Одберете локација на пристап

Филип Секуловски Кобра, кој речиси две години беше во бегство, осомничен за убиството за Мартин Јанушев е обезбеден во полициска станица и треба да биде однесен во затворот Шутка. Според информации наТелмаСекуловски сам се пријавил во полиција но,
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(ВИДЕО) ГОРАН МИХАЈЛОВСКИ: Заев е чуден политичар, он сака да ги победи противниците со добрина, а од друга страна го има Мицковски кој отворено покажува дека му е жал што не го утепале на 27-ми април!

Повеќе

ХАХА, ОВА СЕ ВИКА ЦРНА ВМРОВСКА СУДБИНА: Обвинителот кој им ја вади маста и е ноќна мора за ВМРОВЦИТЕ е кадар на ОК ВМРО ДПМНЕ Пехчево!

Повеќе

БОМБА ОД АНТИКОРУПЦИСКА: Синот на Мира Дизел не ги исполнувал условите за да биде вработен во ЕЛЕМ!

Комисијата за спречување на корупција утврдила неправилност при вработувањето на синот на пратеничката на СДСМ, Мира Стојчевска кој е вработен во ЕЛ...

Повеќе

(ВИДЕО ЛЕГЕНДАРЕ) ПРИКАЗНАТА ЗА РИКИ ПЛАТЕНИЧКОТО КУРТОНЧЕ РЕЖИМСКО: ПРЕД ДА ГО ВРАБОТАТ СИНЧЕТО ВО ВЛАДА ЗА 5000 ЕВРА МЕСЕЧНО И ПОСЛЕ!!!

Покрај месечниот надомест од 3.000 евра, на Никовски дополнително за авиобилети му биле исплатени над 30.000 евра, за угостителски услуги 23.000 е...

Повеќе

(ВИДЕО) ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: Моите пријатели во СДСМ ќе ми се налутат, ама ова морам да им го кажам па нека се лутат колку сакаат!

Повеќе

АЈДЕЕЕ, ПА ВМРО ДПМНЕ ИМ ГИ ДАДЕ КОНЦЕСИИТЕ КОГА БЕА НА ВЛАСТ - Мицкоски во Ново Село: Ние сме против отворањето рудник во овој крај!

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, оствари средба со граѓаните на населените места Мокриево и Сушица, Ново Село. Пред граѓ...

Повеќе

(ВИДЕО) ЗАЕВ ОТКРИ ШОКАНТЕН СКАНДАЛ: Лажниот патриотизам на Мицкоски - носел беџ во Брисел со НМК а кратенката на земјава е МКД!

Повеќе

КОЈ ЛАЖЕ, ГЕРМАНЦИТЕ ИЛИ КОЧО АНЃУШЕВ?!

Да сум на местото на вице премиерот Кочо Анѓушев, ќе закажам прес конференција на која ќе направам една од следниве две работи: - Ако имам силни аргу...

Повеќе

СИЛЕН ШАМАР ЗА ВЛАДАТА НА ЗАЕВ: ГЕРМАНСКИТЕ ИНВЕСТИТОРИ ЈА ОЦЕНИЈА ВЛАДАТА СО НУЛА, СЕ ФОКУСИРАЛА НА НАДВОРЕШНА ПОЛИТИКА ЈА ЗАБОРАВИЛА ЕКОНОМИЈАТА

Владата доби оценка нула од германските инвеститори во земјава. Ниту една од над 200 компании, не се задоволни од работата на Владата. Сметаат...

Повеќе

ЗИК ПЕЛАГОНИЈА ПО ДЕНЕШНИОТ ШТРАЈК НА ВРАБОТЕНИТЕ КОИ СЕ ЖАЛАТ ДЕКА НЕ ИМ СЕ ПЛАТЕНИ ТРИ ПЛАТИ: Крива е Стопанска Банка Скопје која ни наплати 2 милиона евра кредити пред да доспеат ратите!

Почитувани медиуми, По повод денешниот штрајк на вработените во ЗК Пелагонија, во прилог на мејлот Ви испраќаме изјава од финансискиот директор, Па...

Повеќе

ВМРО ДПМНЕ НИ ЈА УНИШТИ МЛАДИНАТА, ОД РОКЕРИ ГИ НАПРАВИ ЗАТУЦАНИ НЕБАЊАТИ КОМИТИ!

Повеќе

ОПШТИНА ПРИЛЕП СТАНА ЦЕЛОСЕН ГАЗДА НА ФК ПОБЕДА, ГРАДОНАЧАЛНИКОТ ЈОВАНОВСКИ ГИ ПОВИКА БИЗНИСМЕНИТЕ ДА КУПАТ АКЦИИ И ДА ВЛОЖАТ ВО КЛУБОТ!

Досегашните акционери на прилепска „Победа“, своите акции му ги отстапуваат на градот За вкупна цена од 5 евра, досегашните акционери ...

Повеќе

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) ЗАЕВ И СДСМ СЕ ПОКЛОНИЈА ПРЕД ЕДИНСТВЕНОТО НЕШТО ДОБРО ШТО ГО НАПРАВИ ВМРО ДПМНЕ ЗА 10 ГОДИНИ РЕЖИМ: УНИВЕРЗИТЕТОТ УГД ВО ШТИП!

Zoran Zaev 1 hr· Студентските години се најдобрите времиња кога стекнатото знаење и новите пријателства градат спомени, на ко...

Повеќе

ЗАЕВ ОДЛИЧНО СЕ СПРАВУВА СО СТРЕСОТ: Му измерија притисок во Штип, здрав е како дрен!

Повеќе

КЛИНИЧКИ ЦЕНТАР ПАК СЕ ЗАТРУПА СО ЃУБРЕ: Вaка изгледа влезот во Клинички центар кај Стоматологија!

Повеќе