Одберете локација на пристап

Велија Рамковски влезе во А1 телевизија за прв пат по седум години од упадот на хунтата на режимот на ВМРО ДПМНЕ!!! Ова моќно видео овде. Приметете дека влезе во телевизијата со истото кампче со кое го уапсија :D Човеков е цар!!!
Во најновата колумна, Геро продолжува да ја рекетира владата. Јавно кажува дека не бил доволно викан на средби, и како одмазда со дрва и камења кон владата, бара Заев да избркал на клоци пола од ПР советниците, под образложение дека многу ги имало
Трифун ги направил милионите надвор од Македонија, но на младите им вика да останат во мк?!?! Зошто и тие да не одат надвор да не направат 100 милиона евра и да не се вратат во мк со богатство како и Трики?! Трики се фали дека останал во мк, ама о

СТЕВЧО МУЊА СО ВЕСЕЛА МЕТЕМАТИКА НА АНАЛ 5: Долгот на општина Карпош е околу 7 милиони евра, ама очекуваме приходи од 5-6 милиони евра во нареден период значи ќе биде се ок!

Стевчо го смета долгот на општина Карпош со многу интересна математика не според реалните бројки во книгите туку по весела математика за тоа како ќе...

Повеќе

СТЕВЧО МУЊА ГИ НАПОЛНИ ГАЌИТЕ - СЕ ИСПЛАШИ ОД ЏАБИР ДЕРАЛА: На негово барање од Канал 5 побарале Џабир Дерала да не доаѓа на дебата со Стевчо иако претходно го поканиле и прифатил дуел со ГРОМОТ!

Дознаваме дека Џабир Дерала бил замолен да не доаѓа на дебата со Стевчо Муња на негово барање иако претходно бил поканет и прифатил. Па така Стевчо...

Повеќе

(ВИДЕО) Професорот Вулнет Палоши на ТВ 24: Грујо ги даде сите тендери за патиштата на странци за големи пари, а овие потоа со мали пари истите патишта им ги дадоа на македонски фирми за да ги прават за трошки, со тоа тој го уништи македонското градежништво!

* реклами:

Повеќе

МЕРИ МЛАДЕНОВСКА ГИ ЗАНЕМЕ ГОСТИТЕ ВО СТУДИОТО НА ТВ 24: Имам клиент кој беше осуден на две години затвор за кражба на ретровизор на фичо!

- Имам клиент кој пред неколку години беше осуден на две години затвор за кражба на ретровизор на Фичо, мислам дека пола од публиката што не гледа н...

Повеќе

Еве како се тешат копилињата од ДПМНЕ, они мислат дека сето ова ќе помине како настинка, не разбираат дека ова за нив е КАНЦЕР КОЈ НЕМА ДА ГО ПРЕЖИВЕАТ!!!

* реклами:

Повеќе

(ВИДЕО) Ѓулистана Mарковска на ТВ 24: Ако навистина мисли раководството на ВМРО ДПМНЕ дека се невини, нека гласаат за продолжување на мандатот на СЈО па да видиме дали е така?!

* реклами:

Повеќе

Ги гледам фотките од новиот владин кабинет, и ми се гади, Грујо, ти си болно копиле, ти никад не си бил здрав!

Мерцедес од 600 000 евра! Цвикери од 2-3 000 евра. Нова партиска зграда од 20 милиона евра. Сега гледаме и фотки од новиот владин кабинет. Милина, ...

Повеќе

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) КАМО ВАКА ДА НИ ИЗГЛЕДАА БОЛНИЦИТЕ, ШКОЛИТЕ И СТУДЕНТСКИТЕ ДОМОВИ - ЛУДИЛОТО НА ЕДЕН ПСИХОПАТ НА ВИДЕЛО - ПОГЛЕДНЕТЕ ГО РАСКОШОТ НА НОВИОТ ЕНТЕРИЕР НА ЗГРАДАТА НА ВЛАДАТА: На овој луксуз може да им завидат Саудиска Арабија, Катар, Америка, Русија, Британија, небаре сме земја светска велесила а не голтари, една шака јада!!!

Маси од махагони, рачно изработени фотељи од чиста кожа нитнована со копчиња, паркет од скап храст, ѕидови од резбано дрво од орев, плафони од скап ...

Повеќе

МАКЕДОНИЈА ПОД ЧИЗМАТА НА ГРУЕВИЗМОТ БЕШЕ ЕДНО ЛУДО ТРУМАН ШОУ!!!

* реклами:

Повеќе

РАЗОРНА ШОКАНТНА НЕНОРМАЛНА БОМБА НА ПОРТАЛОТ А1ОН: Грујо и цело раководство на ВМРО ДПМНЕ веќе две години редовно одело на прегледи на болницата за психијатрија со цел така да избегнат одење во затвор по обвиниенијата од бомбите на Заев, ќе глумеле лудило?!?!

Поголем дел од високи функционери осомничени и обвинети од СЈО имаат досиеја на Клиниката за психијатрија во Скопје, објавиА1он, повикувајќи се на с...

Повеќе

РАДА НЕ ИМ ОСТАНА ДОЛЖНА И НА КУРТОНИТЕ, ИМ ГО ПЛЕСНА ВО ЛИЦЕ: И вие Канал 5 бевте дел од пропагандата на режимот, но ние мора да доаѓаме на интервјуа секаде затоа што ги почитуваме вашите гледачи а не вас!

- Многумина не обвинуваат за тоа што доаѓаме на интервјуа на Канал 5 затоа што велат и Канал 5 беше дел од пропагандата на ВМРО ДПМНЕ, но ние мислим...

Повеќе

РАДА ГО МАСАКРИРАШЕ ПАТОРОТ НА АНАЛ 5: Грујо за да си ги спаси парите реши да не убие, тоа е луд човек, тотално одлепен монструм!!!

- Она што го слушавме на снимките со динамитот на Космос и нарачките на шамари за Андреј Жерновски сега и нам ни се случи по наша глава, Груевски ре...

Повеќе

НУКЛЕАРНА БОМБА НА АДВОКАТ МИРОСЛАВ ВУИЌ ВО ИЗЈАВА ЗА МАКТЕЛ: Сите кои се гледа како замавнуваат накај претепаните пратеници ќе лежат затвор за серија на кривични дела, новиот јавен обвинител ќе покрене нови обвинителни процеси, и не само за нив туку и за пратениците од ВМРО ДПМНЕ и коалицијата кои отворале врати и за раководителите на МВРО кои ова го овозможиле, СИТЕ ЌЕ ЗАГЛАВАТ ДЕБЕЛО ВО ЗАТВОР!!!

Направивме кратко мини интервју со адвокатот Мирослав Вуиќ по повод условните казни за убијците на Заев и Села. Мактел: Господине Вуиќ, коментар за...

Повеќе

РАДМИЛА РАСПАЛИ НА АНАЛ 5: Им ветувам на сите што тепаа и кршеа во собранието и тие што ги платија и пратија дека правдата ќе ги стигне!!!

- Можам да им ветам на сите оние кои сега поминаа со условни казни дека правдата ќе ти стигне, исто и оние кои го нарачаа сето ова, ќе направиме инс...

Повеќе

(ВИДЕО) ГРУЕВЦИ АКО СЕ ЛУДИ НЕ СЕ БУДАЛИ: Никој од ДПМНЕ не се осмели да се соочи со Рада на Канал 5!

* реклами:

Повеќе