Одберете локација на пристап

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
Министерството за внатрешни работи целосно ги демантира лагите и дезинформациите пласирани во одредени медиуми за некаква изградба на кампови за мигранти на територијата на Република Северна Македонија. Станува збор за класична лага со цел да се
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Прес конференција, Милан Живк
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами --------------------------------------
Започнува празничната магија во СОС Детско село Предновогодишно дружење на вработените од Пивара Скопје со децата во СОС Детско Село Во пресрет на новогодишните празници, волонтерите од Пивара Скопје и децата поддржани од СОС Детско село изработу
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------

НЕМА ДА ВИ СЕ ВЕРУВА, МИЛЕНКО ЈА ПОФАЛИ ВЛАДАТА, ИМАЛО МЕРКА КОЈА МУ СЕ ДОПАЃАЛА?!?!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

СКАПО ЌЕ НЕ ЧИНИ РЕЖИМОТ НА ГРУЈО, ТЕК КОГА ЌЕ ТРЕБА КОСМОС ДА МУ ГО ОБЕШТЕТИМЕ НА ФИЈАТ ЦАНОВСКИ: Верушевски ќе добие 42.000 евра отштета од државата за 11 месеци во затвор

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) КУМАНОВО СЕ СПРЕМА ЗА ПРОСЛАВА НА СВОЈОТ 500-ти РОДЕНДЕН!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Премиерот Заев го прими лидерот на „Самоопределување“ од Косово Албин Курти: Добрите односи и новите иницијативи за соработка меѓу двете земји се од исклучително значење за Западен Балкан и за секоја земја во регионот одделно од аспект на заедничките аспирации за членство во ЕУ

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ТВ ТЕРА: Ковачевски го предизвика Милевски, за лопата се фати и Филипче

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

ГЛОБАЛНОТО ЗАТОПЛУВАЊЕ ПОЧНА ДА ГО ЗЕМА ДАНОКОТ: ПОЦРВЕНЕ ПЛАЖАТА НА ПРЕСПАНСКОТО ЕЗЕРО ВО ПРЕТОР И НИКНАА НОВИ ОСТРОВЧИЊА ПОРАДИ ДОЛГАТА СУША

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

Во последните 12 месеци, најмалку еднаш 29 отсто од ЛГБТ момчињата на 13 или 15 години биле цел на физички напад, во споредба со 9 отсто од хетеросексуалните момчиња

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

ЗЛАТКО МАРИН: За безгрижна игра на најмладите неодамна поставивме ново детско катче во дворот на црквата „Св. Петар и Павле“ во Горно Лисиче

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Доделени наградите „3.Ноември“ во Прилеп, Златна плакета за животно дело за Ѓорѓи Гешоски

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ТОПЛО ДОБРЕДОЈДЕ ВО ВЛАДА ЗА ШЕФОТ НА ЕВРО ПАРЛАМЕНТОТ, ДАВИД САСОЛИ

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Тимоние дава знаци дека Макрон почнал да попушта под притисокот на САД и цела ЕУ: Добри вести за ЕУ перспективата ако до мај испорачате и вие и ние

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

ШЕФОТ НА ЕВН: Враќањето на рамниот данок храбар чекор на Владата

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

Со огромно задоволство и чест, Факултет за правни и политички науки известува дека на последниот Сенат при ФОН Универзитетот како #EMERITUS професор беше избран проф. д-р ДЕНКО МАЛЕСКИ

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Прочитани СМС пораки меѓу Груевски, Јанкулоска, Протуѓер и Димовски за „Монструм“: И наредувале на МПЦ да прави пресови во корист на власта!

* Реклами ---------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------...

Повеќе

ШИЛЕГОВ ЌЕ САДИ 400 ДРВЈА ВИСОКИ 14 МЕТРИ ВО ГОЛЕМОТО КОРИТО НА ВАРДАР

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе