Одберете локација на пристап

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
England fans chant “Who put the ball in the racists’ net?” after Raheem Sterling scores for England in a game soured by racist chanting. Follow our live blog here:https://t.co/Yk2kflsoRV pic.twitter.com/55CkstDSXZ — The Tel
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

АЛО НАЧАЛНИЧЕ, ТИ ЛИ СИ БЕ?!?!

Бреееј, животот си поигра со началникот, затворот и тоа што го чека во иднина толку го смениле личниот опис на началникот што човек не може да го по...

Повеќе

КОЛКУ Е СИЉАНОВСКА ЛИЦЕМЕРНА И РАСИПАНА: Цел живот го посвети на борба против правата на Албанците и ширење паника за нив како опасност за Македонија а сега отиде на средба со Албанскиот амбасадор во Македонија, Фатос Река?!?!

Gordana Siljanovska Davkova April 1 at 11:37 AM· Деновиве имав средби со повеќе амбасадори. На средбите заклучивм...

Повеќе

ФРЧКО ОВИЕ ГИ ВИКАШЕ ТРИ НЕВЕСТЕ ТИКВЕ БРАЛЕ: Која од која поголем националист и АЛБАНОФОБ!!!

Фали само Солзето, Валето Божиновска, Каракамишева и Мирка Велиновска и да биде фешта!

Повеќе

СТЕВО ИМА ПОСТЕРИ И НА АЛБАНСКИ ЈАЗИК, НА ГОГА ТОА НЕ И ТЕКНУВА ЗАТОА ШТО ЗА НЕА АЛБАНЦИТЕ СЕ НАТРАПНИЦИ НА СВЕТАТА МАКЕДОНСКА ЗЕМЈА

Повеќе

АНАЛИЗА НА КАМПАЊИТЕ НА СТЕВО И ГОРДАНА ОД ДИЗАЈНЕРСКИ АСПЕКТ: ТАПА СЕ И ДВЕТЕ, СТЕВО СО БЛАГО ВОДСТВО!

Повеќе

ФОН УНИВЕРЗИТЕТ Е ЗАОКРУЖЕН СИСТЕМ: Ги едуцира младите, им дава дипломи и им помага да најдат и работа, уште да ги натераат и да се оженат и омажат!

Повеќе

КРЕШНИК ИСПАДНА НАЈГОЛЕМ ФРАЕР, И ПОДАРИ НА СОПРУГАТА НА ЦИПРАС БУКЕТ СВЕЌЕ

Повеќе

ТУРЦИТЕ СЕ ВОЗНЕМИРИЈА ПО ПОСЕТАТА НА ЦИПРАС, МИНИСТЕРОТ ЗА ОДБРАНА НА ТУРЦИЈА ДЕНЕСКА ВО СКОПЈЕ: Остануваме посветени на одржување на исклучително добрите односи и на заедничките пристапи за глобалните безбедносни прашања

Повеќе

СДСМ: Мицкоски паѓа се пониско, нема идеа, го принудува подмладокот на ВМРО-ДПМНЕ да малтретира животни

Повеќе

(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ЕЛЕМ, МИНОВСКИ: Догодина 2000 семејства ќе користат 10 мегавати струја од сонце, планот е наредните години таа бројка да стаса до 50 мегавати и 10 000 семејства кои ќе користат струја од сонце!

Повеќе

(ФОТО + ВИДЕО) СИТЕ СЕ ПРИЈАТНО ИЗНЕНАДЕНИ: ШТИП ДОСЕГА НЕМАЛ ГРАДОНАЧАЛНИК КАКО БЛАГОЈ БОЧВАРСКИ!

Повеќе

АЈ НЕКА НИ Е СО СРЕЌА, НА МЕСТАТА НА РУДНИЦИТЕ ЗА ЈАГЛЕН КАДЕ ВЕЌЕ НЕМА ЈАГЛЕН ЌЕ СЕ СТАВААТ КОЛЕКТОРИ ЗА СОНЦЕ: Објавен меѓународен тендер за изградба на фотонапонска централа Осломеј

Повеќе

СТЕВО ДЕНЕСКА СО НАЈБЛИСКИТЕ ПРОСЛАВИ 56-ТИ РОДЕНДЕН, ДОБРО СЕ ДРЖИ СТАРОТО

Stevo Pendarovski‏@SPendarovski4m4 minutes ago Роденденот го одбележувам со најблиските. Заедно поминуваме низ најтешките мигови и се радува...

Повеќе

(ВИДЕО) ОБЈАВЕНО ВИДЕО ОД ПАДНАТИОТ АВИОН НА СОЛУНСКА ГЛАВА: Министерството за внатрешни работи изразува сочувство до роднините на починатите и до сите граѓани на Република Бугарија

Министерството за внатрешни работи ја известува јавноста дека четворицата патници од авионот кој вчера полета од Охрид за Софија се починати. &bdqu...

Повеќе

СО ПЛАТИ ОД 5000 ДОЛАРИ, ВО ФУСТАНИ ОД 2000 ДОЛАРИ, СО КУЌИ ОД 1 МИЛИОН ДОЛАРИ, СО ЏИПОВИ ОД 50 000 ДОЛАРИ ЛЕСНО Е ДА СЕ ПЕЕ ЕДНО ИМЕ ИМАМЕ, ДОЈДЕТЕ ТУКА ДОМА ДА РАБОТИТЕ ЗА 200 ЕВРА ВО КОНФЕКЦИЈА ДА ВЕ ВИДИМЕ КОЛКУ СТЕ ЈАКИ!!!

Дојдете да работите во татковината за 200-300 евра а да плаќате кирија од 150е во шупа или да плаќате рата за стан од 30 квадрата од 200 евра па да ...

Повеќе