Одберете локација на пристап

Филип Секуловски Кобра, кој речиси две години беше во бегство, осомничен за убиството за Мартин Јанушев е обезбеден во полициска станица и треба да биде однесен во затворот Шутка. Според информации наТелмаСекуловски сам се пријавил во полиција но,
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------

МИЛА ЦАРОВСКА: Родово одговорните буџети се клучни за создавање на еднакви можности за жените и мажите!

Mila Carovska‏Verified account@mila_carovska9h9 hours ago Родово одговорните буџети се клучни за создавање на еднакви можности за жените и ма...

Повеќе

(ВИДЕО) РАМИЗ МЕРКО ШОУ НА ТВ 24: АМАН БЕ ПА ВИЕ СО ТАА ТРСКАTA, ПАК ЌЕ НИКНЕ, ШТО ПАЃАТЕ У НЕСВЕСТ?!?!

Градоначалникот на Струга, Рамиз Мерко, во вечерашното гостување на ТВ24, изјави дека е нормално во овој период што гори трската, бидејќи како што р...

Повеќе

(ВИДЕО) СЕ УШТЕ ТЕШКО СЕ ЖИВЕЕ ВО ЗЕМЈАВА, ИМАМЕ УШТЕ МНОГУ РАБОТА: Една и пол просечна плата за основните потреби на едно 4-члено семејство!

Една и пол просечна плата за основните потреби во четиричлено семејство pic.twitter.com/Mxl6ppI18d — Види Вака (@VidiVakaVideo) March 29, 201...

Повеќе

(ВИДЕО) ОТКАКО ПОВИКА БЕЗБРОЈ ПАТИ ДА БИДЕ УБИЕН, МИЛЕНКО ЈАВНО ГО ПОКАНИ ПРEМИЕРОТ ЗАЕВ ВО ЕМИСИЈА!

Повеќе

ФОТО: Цела Преспа е во пламен, гори и националниот парк Галичица, над 300 хектари шума се пламнати!

Досега пожарот зафати околу 300 хектари шума, а пожарникарите и вработени од Националниот парк се обидуваат да го спречат ширењето на пожарот и да ј...

Повеќе

БРАВО ЗАЕВ: НАМАЛЕН БРУТО ДОЛГОТ НА ДРЖАВАТА ЗА 500 МИЛИОНИ ЕВРА!!!

Народна банка на Република Северна Македонија 7 hrs· Во последниот квартал на минатата година: - Бруто надворешниот долг се намали...

Повеќе

БРАВО ЗЛАТКО МАРИН: Во Аеродром ќе се градат 3 нови паркови и 5 нови детски игралишта!

Повеќе

КОУЗОН ЛЕТЕН ДЕТСКИ КАМП 2019: ПРВ ПАТ КАМПЕРИ? КАКО Е ДА СЕ БИДЕ ДЕЛ ОД 2.500 ДЕЦА ВО ЕДНА СМЕНА? ОДИМЕ НА МОРЕ – ОДИМЕ НА КОУЗОН КАМП

Од повеќегодишното работно искуство , како организатори на летни детски кампови , со целосна одговорност можеме да кажеме дека 99,99 % од децата со ...

Повеќе

(ВИДЕО) ОПАА ЗЕМЈОДЕЛЦИТЕ СЕ ОМРСИЈА - ВЛАДАТА ОБЗНАНИ: Дадени се 40 милиони евра субвенции!!!

Повеќе

(ВИДЕО) ПЕТАР КОЛЕВ: За жал десничарите немаат за кого да гласат на претстојните претседателски избори

Повеќе

ЗАЕВ ПОТВРДИ ПРЕД ОХРИДСКИТЕ ХОТЕЛИЕРИ: РАЗМИСЛУВАМЕ ДА ЈА ЛЕГАЛИЗИРАМЕ МАРИХУАНАТА ВО ОХРИД И СТРУГА, ТОА ЌЕ ЈА КАЧИ ПОСЕТЕНОСТА ДО 5 ПАТИ!

- Да точно е, размислуваме да ја легализираме марихуаната во Охрид и Струга, тоа ќе ја качи посетеноста на овие туристички центри до 5 пати, но убав...

Повеќе

ОВИЕ ЛИ СЕ НОВИТЕ БЕТМЕН ВЕЛИТ: Аман бе деца, сега уште во Будимпешта да отидете да му баците рака или нешто друго на паторот!

Повеќе

(ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТЕН ПРЕСВРТ: Грците преку ноќ ни станаа поблиски од Србите, секој ден има заеднички меѓувладини конференции, самити, посети, округли маси, пресови...

Повеќе

(ВИДЕО) Премиерот Заев и министерот Бектеши на средба со хотелиери: Заеднички да ги унапредиме услужните дејности за побрз развој на туризмот

Повеќе

(ВИДЕО) Вицепремиерот Анѓушев: Арбитражата е пофикасно и побрзо средство за решавање на спорови

Повеќе