Одберете локација на пристап

12 ипол години затвор доби лицето, кое пред речиси една година изврши полов напад врз ќерката на актерката, Весна Петрушевска, објави актерката на својот Фејсбук профил. -После точно една година борба, емотивни страдања, правен процес, денес имам
Цел фб и твитер вришти за градинка во Чаир каде децата ги учат на ислам. Чекајте бе луѓе, кога децата се крстат од мали, кога се носат у црква, во градинките кога го учат за дедо боже и ги тераат да вапцаат јајца за велигден, тоа не е ИНДОКТРИНАЦИЈ
(Скарамучи лево, Шон Спајсер десно) По само 6 месеци, Шон Спајсер си даде оставка, изгоре човекот, како Трамп тргнал со скандали ќе мора да смени уште 3-4 портпароли ако дочека да го заврши мандатот без да му изгласаат импичмент, човекот прави по
Искористи го големиот ПОПУСТ на соларни системи за вода од 150 литра!Со секое купување добиваш и пополнето барање за субвенции!Побарајте не:+389 72 625 200info@nikmit.mkhttps://goo.gl/PHQZvf
Национален уметник Сакав да станам национален уметник, затоа што знаев дека тоа е убава шанса да му се доближам на Хорхе, во дланката со која ќе фати да ми честита да му смачкам неколку говнени бомбички, да му ја закачам усмрдената ракавица од мој
Волшебни зборови се зборови кои служат да се случи некаква магија. На пример: Абракадабра, Хокус Покус, Отвори се Сезаме, Да, имам партиска книшка!, и ред другизборови и изрази кои треба да создадат магичен ефект или инстантна промена. За разлика о
Промоција на - Добредојде бебе.https://goo.gl/VrdL2G Во првите осум часа од раѓањето на детето, со важечки документ за лична идентификација, родителите треба да потпишат изјава за согласност за обработка на личните податоци. Двајцата родители треб
Јована Аврамовска е новиот портпарол на Министерството за финансии. Аврамовска беше дел од тимот на сатиричната емисија „Фчерашни вести“ што се емитуваше на телевизија Телма, а претходно работела во утринската програма на ТВ Сител. Та
Кирил Божиновски денеска се жалел во Апелација дека бил татко на малолетни деца затоа не требало да иде во затвор?!?! А сите илјадници кои тие ги затворија и ги избркаа од работа и ги сотреа, нивните деца што беа, диви зајаци?!?!
Што мозок треба да имаш да се погледнеш во огледало и да си речеш: ТОП! БАШ ВАКА ТРЕБА ДА ИЗЛЕЗАМ ОД ДОМА И ДА СЕ ПОЈАВАМ У ЈАВНОСТ?!?!
Магистерот Митко Чавков по кривично - правни науки и под менторство на Академик Владо Камбовски планирал својата докторска дисертација да ја пишува во Шутка. Таму ќе му било мирно и секси, само сеуште бирал тема за докторатот - дали да се посв
onur air sunexpress anadolu jet pegasus

ВИДЕО: КАКОВ ГОВОР! ПРЕПОРАЧУВАМЕ ДА СЕ СЛУШНЕ!

"Европа не е пазар, тоа е волја да се живее заедно. Напуштањето на Европа не е напуштање на некаков пазар, тоа е напуштање на заеднички споделените ...

Повеќе

Следна станица - Ndalesa tjetër

По сила на околности често се возам на реалцијата Скопје (Железничка станица) – Зелениково. На таа релација ЈСП праќа главно нови, двокатни авто...

Повеќе

Професор Ѓорги Спасов: Лудачка кошула за Бетмен

Која е бре таа будала Бетмен кој си дозволува да изјавува дека не смее да биде избран претседател на Собранието кој нема јавно да се откажел од нека...

Повеќе

(ВИДЕО) МАКЕДОНИЈА ШОКИРАНА, ДИКТАТОРОТ ПО СТАПКИТЕ НА СЕАД КОЧАН ЗАМИНА НА СЛУЖБЕН ПАТ ОД КОЈ НЕМА НИКАД ДА СЕ ВРАТИ: АЛСАТ-М ГО УЛОВИ ГРУЕВСКИ КАКО ТАЈНО ЈА НАПУШТА МАКЕДОНИЈА И СЛЕТУВА ВО ИСТАНБУЛ!

Линк до видеото овде. * реклами:

Повеќе

НОВ СКАНДАЛ ЗА КУРТОНИТЕ: Латас должи 25 000 евра на УЈП за неплатен данок!

Повеќе

СИРОТ ЦРНИ ГРУЈО, сите коцки му се местат неповолно, има да го јаде со се урда: Бојко Борисов стана по трет пат премиер на Бугарија!!!

Нeофицијалните резултати од парламентарните избори во Бугарија покажуваат победа на партијата на Бојко Борисов, Граѓани за европски развој на Буга...

Повеќе

ИМА РАЗЛИКА: Интервју на Канал 5 со лидер и интервју на Канал 5 со шупак мафијашки, едниот без спремени прашања и листови, другиот со листови и спремени прашања!!!

* реклами:

Повеќе

ЛАТАС ГИ ИЗГУБИ НЕРВИТЕ, ПОЧНА ДА СЕ ПЦУЕ И РАСПРАВА СО ЧИТАТАЛИТЕ НА ВЕЧЕР НА ФЕЈСБУК!

* реклами:

Повеќе

СДСМ: Ќе обезбедиме современо јавно здравство, заврши времето на Тодоров

Новата реформска Влада ќе ги изгради, реконструира и ќе ги опреми општите и клинички болници во Македонија за да осигура дека секој граѓанин ќе ја...

Повеќе

(ВИДЕО) ТРАГИЧЕН КРАЈ НА ФИЛМСКИОТ ГРАБЕЖ ВО МОНАКО: Уапсени четворица мажи и вратен поголем дел од украдениот накит!

Француската полиција уапсила четворица мажи под сомнение дека ја ограбиле продавницата за накит „Картие“ во Монте Карло и вратила поголе...

Повеќе

НЕМА ДА ИМ ТРЕБА, СИТЕ ЌЕ ИДАТ ВО ЗАТВОР, ПАРТИЈАТА ЌЕ СЕ УКИНЕ: ДУВЛОТО на ВМРО ДПМНЕ станува дивоградба!

Барконата зграда во која се смести седиштето на владејачката партија ВМРО-ДПМНЕ ќе добие статус на дивоградба, оти ќе се најде на листата објекти чи...

Повеќе

(ВИДЕО) СЕ РАБОТИ 24/7 - ВИКЕНДАШКО ПУШЕЊЕ: Црни Грујо го строи Спиро Ристовски како мало даде за да му реферира за перални во студентски домови! Во кое својство Груевски се шета со министри во оставка?

По десет години на чело на Владата, претседателот на ВМРО- ДПМНЕ, Никола Груевски, вчера на социјалните мрежи се пофали со реконструкција во студент...

Повеќе

И ЛОКАЛНИТЕ КРЛЕЖИ НА ГРУЈО ЌЕ ТРЕБА ДА СКАПАТ ВО ИДРИЗОВО - Катица ГО РАЗБИВА финансирањето на мафијата од ДПМНЕ: СЈО го чешла ОК на ДПМНЕ Крива Паланка, видни активисти повикани на распит за да објаснат како и од каде го финансирале злосторничкото здружение!

На распит во СЈО досег се повикани три последователни координатори на партијата од Крива Паланка: Анри Андоновски, Борче Стојчевски, Игор Тодоровски...

Повеќе

ОВА Е ПОСЛЕДНИОТ ПРОЕКТ НА ГРУЈО ВО НЕГОВАТА ПОЛИТИЧКА КАРИЕРА!

* реклами:

Повеќе

ТОТАЛЕН ДЕБАКАЛ на проектот на ДПМНЕ платен со пари од државниот буџет: Се исушија сите палми во Македонија, без исклучок!

Сите палми засадени низ Македонија, без исклучок, се исушија. Палмите, проект на ВМРО ДПМНЕ платени со пари од државниот буџет, не ја преживееја ова...

Повеќе

    ucuz ucak bileti onur air sunexpress anadolu jet pegasus en ucuz ucak bileti