Одберете локација на пристап

12 ипол години затвор доби лицето, кое пред речиси една година изврши полов напад врз ќерката на актерката, Весна Петрушевска, објави актерката на својот Фејсбук профил. -После точно една година борба, емотивни страдања, правен процес, денес имам
Цел фб и твитер вришти за градинка во Чаир каде децата ги учат на ислам. Чекајте бе луѓе, кога децата се крстат од мали, кога се носат у црква, во градинките кога го учат за дедо боже и ги тераат да вапцаат јајца за велигден, тоа не е ИНДОКТРИНАЦИЈ
(Скарамучи лево, Шон Спајсер десно) По само 6 месеци, Шон Спајсер си даде оставка, изгоре човекот, како Трамп тргнал со скандали ќе мора да смени уште 3-4 портпароли ако дочека да го заврши мандатот без да му изгласаат импичмент, човекот прави по
Искористи го големиот ПОПУСТ на соларни системи за вода од 150 литра!Со секое купување добиваш и пополнето барање за субвенции!Побарајте не:+389 72 625 200info@nikmit.mkhttps://goo.gl/PHQZvf
Национален уметник Сакав да станам национален уметник, затоа што знаев дека тоа е убава шанса да му се доближам на Хорхе, во дланката со која ќе фати да ми честита да му смачкам неколку говнени бомбички, да му ја закачам усмрдената ракавица од мој
Волшебни зборови се зборови кои служат да се случи некаква магија. На пример: Абракадабра, Хокус Покус, Отвори се Сезаме, Да, имам партиска книшка!, и ред другизборови и изрази кои треба да создадат магичен ефект или инстантна промена. За разлика о
Промоција на - Добредојде бебе.https://goo.gl/VrdL2G Во првите осум часа од раѓањето на детето, со важечки документ за лична идентификација, родителите треба да потпишат изјава за согласност за обработка на личните податоци. Двајцата родители треб
Јована Аврамовска е новиот портпарол на Министерството за финансии. Аврамовска беше дел од тимот на сатиричната емисија „Фчерашни вести“ што се емитуваше на телевизија Телма, а претходно работела во утринската програма на ТВ Сител. Та
Кирил Божиновски денеска се жалел во Апелација дека бил татко на малолетни деца затоа не требало да иде во затвор?!?! А сите илјадници кои тие ги затворија и ги избркаа од работа и ги сотреа, нивните деца што беа, диви зајаци?!?!
Што мозок треба да имаш да се погледнеш во огледало и да си речеш: ТОП! БАШ ВАКА ТРЕБА ДА ИЗЛЕЗАМ ОД ДОМА И ДА СЕ ПОЈАВАМ У ЈАВНОСТ?!?!
Магистерот Митко Чавков по кривично - правни науки и под менторство на Академик Владо Камбовски планирал својата докторска дисертација да ја пишува во Шутка. Таму ќе му било мирно и секси, само сеуште бирал тема за докторатот - дали да се посв
onur air sunexpress anadolu jet pegasus

Груби: Али Ахмети и Зоран Заев се нон стоп во телефонска комуникација овие денови, се бара заедничко решение за излез од кризата, и тоа ќе се случи овие денови, обидите на ВМРО ДПМНЕ да спречат мирен трансфер на власта се очајни и комични!

- Парламентарното мнозинство е факт и реалност, Али Ахмети и Заев се нон стоп во телефонска комуникација овие денови, нова влада ќе има деновиве, об...

Повеќе

ЦЦЦЦ, ГО ДОПРЕА ДНОТО МАМЕТО ДА ИМ ГО ЕБАМ НЕЗДРАВО: Груевци се закануваат со бригади за брзи интервенции?!

Зар овие стварно мислат дека некого ќе уплашат со ова?! Зар мислат дека ќе се спасат со ова?! Зар мислат дека ова ќе им успее?! Некој да иде во з...

Повеќе

(ВИДЕО) Лупевска го заебаваше Груби во емисија, му вика се чудев дали да те седнам со Дамјан или до Николовски!

Повеќе

Ах бе стоко, со багериве може да идете само да ги ринете гомната кои им течат низ ногавица на Грујо и Мијалков!!!

Повеќе

Мики, докторе, имаш ли образ бре беднику мизерен, како бе не ти е срам да се гребеш вака бедно и срамно за фотељата, па внука ти Кјара е пола Албанка бе труп, стоко бедна, хоштаплеру одвратен!!!

Какво копиле испадна ова човече ццц... Хушка војна, шири омраза кон Албанците а внука му, ќерката на Хелена Роза, сестрата на Ребека е пола Албанка...

Повеќе

(ВИДЕО) Арапите се многу сурови со своите слуги, ги третираат како кучиња! Видеово го шокира светов, слугинка виси на прозорец, газдарицата се кикоти и гледа како се бори за живот сиротата жена!

Повеќе

(ВИДЕО) Оливер Спасовски: Врз основа на Деловникот ќе направиме се да се одблокира работата на Собранието

Прес конференција,Оливер СпасовскиСкопје, 06.04.2017 Денеска во Собранието на Република Македонија, парламентарното мнозинство, врз основа на одр...

Повеќе

(ВИДЕО) Максим Димитриевски: На семејна веселба на којашто присуствуваа поголем број на жени бев нападнат од страна на група видно алкохолизирани лица!

Изјава за медиуми,Максим Димитриевски, пратеникСкопје, 06.04.2017 Почитувани, Вчера на семејна веселба на којашто присуствуваа поголем број на жен...

Повеќе

(ВИДЕО) Саша Богдановиќ: Го спасивме со граѓаните ГТЦ од барок, институциите и судството да работат законски!

Прес конференција,Саша Богдановиќ, претседател на ОО СДСМ -ЦентарСкопје, 06.04.2017 Почитувани, Времената мерка со која се спречува Владата да го ...

Повеќе

Адеми им порача на режимските кловнови: Учесник сум во две војни, закани со оган кај мене не поминуваат, Талат можеби нема за една недела да стане претседател на Собранието, но за 10 дена ќе биде

Учесник сум во две војни. Закани со оган кај мене не поминуваат. Денес не сте во право. Во секое време Собранието има право да се прекине и да се пр...

Повеќе

(ВИДЕО) Додека пратениците од ДПМНЕ се прават дека се ЛУПНАТИ СО МОКАР ЧОРАП, ОКТОПОДОТ НА МАФИЈАТА ЛАПА ЛИ ЛАПА: Ивица Конвески го уништува зеленилото за да може Орце Камчев да гради!?

Ивица Коневски и ВМРО-ДПМНЕ вчера кукавички, ненајавено и без дебата, го изгласаа спорниот ДУП И 10. Со овој ДУП, се предвидува уништување на зелени...

Повеќе

ГРУЈО И МИЈАЛКОВ СЕ ВО ПАНИКА ПО ОФАНЗИВАТА НА СДСМ ВО СОБРАНИЕТО: Преку ДПМНЕ повикаа на ИТНА МОБИЛИЗИЦИЈА на режимските клиенти од сите општински дувла!

Вонредниот повик кој го упати „непартиската“ иницијатива „за заедничка Македонија“ е само параван на ДПМНЕ кој преку своит...

Повеќе

(ВИДЕО) ЛДП со предлог: Избор на претседател на државата со двотретинско мнозинство во Собранието

„ЛДП со голема загриженост го следи продлабочувањето на политичката криза во Македонија. Иванов со недавањето на мандатот за формирање Влад...

Повеќе

ТХП: Пучистот Трајко Вељаноски има право да се обрати некултурно на неговите деца

Денеска уште еднаш во Собранието режимот преку пучистот Трајко Вељаноски го покажа грдото лице нарекувајќи го пратеникот Енес Ибрахим „прост&l...

Повеќе

Труење во полициската академија: Студенти со Брза помош се носат на скопските клиники!

Труење во полициската академија во Скопје. Дваесетина кадети пријавиле труење со храна, а тројца студенти биле пренесени на скопските клиники со воз...

Повеќе

    ucuz ucak bileti onur air sunexpress anadolu jet pegasus en ucuz ucak bileti