Одберете локација на пристап

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
England fans chant “Who put the ball in the racists’ net?” after Raheem Sterling scores for England in a game soured by racist chanting. Follow our live blog here:https://t.co/Yk2kflsoRV pic.twitter.com/55CkstDSXZ — The Tel
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(ВИДЕО) Османи на големиот грѓански митинг: Пендаровски е симбол на внатрешната инетргација и затоа ќе биде претседател кој ќе обединува и во добро и во лошо

Повеќе

АКО СЕ ВРАТИ ВМРО НА ВЛАСТ, ОВАА ЗЕЛКА ЌЕ БИДЕ МИНИСТЕР ЗА НАДВОРЕШНИ!!!

Повеќе

СТЕВО ДЕТОНИРА БОМБА НА СИТЕЛ: СИЉАНОВСКА ЈА ИЗМАМИЛА ДИК СО ФИНАНСИСКИОТ ИЗВЕШТАЈ, НЕ ПОДНЕЛА СТАВКА ЗА МЕДИСКО ПРЕЗЕНТИРАЊЕ!

- Сиљановска се пофали дека три пати помалце пари потрошила од мене, а во извештакјот до ДИК не поднела ставка за медиско преставување. Кога ќе го п...

Повеќе

ШОКАНТНА ИЗЈАВА НА СИЉАНОВСКА НА СИТЕЛ: СВАРОВСКИ СУДСТВОТО Е ПОЛИТИЧКА ФЛОСКУЛА, НЕ ПОСТОИ!

- Ама доста со тие политички флоскули за Сваровски Судството, тоа не постои, тоа е политичка измама на СДСМ! Сиљановска шокираше цела јавност на ду...

Повеќе

АЈДЕЕ, НА СИЉАНОВСКА НЕ И БИЛО ЈАСНО КОЈ ПРИСЛУШКУВАЛ?!?!?!

- Мене уште не ми е јасно кој прислушкувал, СЈО не ни го одговори тоа прашање, мене уште не ми е јасно ништо околу тоа! Сиљановска која тера кампањ...

Повеќе

Наумче Мојсовски: Стево е играч кој ќе го остави срцето на терен за подобро утре

Прв говорник на денешниот митинг за поддршка на кандидатот за претседател Стево Пендаровски, беше ракометарот Наумче Мојсовски. Тој кажа дека...

Повеќе

БЛЕРИМ РЕКА СИТЕ ГИ РАЗОЧАРА: СЕ ОДНЕСУВА КАКО КОРИСЕН ИДИОТ ЗА ВМРО ДПМНЕ, СТО ПАТИ Е ПОЛОШ ОД СИТЕ ПОЛИТИЧАРИ ОД ДУИ!!!

Однесувањето на Блерим Река во дебатите е комично! Донекаде и трагично! Тој е полош од сите политичари на ДУИ! Затоа што ДУИ беше блиска со ВМРО...

Повеќе

СТЕВО ЈА ОТЕПА СИЉАНИЦА НА МТВ: Професорке владата во која вие бевте министер во 1993-та донесе одлука за влез во ООН под референцата ФИРОМ, вие потоа си останавте министер уште 2 години?!

- Професорке во средината на 1993-та, владата во која бевте министер донесе одлука за влез во ООН под референцата ФИРОМ, вие тогаш си останавте мини...

Повеќе

ГОЛЕМ КОНЦЕРТ НА ОРИЃАНСКИ И БЕНИ ШАЌИРИ ВО МАКЕДОНСКА ФИЛХАРМОНИЈА

Arben Beni Shaqiri 20 Април/20:30чСо Ориѓански и пријателитеМакедонска ФилхармонијаБилети во Југотон и Купи Карти За СеСе...

Повеќе

НЕВЕРОЈАТЕН КАМБЕК: По 10 години и многу лични пехови и скандали, Тајгер Вудс пак стана светски шампион во голф!

43 годишниот голфер Тајгер Вудс по цели 14 години повторно е светски шампион во голф по победата на мастерсот во САД. Му требаше цела една декада з...

Повеќе

(ВИДЕО) ЈОВО ПРЕВАРА ЗА НОВАТА ЛИМУЗИНА БМВ ОД 40 000 ЕВРА: Голема работа, па јас имам дома Мерцедес дупло поскап, ова БМВ е брука за судија од мојот калибар!

Повеќе

(ВИДЕО) ЗАЕВ РАСПАЛИ ПО МИЦКО И СИЉАНИЦА ОД ТЕТОВО: ИЗГУБЕНИ СЕ КАКО ВО ПЕСНАТА СТЕНЏЕРС ИН Д НАЈТ!

Повеќе

СИРОТА ЖЕНА: НОВ ГАФ НА СИЉАНОВСКА, НА ДЕБАТАТА НА МТВ ГИ ПОМЕША МИЛИОНИТЕ СО ИЛЈАДИ ЕВРА, ПА ЗБУНЕТО ГЛЕДАШЕ ВО ПЕНДАРОВСКИ ЗА ДА ЈА ПОПРАВИ?!?!

- Велат сме имале рекордни странски инвестициии во висина од 640 илјади, не, милиони евра... Сиљановска се збуни па гледаше во Стево за да и помогн...

Повеќе

(ВИДЕО) МОЌЕН ГОВОР НА ПЕНДАРОВСКИ ПРЕД 200 000 НАРОД, СПЛОТЕНИ МАКЕДОНЦИ, АЛБАНЦИ, ТУРЦИ, РОМИ, ТОРБЕШИ, ВЛАСИ ИТН: Да покажеме одговорност пред иднината, приклучете се, продолжуваме заедно напред!

Повеќе

БОМБА НА МИЛЕНКО: ВЧЕРАШНИОТ МИТИНГ НА ВМРО ДПМНЕ Е ДОКАЗ ДЕКА ТИЕ СЕ ЛАЖНИ ПАТРИОТИ!!!

Повеќе