Одберете локација на пристап

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Лажна е споредбата и едначењето на
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------

КАКОВ ОДВРАТЕН РАСИПАН ЛИК - ДАЛИ БАРЕМ ЌЕ ИМА ДОБЛЕСТ ДА ИМ СЕ ИЗВИНИ НА ЛУЃЕТО: Откако со недели ги клеветеше Кирацовски и Ременски дека учествувале во аферата РЕКЕТ, Геро сега ретерира и вели дека нивна единствена вина била што се познавале со Боки 13-ка и наместо извинување им дели совети како да поднеле оставки?!?!

Откако со недели ги глеветеше дека биле дел од рекетарска банда која рекетирала низ цела држава, сега Геро рекетира и во најновата колумна бара од К...

Повеќе

ЗОРАН ИВАНОВ: НОВИНАРСТВОТО НА ГЕРО ПРЕМИНА ВО РЕКЕТАРСТВО, ТОЈ СЕГА ГИ МАСАКРИРА НА ЈАВНА СЦЕНА РЕМЕНСКИ И КИРАЦОВСКИ БЕЗ НИКАКВИ ДОКАЗИ!

Повеќе

БОМБА НА ЉУПЧО ПОПОВСКИ: Ако Камчев му дал 1,5 милиони евра на Боки 13-ка, колку ли милиони му дал на шефот на врховен суд, Јово Превара?!

Ако Камчев бил спремен да му даде 8, но на крај му дал 1,5 милиони евра на Боки 13-ка, колку ли милиони му дал на шефот на Врховен Суд, Јово Превара...

Повеќе

НАСЛОВ НА ДЕНОТ: 77 ГОДИШЕН УБИЕЦ ОД АМЕРИКА КОЈ ПРЕТХОДНО БИЛ ПУШТЕН НА СЛОБОДА ЗАТОА ШТО СМЕТАЛЕ ДЕКА Е ПРЕСТАР ПАК ДА УБИЕ, ПОВТОРНО ИЗВРШИЛ УБИСТВО, УБИЛ ЦЕЛА ФАМИЛИЈА, ОВОЈ ПАТ ГО ОСУДИЛЕ СО КАЗНА ЗАТВОР!

Повеќе

БОМБА НА ВИЛМА РУСКОВСКА: ЗАСЕГА НЕМАМЕ ЦВРСТИ ДОКАЗИ ДЕКА ИМА ВМЕШАНОСТ НА ДРУГИ ЛИЦА ОСВЕН ДВАЈЦАТА ОСОМНИЧЕНИ ЈОВАНОВСКИ И МИЛЕВСКИ

- Засега нема цврсти докази дека има вмешаност на други лица во аферата РЕКЕТ освен двете прво осомничени Јовановски и Милевски. Вилма Русковска во...

Повеќе

КОМЕДИЈА НА КАНАЛ 77: Геро 10 минути плукаше по СЈО дека со години ја кршеле презумцијата на невиност, а потоа 10 минути ја судеше Катица Јанева на радио, кажуваше колку затвор треба да лежи за случајот РЕКЕТ!

Цели 10 минути Геровски во емисијата Стадион на радио Канал 77 плукаше по СЈО дека без никакви докази масакрирале јавни личности со што ја крешеле п...

Повеќе

ЧОВЕКОТ Е УНИКАТ: Геро се пожали дека го болела душата за клеветите кои ги добивал, а тој со месеци води хајка против Кики и Фрики без никакви докази!

- Душата ме боли за тешките клевети на моја сметка, но ќе издржам. Геро се пожали на Канал 77 дека многу бил напаѓан, а тој со месеци води хајка пр...

Повеќе

ГЕРОВСКИ ГИ ПРИЗНA АНАЛИЗИТЕ НА МАКТЕЛ: Имав средба со бизнисменот Орце Камчев пред неколку месеци откако излезе од притвор, разговаравме за неговите маки и проблеми

- Пред неколку месеци откако излезе од притвор сосема случајно имавме средба со Орце Камчев во еден ресторан каде тој ми го објасни својот случај и ...

Повеќе

БОМБА НА РУСКОВСКА: Тие 1,5 милиони евра што Камчев му ги дал на Боки нема да ги вратиме на Камчев туку ќе го ставиме во буџетот на државата

- Мојата намера е тие 1,5 милиони евра што Орце му ги дал на Боки да ги уплатиме во буџетот на државата, да не ги враќаме на Камчев, но ќе видиме. ...

Повеќе

ВИЛМА РУСКОВСКА: Можеби и јас сум крива, требаше порано како обвинител за организирал криминал да проверам од кај му се на Боки парите!

- Не се само новинарите во 1 ТВ криви што му веруваа на Боки, и јас можеби сум крива што требаше порано да проверам како обвинител од кај му се пари...

Повеќе

БОМБА НА ЛУПЕВСКА: Орце Камчев го снимил Боки како и се јавува на Катица Јанева додека разговарале за рекетот, но ОЈО се уште не е убедена дека Катица била свесна за целата операција за рекетирање

Извори од СЈО за КОД велат дека најмалку два пати Бојан Јовановски ја посетил Катица Јанева во нејзината канцеларија во СЈО. Снимките пре...

Повеќе

СДСМ: ВМРО -ДПМНЕ е очајна, со лажни вести ги маскира вистинските нејзини цели, заштитата на криминалите на единствената глава на октоподот-Груевски

Повеќе

ЧОМ СЕ СОГЛАСУВА СО САШЕ ПОЛИТИКО: Камчев свесно му дал мито на Боки 13-ка за да го сруши СЈО и владата на Заев за да се спаси!!!

- Камчев не може туку така да се исплаши од еден Боки, туку свесно му дал пари за да ги срушат СЈО и СДСМ за да си ја спасат кожата. Јас се повеќе р...

Повеќе

Кирацовски: Штом „жртвите“ најпрво го пријавиле злоделото лично кај Заев, значи му веруваат единствено нему!

Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време на (над)децениското владеење на...

Повеќе

ГРАЃАНИТЕ ШОКИРАНИ: МВР дели вода на граѓаните заглавени на граница, за влез во Грција се чека и до четири часа

Три до четири часа се чека за влез во Грција поради бавно обавување на граничните формалности на грчка страна, а меѓуграничнот простор речиси е спое...

Повеќе