Одберете локација на пристап

При крајот на новата 360 на Алсат М, саботажата на Среќко Поповски по 10 години шибање у ребра на ропаците копуците и бандитите од ДПМНЕ за прв пат ги затепа и новите министри од СДСМ во новата влада. Среќко само се загрева, да се надеваме дека др
Шокантно интервју на бизнисменот и гастербајтер Роберт Блажевски, газдата на хотел Дрим во Струга, раскажува колку само пари им било земено како мито од ВМРО ДПМНЕ, колку само бизниси им биле уништени и колку пари им заробила државата преку сваровс
Одлично се бориме, имаме шанси да извадиме нерешено со одличните Португалци.
Драги Центарци, На линкот можете да го погледнете во електронска форма целосното издание чии страници сведочат за бројните проекти кои ги остваривме. Работевме инспирирани од вашата доверба и водени од вашите потреби. Исклучително ќе го цениме ва
Градоначалникот на Битола Владимир Талески има најнова кривична пријава во најава за голем финансиски скандал во спортот во Битола во изминатиот период, порача денеска од говорницата советничката во општината, Габриела Илиевска. „Од оваа гов
Министерот Спасовски откри на јавноста дека МВР не купила нови униформи за полицајците цели 7 години?!?!?! Тој исто така откри во интервју за Макфакс дека има намера да ги објави јавно сите трошења на раководството на МВР за изминатите 10 години!
onur air sunexpress anadolu jet pegasus

ЕКСКЛУЗИВНО: Мактел откри со што го држи Грујо Хорхета, зошто сеуште тој му е верен на Грујо во глупостите и лудостите!

Мактел истражуваше овие денови зошто Хорхе и понатаму му служи на режимот, и она што го дознавме не изненади. Имено, многумина добри познавачи на о...

Повеќе

Грабната Македонија

Не знам зошто уште не му верувате на Груевски дека тоа што ќе го каже и ќе го оствари. Па тој уште по второто Пржино се закануваше дека не може да г...

Повеќе

ЕКСКЛУЗИВНО: ОНА ШТО МВР СЕ ПРАВИ ДЕКА НЕ МОЖЕ ГО НАПРАВИ МАКТЕЛ - Ова е КОПИЛЕТО кое ги снима видеата со напади на политичари и новинари и истите ги објавува на интернет!

По денешното ширење по социјалните мрежи на фотографија од лице, за кое се тврди дека ги снима нападите на политичари и новинари од страна на малоле...

Повеќе

ГРУЕВЦИ СИ ОСТАНАА САМИ, НАРОДОТ ГИ ОДЈЕБА - ФИЈАСКО во Крива Паланка, носеа луѓе од Ранковце и Кратово и едвај собраа 100 луѓе!!!

* реклами:

Повеќе

ЕКСКЛУЗИВНО: Мактел откри со што го држи Грујо Хорхета, зошто сеуште тој му е верен на Грујо во глупостите и лудостите!

Мактел истражуваше овие денови зошто Хорхе и понатаму му служи на режимот, и она што го дознавме не изненади. Имено, многумина добри познавачи на о...

Повеќе

(ФОТО) СПОДЕЛУВАЈТЕ БИДЕЈЌИ МВР НЕ МОЖЕ ДА ГО ИДЕНТИФИКУВА: Ова е КОПИЛЕТО кое ги снима видеата со напади на политичари и новинари и истите ги објавува на интернет!

На фејсбук се споделува фотографија од лице, за кое се тврди дека ги снима нападите на политичари и новинари од страна на малолетни деца злоупотребе...

Повеќе

Што се случува меѓу Џорџ Буш и Мишел Обама?!

За многумина пријателството на Мишел Обама и Џорџ Буш е голема енигма. Тие се двајца луѓе со различна боја на кожата, различна политичка идеологија,...

Повеќе

Борјан Јовановски на ТВ 24: Глупи се споредбите на овие тројките од ВМРО ДПМНЕ со Саше Политико, Саше не нападна никого, тој само поставуваше прашања за скандалите кои ги слушнавме во бомбите!

- Глупи се споредбите на овие насилници, овие дечишта кои напаѓаат плукаат и вреѓаат со Саше Политико, Саше само поставуваше прашања, тој никого не ...

Повеќе

Бугарската амбасада организираше свечен коктел во хотелот Александар Палас по повод државниот празник на Република Бугарија - 3 март

Бугарската амбасада во Скопје вчера во хотелот Александар Палас организираше коктел по повод државниот празник на Република Бугарија- 3 март. На св...

Повеќе

(ВИДЕО) ОТКРИЕНА Е ЕНИГМАТА ЗОШТО ГРУЈО ГО НЕМА НА ПРОТЕСТИТЕ ВО СКОПЈЕ!!!

БРОИ ПАРИ И СЕ ПАКУВА!!! * реклами:

Повеќе

Зоран Заев: Да бев будала како Груевски требаше да ги повикам и нашите гласачи на протести па да се истепаме до смрт на улиците, вака ќе мора сами себе да се тепаат!

- Да бев неодговорна будала како Груевски ќе требаше и јас да ги повикам нашите гласачи да излезат на протеасти па да се испоколеме на улиците на Ск...

Повеќе

ИВАНОВ ИМ ГО „ТУРНА КАПАКОТ“ НА ВМРОВЦИТЕ

Колку повеќе мислам, доаѓам до заклучок дека Ѓоле го закопа вмрото за навек, му тури бетонска плоча. Ајде, настрана сите други аргументи, легални ил...

Повеќе

Екс-разузнавачот Диневски: Никoлa, и зaтвoрoт е зa луѓе. Зa вистински мaжи!

Никoлa, Oдењетo вo oпoзицијa не е крaј нa светoт. Акo нaвистинa ги сaкaш Мaкедoнијa и Мaкедoнците веднaш пoвлечи ги свoите вoинствени следбеници и ...

Повеќе

20 запрепастувачки совети на еден од најдобрите психолози во светот

Михаил Литвак е доктор, психотерапевт и еден од најпризнатите психолози на меѓународно ниво. Тој е, исто така, првиот човек кој го развил системот н...

Повеќе

П(л)укањето – највисок стадиум на патриотизмот?

Слушам, многумина се вознемириле од мојата изјава дека „секој со чашка ракија во себе, собран пред некој штаб каде што се пеат патриотски песн...

Повеќе

    ucuz ucak bileti onur air sunexpress anadolu jet pegasus en ucuz ucak bileti