Одберете локација на пристап

12 ипол години затвор доби лицето, кое пред речиси една година изврши полов напад врз ќерката на актерката, Весна Петрушевска, објави актерката на својот Фејсбук профил. -После точно една година борба, емотивни страдања, правен процес, денес имам
Цел фб и твитер вришти за градинка во Чаир каде децата ги учат на ислам. Чекајте бе луѓе, кога децата се крстат од мали, кога се носат у црква, во градинките кога го учат за дедо боже и ги тераат да вапцаат јајца за велигден, тоа не е ИНДОКТРИНАЦИЈ
(Скарамучи лево, Шон Спајсер десно) По само 6 месеци, Шон Спајсер си даде оставка, изгоре човекот, како Трамп тргнал со скандали ќе мора да смени уште 3-4 портпароли ако дочека да го заврши мандатот без да му изгласаат импичмент, човекот прави по
Искористи го големиот ПОПУСТ на соларни системи за вода од 150 литра!Со секое купување добиваш и пополнето барање за субвенции!Побарајте не:+389 72 625 200info@nikmit.mkhttps://goo.gl/PHQZvf
Национален уметник Сакав да станам национален уметник, затоа што знаев дека тоа е убава шанса да му се доближам на Хорхе, во дланката со која ќе фати да ми честита да му смачкам неколку говнени бомбички, да му ја закачам усмрдената ракавица од мој
Волшебни зборови се зборови кои служат да се случи некаква магија. На пример: Абракадабра, Хокус Покус, Отвори се Сезаме, Да, имам партиска книшка!, и ред другизборови и изрази кои треба да создадат магичен ефект или инстантна промена. За разлика о
Промоција на - Добредојде бебе.https://goo.gl/VrdL2G Во првите осум часа од раѓањето на детето, со важечки документ за лична идентификација, родителите треба да потпишат изјава за согласност за обработка на личните податоци. Двајцата родители треб
Јована Аврамовска е новиот портпарол на Министерството за финансии. Аврамовска беше дел од тимот на сатиричната емисија „Фчерашни вести“ што се емитуваше на телевизија Телма, а претходно работела во утринската програма на ТВ Сител. Та
Кирил Божиновски денеска се жалел во Апелација дека бил татко на малолетни деца затоа не требало да иде во затвор?!?! А сите илјадници кои тие ги затворија и ги избркаа од работа и ги сотреа, нивните деца што беа, диви зајаци?!?!
Што мозок треба да имаш да се погледнеш во огледало и да си речеш: ТОП! БАШ ВАКА ТРЕБА ДА ИЗЛЕЗАМ ОД ДОМА И ДА СЕ ПОЈАВАМ У ЈАВНОСТ?!?!
Магистерот Митко Чавков по кривично - правни науки и под менторство на Академик Владо Камбовски планирал својата докторска дисертација да ја пишува во Шутка. Таму ќе му било мирно и секси, само сеуште бирал тема за докторатот - дали да се посв
onur air sunexpress anadolu jet pegasus

Вучиќ отиде ПРЕДИЗБОРНО ДА МУ ГО ПОПУШИ НА ПУТИН во Москва: Путин му посакал успех на претседателските избори

Рускиот претседател Владимир Путин, на средбата со српскиот премиер Александар Вучиќ во Москва, им посакал успех на „актуелните власти“ ...

Повеќе

И ЛОКАЛНИТЕ КРИМИНАЛЦИ ПО ПРИМЕРОТ НА ГРУВЕСКИ СЕ ОБИДУВААТ ДА СПАСАТ ЖИВА ГЛАВА ПРЕКУ БЕГАЊЕ ОД ДРЖАВАТА - СДСМ Охрид: Првите луѓе на општината заминуваат од државата, а ги присилуваат вработените секојдневно да излегуваат на протести, лажејќи ги за некакви платформи и федерализации

Додека општинската администрација секојдневно трпи закани и уцени и е присилена да излегува на протести во одбрана на криминалите на ракводството на...

Повеќе

Ефтини илузии

или ЕФТИНИ ЛУЃЕ (3) Се чини дека има(в)ме можеби преголеми очекувања од сегашноста, од македонските политичари, од македонската интелигенција. Потро...

Повеќе

Криминалците од ДПМНЕ почнаа со спроведување на црните сценарија: Тепачка во Oхрид при поставување двојазична табла на ПИОМ

Поставувањето на двојазичната табла на влезот во објектот каде што се канцелариите на Фондот за пензиско и инвалидско осигурување во Охрид, предизви...

Повеќе

Софија Куновска: Ќе беше поинаку да немаа мандат и да не земаа плата додека не ја завршат конститутивната седница, ама „парите се отепувачка“

Ќе беше поинаку да немаа мандат и да не земаа плата додека не ја завршат конститутивната седница. Како што во суштина и треба да биде согласно регу...

Повеќе

„Труд“: Бојко Борисов има три варијанти за состав на новиот кабинет

Победничката партија на неделните парламентарни избори во Бугарија, Граѓани за европски развој на Бугарија (ГЕРБ) на поранешниот премиер Бојко Борис...

Повеќе

Никола Димитров: Што ли си мислат сабајлево кога се гледаат во огледало?

Што ли си мислат сабајлево кога се гледаат во огледало? Им бега ли погледот од срам? Никола Димитров * реклами:

Повеќе

(ВИДЕО) 360 степени: Груевски непоканет оди во Малта – во придружбата лице од протоколот на премиерот

Зошто партискиот лидер Груевски во Истанбул го пречекува македонскиот амбасадор во Турција? Зошто во придружбата со него е лице од протоколот на пр...

Повеќе

Тортевски: 10 години да кркаш 1.000 евра дневно за пропаганда и плус по 500 за швалерката има да завиваш како волк дека Груевски е гение!

10 години да кркаш 1.000 евра дневно за пропаганда и плус по 500 за швалерката па не да ќе лаеш дека #ж е гение туку ќе завиваш како волк. Адвокат ...

Повеќе

Адио вмрони

Расправата за таканаречената тиранска платформа нема поголема смисла од расправата за тоа дека поместувањето на часовниците за еден час нанапред е сми...

Повеќе

Кумот, златната малина и македонското Собрание

Чудна „логика“ промовира партијата на кумот во новата епизода. Од една страна, божем, загрижена за застојот во државата, од друга страна...

Повеќе

ВИДЕО: Уште една фантастична Саботажа на Среќко Поповски

„Пресметана” Саботажа, емитувана на 27 март 2017 година (понеделник) на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“. Автор: Среќк...

Повеќе

Адеми ГО МАСАКРИРАШЕ КУРТОНОТ ГРУЈОВ: Милошоски, од кога ти пречи таканаречената Тиранска платформата која не постои?

Не ги навредувајте Албанците, побара на вчерашната собраниска седница пратеникот на ДУИ, Џевад Адеми од Антонио Милошоски и од другите пратеници на ...

Повеќе

ТРЕНДО МУ ОСТАНА ВЕРЕН НА ГРУЈО ДО КРАЈ: Се обидува да им помогне на Груевци со тоа што ги споредува ВМРО ДПМНЕ и неговите куртонски орди со Американските Републиканци и апелира да сме ги разбрале што ги мачи, се обидува целото ова срање да го сведе на различна идеологија и недостиг на дијалог, па сега не мири и не учи на толеранција, која епска пичкетина перфидна маму му јебем курвинску!!!

Трендо го нема качен на буре во парк или пред собрание да го брани Грујо, но затоа е тука на Офф Нет да им дава логистичка медиска поддршка на Груев...

Повеќе

(ВИДЕО) Петре Шилегов со ТЕШКА АРТИЛЕРИЈА распали по мафијата: Никола Груевски ќе заврши во затвор затоа што е КРИМИНАЛЕЦ!

* реклами:

Повеќе

    ucuz ucak bileti onur air sunexpress anadolu jet pegasus en ucuz ucak bileti