕН!!!

Повеќе

ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО СЕ СЛИКАЛЕ ВМРОВСКИТЕ КРАДОНАЧАЛНИЦИ!

Повеќе

НАСИЛНИК И БИТАНГА НЕ СМЕЕ ДА ЈА ВОДИ КИСЕЛА ВОДА!!!

Повеќе

ПО 10 ГОДИНИ, ВЛАДАТА ЌЕ ФРЛИ ПАРИЧКА ВО КУМАНОВО, КУМАНОВЦИ КОНЕЧНО ЌЕ КУРТУЛАТ ОД МАКИТЕ!!!

Повеќе