Одберете локација на пристап

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Лажна е споредбата и едначењето на
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------

ЕДИНСТВЕНА МАКЕДОНИЈА: СЕ ПЛАШИМЕ ДЕКА ОРЦЕ КАМЧЕВ ПАК ЌЕ СЕ СПАСИ И ДЕКА ИМА НЕКАКОВ ДИЛ МЕЃУ НЕГО И ЗАЕВ!

Со признанието на Зоран Заев дека Јордан Камчев отишол кај него да пријави кривично дело рекетирање, а не во обвинителството, го отвора сомнежот за ...

Повеќе

КОМУЊАРИВЕ ПРЕТЕРАА СО ШАЈКИТЕ: ЗАПОЧНА ФИНАЛНАТА ФАЗА ОД РЕКОНСТРУКЦИЈАТА НА ПАРТИЗАНСКА

Повеќе

(ВИДЕО) ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ ИЗВОЈУВА ГОЛЕМА БИТКА: ГРАД СКОПЈЕ ЈА ВРАТИ ДЕПОНИЈАТА ДРИСЛА ВО СВОЈ ПОСЕД, СТАНУВА ЈАВНО ПРЕТПРИЈАТИЕ

Повеќе

КЕКЕНОВСКИ: ПРЕД НАШИ ОЧИ СЕ ОДВИВААТ ЗДРУЖЕНИ БАНДИТСКИ АКТИВНОСТИ НА ПОРАНЕШНИОТ РЕЖИМ СО ЦЕЛ СМРТ НА СЈО!

Наслов: Национален очај или крајно време за нов почеток! ФРОДЕМ изразува длабока загриженост поради урушувањето на правниот поредок во Македонија. ...

Повеќе

БЕДНИ МАФИЈАШКИ КУЧИЊА И ХИЕНИ: Истите новинари кои ме критикуваа мене што трчам по Груевски, сега ја бараат Катица под дрво и под камен!!!

Новинарите кои не само што немаа храброст и желба да го бркаат Груевски, кои дири и фрлаа со дрва и камења по мене кога трчав по Груевски, сега ја бар...

Повеќе

БРАВО ГРАД СКОПЈЕ: После повеќе децении, почна реконструкцијата на улицата Индира Ганди во Шуто Оризари

Оваа значајна сообраќајница ќе се обнови на должина од 1.100 метри, на потегот од раскрсницата со улицата Босна и Херцеговина и булеварот Словенија ...

Повеќе

(ВИДЕО) БОМБА НА ПЕНДАРОВСКИ: НИКОЈ ДА НЕ ПОМИСЛУВА НА ПОНИШТУВАЊЕ НА ИСТРАГИТЕ НА СЈО, РЕКЕТ ДА СЕ ИСТРАЖИ, НО СЈО НЕ СМЕЕ ДА ИСЧЕЗНЕ КАКО ИНСТИТУЦИЈА!!!

Повеќе

ПАПАПАПА: САМО 10 ДЕНА ОТКАКО ДОЈДЕ НА ВЛАСТ, НЕА ДЕМОКРАТИЈА СЕГА ТВРДИ ДЕКА ДОГОВОРОТ ОД ПРЕСПА Е ДОБАР ЗА ДВЕТЕ ЗЕМЈИ, ИАКО 7 МЕСЕЦИ ВОДЕА ВОЈНА ПРОТИВ НЕГО И ДОЈДОА НА ВЛАСТ СО ВЕТУВАЊЕ ДЕКА ЌЕ ГО РЕВИДИРААТ!!!

амо десет дена по изборите, политиката на владата на СИРИЗА во врска со Договорот од Преспа е сосема оправдана, коментираат од грчката опозициска па...

Повеќе

ДРАМАТА СО СЈО ГИ СРУШИ ПОРТАЛИТЕ: ОВИЕ ДЕНОВИ МАКТЕЛ ИМА ПО 30 000 ЧИТАТЕЛИ ДНЕВНО!

Повеќе

ГЕРО СВИРЕПО МУ СЕ ОДМАЗДИ НА ПАЛЧО ЗА ФАРБАЊЕТО ОД ПРЕД 2 ГОДИНИ: МУ ГО ЗЕМА ЛЕБОТ!!!

Каква свирепа одмазда на Геро кон Палчо за фарбањето со боја - МУ ГО ЗЕМА ЛЕБОТ!!! Сега Геро ја води кампањата на мафијата и ВМРО ДПМНЕ против СДСМ...

Повеќе

ОЛИВЕР СПАСОВСКИ СО АПЕЛ ДО ЈАВНОСТА: Граѓаните да ги пријавуваат сите случаи на корупција, заеднички да се бориме против криминалот и корупцијата којшто ја јаде Македонија на секој можен начин. Ни ги јаде новите работни места, ја јаде и економијата и развојот на Македонија!!!

Повеќе

СТИГНА КЛЕТВА ЗА МАФИЈАТА И ВМРО ДПМНЕ ДИРЕКТНО ОД ВАШИНГТОН: САД ќе бараат нов специјален обвинител, ако не се продолжи мандатот на сегашниот?!

САД ќе продолжат да разговараат со Владата на Северна Македонија за потребата од постоење на Специјално јавно обвинителство, изјави Филип Рикер, аме...

Повеќе

ЕНИГМА - СЕ ОБИДЕЛ ЛИ КАМЧЕВ ДА ГО НАМЕСТИ ЗАЕВ: ЗОШТО КАМЧЕВ ПРВО МУ СЕ ЈАВИЛ НА ЗАЕВ А НЕ ОТИШОЛ ДА ГО ПРИЈАВИ РЕКЕТ ВО ОЈО ИЛИ МВР, МАКТЕЛ ГО ИМА МОЖНИОТ ОДГОВОР!

Леле леле леле! Абе овие не само што сакале да ја наместат Катица, па дури сакале и Заев да го стават у бубањ! Замислете, Орце му се јавил на Заев ...

Повеќе

МАФИЈАТА И ВМРО ДПМНЕ ЗАТЕЧЕНИ - ЗАЕВ ГИ НАДИТРИ: Русковска за Независен: Во втората половина на април премиерот прв усно не извести за случајот РЕКЕТ

Бизнисменот Орце Камчев, кој во случајот „Империја“ на Специјалното јавно обвинителство е осомничен, а во најновиот случај на редовното ...

Повеќе

МАФИЈАТА ГО СПРЕМА ЗАВРШНИОТ УДАР ОД ОПЕРАЦИЈАТА УБИСТВО НА СЈО: Преку медиските кучиња се креира еуфорија за некаков октопод кој не постои, се спрема атак и врз ОЈО и врз владата, ВМРО ДПМНЕ ќе повика на нова ВМРОВСКА ШАРЕНА РЕВОЛУЦИЈА!!!

Забележувате ли овие денови како се билда очекувањето кај јавноста за тоа кој се е вмешан во аферата рекет? Па Миленко и Геро, во исто време, излег...

Повеќе