Одберете локација на пристап

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
England fans chant “Who put the ball in the racists’ net?” after Raheem Sterling scores for England in a game soured by racist chanting. Follow our live blog here:https://t.co/Yk2kflsoRV pic.twitter.com/55CkstDSXZ — The Tel
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

СТЕВО НА АЛФА ТВ: Заев, министрите и останатите функционери на моите митинзи доаѓаат со приватни возила!

- Сите функционери, вклучително премиерот и министрите на моите митинзи доаѓаат со приватни возила, никако со службени, на тоа многу внимаваме, не с...

Повеќе

СДСМ СО БРУТАЛНО СООПШТЕНИЕ: Сиљановска измислува митови и покажува дека е иста како Иванов, дали е запознаена со случајот Титаник против партијата чија што кандидатка е?

Повеќе

(ВИДЕО) ТЕНЗИЧНО ИНТЕРВЈУ НА СТЕВО СО КУРТОНКАТА КОРОВЕШОСКА: Господине Пендаровски вие сте лажливец, со тоа сите се согласуваат, од кога така, од роѓење или после нешто се случи?!

Повеќе

АКО СТЕ ИЗМАМНИК, НЕ СЕ ЗАКАЧАЈТЕ СО СНЕЖАНА ЛУПЕВСКА: ИЗМАМНИЧКАТА РОЗМАРИН НА ТЕЛЕФОН ВО ЕМИСИЈА И РЕЧЕ ШТО ТЕ БОЛИ ВАГИНАТА ЗА ТОА ДЕКА СУМ ИЗМАИЛА ЛУЃЕ, ЛУПЕВСКА И ЈА ОБЈАВИ СЛИКАТА ПРЕД 100 000 ГЛЕДАЧИ НА НЕЈЗИНАТА ЕМИСИЈА НА ТЕЛМА!!!

Една измамничка на телефон и се испонаша многу дрско на Снежана Лупевска, и кажа ШТО ТЕБЕ ТЕ БОЛО ВАГИНА ЈА ШТО СУМ МАМЕЛА НАРОД!? На ова дрско пон...

Повеќе

УШТЕ ЕДЕН ЦАР НА ПОДЗЕМЈЕТО ЗАВРШИ ЗАД РЕШЕТКИ: Екс бодигардот на Сашо Мијалков, Дацо Белски кој пукаше и рани едно лице сам се пријави во полиција

Драганчо Стоименов викан Дацо Белски којпукаше во друго лице во локал во Кочани, сам се пријавил во полиција, дознава1ТВ. Тој три месеци беше во бе...

Повеќе

ИМАЈТЕ НА УМ: ЦЕНТАР ЌЕ СТАВА БЛОКАТОРИ ЗА СИТЕ КОИ СЕ ПАРКИРАЛЕ ПРЕД ЗГРАДИТЕ А НЕ ЖИВЕАТ ВО НИВ!

Јавното претпријатие за јавни паркиралишта „Паркинзи на Општина Центар“ – Скопје, од 10-ти април (среда), ќе воведе ред на резиден...

Повеќе

ОВАА БУДАЛА СПРЕМА НОВА МЕГА ГЛУПОСТ, СКАПО ЌЕ ГО ПЛАТИМЕ ОВОЈ КОПУК ВАЛАНДОВСКИ: Иванов потврди - Пристигнаа барања за помилување за „27 април“!

До претседателот Ѓорге Иванов пристигнати се повеќе барања за помилување на лица од случајот „27 април“, а во петокот во попладневните ч...

Повеќе

МЛАДИТЕ ОД СДСМ ДОБРО ЈА ИЗРЕМЕТИЈА СИЉАНОВСКА ОВИЕ ДЕНОВИ!

Повеќе

ВНИМАНИЕ: ПАЗЕТЕ СЕ ОД ОВАА ЖЕНА, РАБОТИ ВО УЈП, СЕ ВИКА РОЗМАРИН СТОЈКОВСКА, ИМА ИЗМАМЕНО НАД 100 ГРАЃАНИ ЗА СУМИ ОД 3 ПА ДО 25 ИЛЈАДИ ЕВРА, ОСУДУВАНА Е НЕКОЛКУ ПАТИ УСЛОВНО, ПРОТИВ НЕА СЕ ВОДАТ ДУЗИНА СУДСКИ ПРОЦЕСИ!!!

Повеќе

(ВИДЕО) НА СНЕЖАНА ЛУПЕВСКА И УСПЕА НЕВОЗМОЖНОТО: Најде поголем криминалец од Груевски, извесна Розмарин Стојковска изминативе 10 години измамила стотици граѓани за огромни суми пари во висина од над 200 000 евра!

Повеќе

ДО КОГА ЌЕ ЈА ТЕРОРИЗИРА ЗЕМЈАТА ОВАА БУДАЛА: МАКЕДОНСКИОТ НАРОД Е ДИВ И ЗАТОА НЕМА ИДЕНТИТЕТ, СМЕТА ПРВИОТ ЧОВЕК НА ИВЗ

Првиот човек на ИВЗ Сулејман Реџепи го оценил македонскиот народ како див и без идентитет. Ваквата скандалозна изјава ја дал во обраќањето во ...

Повеќе

(ВИДЕО) Контролор на квалитет, на денот!

Gde radiš?U proizvodnji, kontrolor kvaliteta proizvoda. pic.twitter.com/R2KTxk70D4 — Pingavam (@Mrvki) April 8, 2019

Повеќе

(ВИДЕО) Колку бегалци навистина доаѓаат во Европа и што ги очекува таму?

Повеќе

СТЕВО УПАТИ ЗАКАНА КОН СИТЕ ПАРТИИ: Нема да дозволам да си играте со чувствата на народот

Повеќе

(ВИДЕО) ХИТ КОМЕДИЈА - Тони Михајловски ги убедува членовите на ДПМНЕ дека Силјановска ќе победела во 1 круг со 1 милион гласови

Повеќе