Одберете локација на пристап

Велија Рамковски влезе во А1 телевизија за прв пат по седум години од упадот на хунтата на режимот на ВМРО ДПМНЕ!!! Ова моќно видео овде. Приметете дека влезе во телевизијата со истото кампче со кое го уапсија :D Човеков е цар!!!
Во најновата колумна, Геро продолжува да ја рекетира владата. Јавно кажува дека не бил доволно викан на средби, и како одмазда со дрва и камења кон владата, бара Заев да избркал на клоци пола од ПР советниците, под образложение дека многу ги имало
Трифун ги направил милионите надвор од Македонија, но на младите им вика да останат во мк?!?! Зошто и тие да не одат надвор да не направат 100 милиона евра и да не се вратат во мк со богатство како и Трики?! Трики се фали дека останал во мк, ама о

(ВИДЕО) Оливера Трајковска: Села е победник на овие избори, СДСМ направи неколку непотребни тактички грешки во вториот круг на изборите, и за тоа сега ќе плаќа цена наредниот период!

Повеќе

ПО ЉУПЧЕ ЗЛАТЕВ, УШТЕ ЕДЕН КАДАР НА ГЕРО ДОБИ КУРТОН ШОУ НА ТВ: Катерина Гетева, девојката на Синиша Алексовски, безбедњакот на Хорхе со свое шоу на ТВ Алфа!

Оваа кариерата ја почна во медиумите кај што беше уредник Геро, исто како и Љупче Златев, ама еве што излезе од нив, си ебаа мајката, залутаа децата...

Повеќе

СТЕВЧО ДРМНАЛ НЕКОЛКУ ЉУТИ РАКИИ ПРЕД ИНТЕРВЈУ НА АЛФА: Србија ќе почне балканска војна во Македонија поради договорот со Бугарија?!

Денеска Стевчо беше гостин во ТВ Алфа, еве дел од она што го кажа: - Знае ли СДСМ дека Србија нема да седи на страна и да гледа како Бугарија ја ме...

Повеќе

(ВИДЕО) СТЕВЧО МУЊА ОБЗНАНИ - СТЕФАН БОГОЕВ ПОЧНА СО РЕФОРМИТЕ ВО КАРПОШ: 50 ПАРАЗИТИ ГРОМОВЦИ ДОБИЈА ШУТ У ГЗ!

Повеќе

(ВИДЕО) Андреј Жерновски го пречека Србче со торта и со 15 започнати проекти!

Повеќе

(ВИДЕО) Мишко Иванов го стави пратеникот од ГРОМ, Чедо Саздовски во машина за мелење месо и го мелеше цел саат во студиото на ТВ 24!

Повеќе

(ВИДЕО) Оливер Спасовски: Ние во СДСМ немаме против Груевски да остане на лидерската позиција во ВМРО ДПМНЕ, но тоа си е нивна работа, ние нема да им се мешаме

Повеќе

НА ОЛИВЕР МУ ТРГНА БЕРБАТА

Повеќе

БАРДОВЦИ МОРНИНГ ЊУЗ - ГЛЕЈТЕ КАКВИ ЛУДАЦИ ПИШУВААТ НА ПЛУСИНФО: СДСМ не смееше да се рекламира на Сител, па макар изгубиле на избори и Грујо се вратил на власт?!?!

Повеќе

ЦЦЦЦ, БРЕЕЈ ОВОЈ ИСПАДНА ПОГОЛЕМО КУРВИЧЕ И ОД МИЛЕНКО И ЈАНКО И ЛАТАС!!!

Повеќе

НДМ НА ЈАНКО БАЧЕВ СЕ ЖАЛИ: Која црна демократија кога нас нигде не нема на медиуми?!

Повеќе

(ВИДЕО) И три дена по изборите, Саше Политико уште слави, пие и пее на глас досаѓа на цело маало!

Повеќе

ОВА Е ЈАКО: Србин во Америка прави споредба на српска слава со халувин

Повеќе

(ВИДЕО) ВМРОВСКИ ПОП-РОК: Патриотизам, патетика, бричена груда, брада, голи путки на гоцева тераса, и многу многу бели коњи трчаат по ливади, шуми и вукојебини!

Повеќе

МАЛЦИНСКИ АКЦИОНЕР ОБВИНУВА ЗА ТЕЖОК КРИМИНАЛ ОД СТРАНА НА МЕНАЏМЕНТОТ НА ФЕНИ: Известување за започната кривична постапка за Фени Индустри

Повеќе