Одберете локација на пристап

Велија Рамковски влезе во А1 телевизија за прв пат по седум години од упадот на хунтата на режимот на ВМРО ДПМНЕ!!! Ова моќно видео овде. Приметете дека влезе во телевизијата со истото кампче со кое го уапсија :D Човеков е цар!!!
Во најновата колумна, Геро продолжува да ја рекетира владата. Јавно кажува дека не бил доволно викан на средби, и како одмазда со дрва и камења кон владата, бара Заев да избркал на клоци пола од ПР советниците, под образложение дека многу ги имало
Трифун ги направил милионите надвор од Македонија, но на младите им вика да останат во мк?!?! Зошто и тие да не одат надвор да не направат 100 милиона евра и да не се вратат во мк со богатство како и Трики?! Трики се фали дека останал во мк, ама о

Срамота, не срамота, да ви се исповедам: пред неколку денови ручавме на една од галиите на Вардар, убаво беше, дали ја дека сум сељак до јаја, ама убаво беше, а и Скопје 2014-та убаво изгледа со тоа неонките...

Кич не кич, Скопје 2014-та се повеќе ми се допаѓа... Срамота ли е тоа да го признаам? За некого ваљда е, ама мислам дека е глупо да не ви го призна...

Повеќе

СВЕТСКИОТ ДИМИТАР АПАСИЕВ СЕ ВИКА СЛАВОЈ ЖИЖЕК: Левичарот кој тврдеше дека Трамп и Хилари се исто зло и со тоа помогна Трамп да стане претседател, и сега отуго, олеле, Обамакер ќе го укинат, ЛГБТ права ќе укинат, Трамп ќе ги забрани медиумите, ќе укине независно судство...

Повеќе

НАРУШЕНА МУ Е ПРИВАТНОСТА, ПЛЕМЕ ЛИ МУ ЕБАМ МАФИЈАШКО РЕЖИМСКО КРИМИНАЛНО!!!

Повеќе

АПЕЛ ДО ВЛАДАТА И ОПШТИНИТЕ: Дали не е време да се субвенционираат ДПФ филтри на сите дизел возила, технологијата постои веќе неколку години на пазарот, чини 1000 денари по возило?!?!

Цената на еден филтер се движи околу 10 до 20 долари за парче.

Повеќе

(ВИДЕО) Еве зошто владата го поскапува дизелот: Дизел горивото загадува 20 пати повеќе од бензинот!!!

Еве како производителите на возила го решаваат проблемот со дизелот, прават катализатори кои со помош на уреа го претвораат отровот од издувните г...

Повеќе

КАКВА БЕДНА НОВИНАРСКА ПЛАЧИПИЧКА: Геро по трет пат во колумна го моли премиерот Заев да го заштител од критики на портали и на социјални мрежи?!

Во својата најнова колумна, веќе по трети пат, Геро го моли премиерот Заев да го заштител од критики на портали и социјални мрежи?!?! Еве што пишув...

Повеќе

ВМРО ДПМНЕ СЕ РАСПАЃА КАКО КУЛА ОД КАРТИ: ДОМ му украде советник на ВМРО ДПМНЕ во Лозово

Повеќе

(ВИДЕО) МВР ДЕНЕСКА ГО УАПСИ ПАТОРОТ: Груевски конечно во затвор, ова се снимки од неговата ќелија!

Повеќе

ТРИЧКО НАЦИОНАЛЕ: ДА СЕ ОДЗЕМАТ ЛИЦЕНЦИТЕ НА АНАЛ 5 И ШИТЕЛ!!!

„Терористичките формати по телевизиите мора да се демонтираат како темпирани бомби во трговски центар, без дебати за тоа дали демонтажата ќе г...

Повеќе

Бранимир Јовановиќ, советник на министерот за финансии Тевдовски: Еве 7 причини зошто ќе го поскапиме дизелот за 3 денари!

Повеќе

(ВИДЕО) Илчо Захариев немаше храброст да го пречека Благој Бочварски и да му ја предаде општината, избега како пичка скапана!

Повеќе

ШОКАНТНА КОЛУМНА НА ГЕРО: На Ѕинго треба да му се прости за сите злодела ако им даде отказ на Латас и Ивона?!

Во обид да го брани тоа што тој на Плусинфо ја рекламира Канал 5 а сака да се прави многу паметен и да го напаѓа СДСМ за тоа што се рекламирал на Си...

Повеќе

Трендо конечно призна зашто молчел 10 години за злоделата на ВМРО ДПМНЕ!!!

Повеќе

Зајдисонце Исланд, милина

Повеќе

Реакција на светот откако се дозна дека Солза ќе праела партија

Повеќе