Одберете локација на пристап

12 ипол години затвор доби лицето, кое пред речиси една година изврши полов напад врз ќерката на актерката, Весна Петрушевска, објави актерката на својот Фејсбук профил. -После точно една година борба, емотивни страдања, правен процес, денес имам
Цел фб и твитер вришти за градинка во Чаир каде децата ги учат на ислам. Чекајте бе луѓе, кога децата се крстат од мали, кога се носат у црква, во градинките кога го учат за дедо боже и ги тераат да вапцаат јајца за велигден, тоа не е ИНДОКТРИНАЦИЈ
(Скарамучи лево, Шон Спајсер десно) По само 6 месеци, Шон Спајсер си даде оставка, изгоре човекот, како Трамп тргнал со скандали ќе мора да смени уште 3-4 портпароли ако дочека да го заврши мандатот без да му изгласаат импичмент, човекот прави по
Искористи го големиот ПОПУСТ на соларни системи за вода од 150 литра!Со секое купување добиваш и пополнето барање за субвенции!Побарајте не:+389 72 625 200info@nikmit.mkhttps://goo.gl/PHQZvf
Национален уметник Сакав да станам национален уметник, затоа што знаев дека тоа е убава шанса да му се доближам на Хорхе, во дланката со која ќе фати да ми честита да му смачкам неколку говнени бомбички, да му ја закачам усмрдената ракавица од мој
Волшебни зборови се зборови кои служат да се случи некаква магија. На пример: Абракадабра, Хокус Покус, Отвори се Сезаме, Да, имам партиска книшка!, и ред другизборови и изрази кои треба да создадат магичен ефект или инстантна промена. За разлика о
Промоција на - Добредојде бебе.https://goo.gl/VrdL2G Во првите осум часа од раѓањето на детето, со важечки документ за лична идентификација, родителите треба да потпишат изјава за согласност за обработка на личните податоци. Двајцата родители треб
Јована Аврамовска е новиот портпарол на Министерството за финансии. Аврамовска беше дел од тимот на сатиричната емисија „Фчерашни вести“ што се емитуваше на телевизија Телма, а претходно работела во утринската програма на ТВ Сител. Та
Кирил Божиновски денеска се жалел во Апелација дека бил татко на малолетни деца затоа не требало да иде во затвор?!?! А сите илјадници кои тие ги затворија и ги избркаа од работа и ги сотреа, нивните деца што беа, диви зајаци?!?!
Што мозок треба да имаш да се погледнеш во огледало и да си речеш: ТОП! БАШ ВАКА ТРЕБА ДА ИЗЛЕЗАМ ОД ДОМА И ДА СЕ ПОЈАВАМ У ЈАВНОСТ?!?!
Магистерот Митко Чавков по кривично - правни науки и под менторство на Академик Владо Камбовски планирал својата докторска дисертација да ја пишува во Шутка. Таму ќе му било мирно и секси, само сеуште бирал тема за докторатот - дали да се посв
onur air sunexpress anadolu jet pegasus

(ВИДЕО) Шахпаска: Очекуваме во понеделник избор на нов собраниски претседател, Груевски не смее од сопствениот страв да блокира!

Јагода Шахпаска, пратеничка и членка на Комисијата за здравство на СДСМ, по дадената изјава, одговараше на новинарските прашања. Дали ќе предложите...

Повеќе

(ВИДЕО) Шахпаска: Новата реформска Влада ќе ја укине партиципацијата за болничко лекување, ќе има бесплатно болничко лекување за сите граѓани!

„Новата реформска Влада ќе ја укине партиципацијата за болничко лекување.Ќе има бесплатно болничко лекување за сите осигуреници. На тој начин ...

Повеќе

Манчевски во Сараево: Нема да дозволиме Иванов и Груевски за лични интереси да го спречат формирањето на новата Влада!

Потпретседателот на СДСМ и пратеник, Дамјан Манчевски учествува на Регионалниот Форум за Лидерство – Интегритет на политичките партии (Regiona...

Повеќе

Мафијата од ДПМНЕ ОСТВАРУВА: Хихирику ќе умре утре по 40 години на радио, МРТВ нема пари за хонорари!

Најстарата, единствена и уникатна сатирична емисија, своевиден бренд на Македонското радио, „Хихирику“ која над 40 години е најслушана и...

Повеќе

Заев преку хрватски Вечерњи лист порача: Јас ќе ја формирам новата Влада во Република Македонија, никој нема право да ја погази волјата на мнозинството граѓани !

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев во денешното интервју за хрватскиот весник Вечерњи лист вели дека Македонија ќе оди напред и ќе биде формирана нов...

Повеќе

Села: Предлогот на Груевски за малцинска влада значи директен чекор кон федерализација

Зијадин Села, претседател на ДПА-ДР и Алијансата за Албанците смета дека предлогот на Груевски за малцинска влада значи директен чекор кон федерализ...

Повеќе

Заев го честита јубилејот на ЕУ и порача: Очекуваме да се отворат вратите за Македонија!

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев, во чест на одбележувањето на 60-годишниот јубилеј од потпишувањето на Римскиот договор, со којшто се поставени ос...

Повеќе

САШО ОРДАНОВСКИ БРУТАЛЕН КОН ЛАКИ И ИВОНЧЕ МИЛИОНЧЕ: Пропаганда, гаќи и душеци

Кога ќе ги видите начините и количествата на пари што ги краделе од државата, јасно ви е дека „патриотиве“ на ВМРО-ДПМНЕ не само што тотал...

Повеќе

(ВИДЕО) БРУТАЛЕН СРАМЕН АПОКАЛИПТИЧЕН ПОЛИТИЧКИ ПОРАЗ НА ТРАМП ВО САД: Неговиот проект за реформа на јавното здравство пропадна, а тој стана претседател со тоа ветување!!!

Трамп стана претседател со ветувањето дека ќе го унине ОБАМА КЕР, јавното здравство воведено од Обама. Но неговата идеја за реформа и укинување на ...

Повеќе

СДСМ: Грујо си знае што го чека, затоа е волку усран!!!

* реклами:

Повеќе

ЛДП: Македонија нема алтернатива за Европската Унија

Денес, 60 години од заклучувањето на Римските спогодби, Либерално-демократската партија укажува дека за Македонија не постои друга алтернатива освен...

Повеќе

БОМБА на А1он: Хохштаплерот Сеад Кочан се крие во Пеќ, на Косово!

Бизнисменот Сеад Кочан во моментов се крие во местото Витомирица во близина на Пеќ, на Косово, тврдат извори кои се инволвирани во потрагата по него...

Повеќе

(ВИДЕО) „Евазиона” Љупче Златев Саботажа

* реклами:

Повеќе

СДСМ: Нема да дозволиме поединци вмешани во криминал да ја дестабилизираат Македонија и да ги вовлекуваат во опасност граѓаните и нивните семејства

Соопштение на СДСМ: Сите политички партии и институции мора да им отворат пат на демократските процеси во Македонија, бидејки тоа е избор на граѓан...

Повеќе

(ВИДЕО) ИСИС СЕ ИМА ГАДНО ЗАЕБАНО: Хитлер не успеа да го покори и исплаши Лондон, нема да успеат ниту терористичките напади на ИСИС и Ал Каеда!

Повеќе

    ucuz ucak bileti onur air sunexpress anadolu jet pegasus en ucuz ucak bileti