Одберете локација на пристап

12 ипол години затвор доби лицето, кое пред речиси една година изврши полов напад врз ќерката на актерката, Весна Петрушевска, објави актерката на својот Фејсбук профил. -После точно една година борба, емотивни страдања, правен процес, денес имам
Цел фб и твитер вришти за градинка во Чаир каде децата ги учат на ислам. Чекајте бе луѓе, кога децата се крстат од мали, кога се носат у црква, во градинките кога го учат за дедо боже и ги тераат да вапцаат јајца за велигден, тоа не е ИНДОКТРИНАЦИЈ
(Скарамучи лево, Шон Спајсер десно) По само 6 месеци, Шон Спајсер си даде оставка, изгоре човекот, како Трамп тргнал со скандали ќе мора да смени уште 3-4 портпароли ако дочека да го заврши мандатот без да му изгласаат импичмент, човекот прави по
Искористи го големиот ПОПУСТ на соларни системи за вода од 150 литра!Со секое купување добиваш и пополнето барање за субвенции!Побарајте не:+389 72 625 200info@nikmit.mkhttps://goo.gl/PHQZvf
Национален уметник Сакав да станам национален уметник, затоа што знаев дека тоа е убава шанса да му се доближам на Хорхе, во дланката со која ќе фати да ми честита да му смачкам неколку говнени бомбички, да му ја закачам усмрдената ракавица од мој
Волшебни зборови се зборови кои служат да се случи некаква магија. На пример: Абракадабра, Хокус Покус, Отвори се Сезаме, Да, имам партиска книшка!, и ред другизборови и изрази кои треба да создадат магичен ефект или инстантна промена. За разлика о
Промоција на - Добредојде бебе.https://goo.gl/VrdL2G Во првите осум часа од раѓањето на детето, со важечки документ за лична идентификација, родителите треба да потпишат изјава за согласност за обработка на личните податоци. Двајцата родители треб
Јована Аврамовска е новиот портпарол на Министерството за финансии. Аврамовска беше дел од тимот на сатиричната емисија „Фчерашни вести“ што се емитуваше на телевизија Телма, а претходно работела во утринската програма на ТВ Сител. Та
Кирил Божиновски денеска се жалел во Апелација дека бил татко на малолетни деца затоа не требало да иде во затвор?!?! А сите илјадници кои тие ги затворија и ги избркаа од работа и ги сотреа, нивните деца што беа, диви зајаци?!?!
Што мозок треба да имаш да се погледнеш во огледало и да си речеш: ТОП! БАШ ВАКА ТРЕБА ДА ИЗЛЕЗАМ ОД ДОМА И ДА СЕ ПОЈАВАМ У ЈАВНОСТ?!?!
Магистерот Митко Чавков по кривично - правни науки и под менторство на Академик Владо Камбовски планирал својата докторска дисертација да ја пишува во Шутка. Таму ќе му било мирно и секси, само сеуште бирал тема за докторатот - дали да се посв
onur air sunexpress anadolu jet pegasus

Од ДУВЛОТО на Хорхе потврдија дека тој е на РАНДЕВУ кај Орбан: Не го дава мандатот, Хан нека се сретне со АЛКОСОТ Бетмен Велит!

Претседателот Ѓорге Иванов, нема да оствари средба со еврокомесарот за проширување, Јоханес Хан, информираат од Кабинетот на Претседателот. Од таму...

Повеќе

„Исправи се“ – Општина Центар ќе открива деформитети кај учениците

„Симболично, на првиот ден од пролетта, општина Центар го започна проектот „Исправи се“. Со овој проект, 1111 ученици од прво и в...

Повеќе

Закон за молк

ЧЕСТА Е СВЕТА РАБОТА (5) Не сум баш сигурен дека сето ова воопшто има некаква смисла, дека реакциите од овој тип, не само моите туку и сите други, мо...

Повеќе

„Итрите“ газди на шивачките во Штип месечно им плаќаат 100 евра на сметка, 50 на рака

Текстилните работнички од штипските конфекции дел од плата добиле на рака. Покрај регуларната плата од 6.000 до 7.000 денари, што им стигнува на сме...

Повеќе

Јани Макрадули: Денеска коректно и демократски би било преку видео врска да се обратат Субрата Рој и Сеад Кочан

Денеска коректно и демократски би било преку видео врска да се обратат Субрата Рој и Сеад Кочан. Може и Груевски да се обрати. Да каже нешто за пр...

Повеќе

(ВИДЕО) 360 степени: Специјален адвокат за Специјалното обвинителство

Помина година и половина од денот кога Катица Јанева даде заклетва и стана првиот македонски специјален обвинител. Битката за правна разрешница на с...

Повеќе

Слугата на Груевски, Хорхе Валандовски се крие кај Виктор Орбан, бега од средба со Хан!?

Лидерите на политичките партии денеска ќе имаа поединечни средби со еврокомесарот Јоханес Хан, кој заедно со тројцата европратеници Едвард Кукан, Ив...

Повеќе

(ВИДЕО) НУКЛЕАРНА БОМБА на 360 Степени: Ако не му го даде мандатот на Заев, Брисел спрема САНКЦИИ за Хорхе Валандовски!

Во пресрет на утрешната посета на еврокомесарот Хан и европратениците Вајгл, Кукан и Флекенштајн, од Брисел доаѓаат информации дека во Европската ун...

Повеќе

(ВИДЕО) „Спакувана“ Саботажа

“Спакувана” Саботажа, емитувана на 20 март 2017 година (понеделник) на ТВ Алсат-М во емисијата 360 степени“. автор: Среќко Поповск...

Повеќе

(ВИДЕО) Европратеникот Кукан открива како Никола Попоски му го ЗАБИ НОЖОТ на Грујо: Му признал дека има уставна опција за Влада и без мандат од Иванов!

Пред доаѓањето во Скопје, европратеникот Едуард Кукан откри интересни детали од разговорите што неодамна ги водел со министерот за надворешни работи...

Повеќе

И куртончето Филипче ќе вози накај Шутка!

Директорот на Државниот архив Филип Петровски денеска беше повикан во Основното јавно обвинителство поради кривична пријава поднесена против него ...

Повеќе

Еден ден ќе се мачиме да објасниме како овие лудаци не владееја 11 години!!!

* реклами:

Повеќе

(ВИДЕО) ЈАНКО ОТКАЧИ ОДЛЕПИ - Прогласи диктатура! УСРАНИ СЕ, ИМ ТЕЧЕ НИЗ НОГАВИЦА, ГОТОВО Е, ПО 11 ГОДИНИ ДОЈДЕ ВРЕМЕ ДА СЕ ПЛАТАТ СМЕТКИТЕ, ЗАВРШИ ЗАБАВАТА!

Линк до видеото овде. * реклами:

Повеќе

Еден ден ќе се мачиме да објасниме како овие лудаци не владееја 11 години!!!

* реклами:

Повеќе

А и ова КОПИЛЕ треба да ОДМОРИ во Идризово: Обвинителството на РЕЖИМСКИОТ ХОХШТАПЛЕР Зврлевски скрило хард-диск со илјадници прислушувани разговори на Зоран Заев!

Од СЈО објавуваат дека Обвинителството на Марко Зврлевски поседува хард-диск со снимени илјадници разговори и пораки од два телефони на Зоран Заев, ...

Повеќе

    ucuz ucak bileti onur air sunexpress anadolu jet pegasus en ucuz ucak bileti