Одберете локација на пристап

Она што е важно за јавниот интерес, е се разбира, колку ова „задоволство“ на врвот на политиката во тој период во Македонија, ја чинело државата. Споредувајќи ги парите кои се споменуваат на почетокот на тендерот и фактурите што им се
Eve citajte za kriminal. Malku kriminalen adrenalin ...:) Deneska srekjavam eden lik koj na vremeto, pred nekolku godini, koga pisuvavme za Aktor mi prenese zakana od Mile (nesto pijateli se), a denes mi vika: vide sjo sto vadi Aktor a? "Bravo bra
Трамп се предомисли преку ноќ за санкциите кон Русија, па прво и даде наредба на амбасадорката во ООН да најави санкции па после рекоа дека жената се збунила, на што таа навредено врати со изјава НЕ СУМ СЕ ЗБУНИЛА!!!
Драги пријатели и наши соработници, Со огромно задоволство Ве покануваме на промоцијата на првото издание на FUNK SHUI со наслов „Импулс“, која ќе се одржи на 25-ти април, во Станица 26. На промоцијата, Лука, Давид и Мики во жив
„Граѓанско демократската унија го поздравува напредокот нотиран во Извештајот на Европската Комисија за подобрување на климата во медиумите и основните човекови права. Во медиумската сфера мора да има трајни и кредибилни реформи. Медиумите м
Богојески одби да се дистанцира и огради од Груевизмот, туку изрази надеж дека народот што побргу ќе го заборави тој период за ВМРО ДПМНЕ побрзо да се врати на власт?!?!?!?! ЦЦЦЦ бреее каков мамлаз... Значи како и секогаш, ВМРО ДПМНЕ игра на карта
Порталот СДК објави дека Бугарија го назначила бизнисменот Камчев за бугарски конзул во Скопје. Камчев е сопственик на најголемата приватна болница во Бугарија, болницата Аџибадем Токуда во Софија. Освен Токуда, Камчев е парцијален сопственик и

(ФОТО ЛЕГЕНДАРЕ) Вака го носат Ѕинго на вип ложата, со џип преку сред терен!

Повеќе

ГОЦА БЕСНИ БРК ДОБИ НОКАУТ НА ТВИТЕР!

Повеќе

ТВРДОКОРНИТЕ ЌЕ КРЕВАЛЕ ВОСТАНИЕ, НЕМАЛО ДА ПЛАЌААТ ДАНОЦИ И ДАВАЧКИ, НЕ ЈА ПРИЗНАВАЛЕ НОВАТА ВЛАСТ, НЕ ИМ БИЛА ПО МЕРАК!

Сите неадминистративни национални одлуки што се или ќе бидат донесени од страна на окупациската Намесничка Управа и Гласачката Машина која е во служ...

Повеќе

БОМБА НА ФОКУС: Украдените пари, Сашо ги инвестира во бизнис империја!

ЖАН МОНЕ КАКО ШАЈКА ВО САНДАКОТ НА ФАМИЛИЈАТАУсловите и агендата на каков било политички дијалог помеѓу власта и опозицијата се јасни – тој мо...

Повеќе

ПОЧИТУВАН ОРДАНОВСКИ, НЕПОЧИТУВАН ГЕРО И ОСТАНАТИ: Му го јадете драгоцениот и тешко спечален политички капитал на Заев за чист курташак!

Мислам дека во моментов на политичката сцена се случуваат неколку многу интересни процеси кои искрено не ги очекував. Имено, на јавна сцена владее ...

Повеќе

РАДМИЛА ШЕКЕРИНСКА: Волците се специјална воена единица со која може да се гордееме!

Повеќе

БРАВО - НОВ ВЕСНИК НАД МАКЕДОНИЈА СЕ РАЃА!!!

Македонскиот информативен простор од денес ќе го збогатиме со уште еден информативен портал, а наскоро и со нов дневен весник. Под заедничко име &bd...

Повеќе

ЗАЕВ РОКНА БОМБА: Во влада влегуваат Обединети на брат Љубе и ВМРО Народна на Љубчо!

За соработката со Обединети за Македонија, на Љубе Бошковски, премиерот Зоран Заев рече дека со нив имаат коалиција и на парламентарните и по парлам...

Повеќе

ДУРИ И НА МИРНИОТ АЦО КАБРАНОВ МУ ПУКНА ФИЛМОТ ОД ГЛУПОСТИТЕ НА ГЕРО: Аман па ти само нешто креваш паника без везе!

Повеќе

(ВИДЕО) Влатко Ѓорчев се вработил во Телма, од сега па натаму он ќе ги води дебатите заедно со Лупевска во тандем!

Повеќе

(ВИДЕО) Еве колку се сигурни авионите, обична птичурина може да ги расцепи на пола

Линк до ова ужасно видое овде, ако сакате никад повторно да летате со авион...

Повеќе

(ВИДЕО) На Трамп му се деси првиот посериозен гаф пред камери, на сред говор фати да бара вода, го снема од бината, сите се зачудија кај отиде...

Линк до видеото овде.

Повеќе

Тоа што само пратениците немаат свои канцеларии, асистенти и службени возила и шофери е смислена тактика на сите влади да ги држат на колена, клекнати!!!

Ме замисли малку Тунтев со неколку свои изјави... Навистина, како тоа пратениците кои би требало да ги контролираат министрите и премиерот немаат нит...

Повеќе

(ВИДЕО) ОВАА АМЕРИКАНКА Е НАЈЛОШ КРИМИНАЛЕЦ НА СВЕТ, НАМЕСТО БАНКА, ОГРАБИ МЕКДОНАЛДС!

Легендарното видеоовде.

Повеќе

(ВИДЕО) Жаре од Еден на Еден не трпи критика, кажуваше вицеви за претепувањето на Саше Политико

За гомното кукавичко опортуно, Жаре од Еден на Еден, претепувањето на новинари е материјал за правење вицеви. Ова дете има скршен морален компас во...

Повеќе