Одберете локација на пристап

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
England fans chant “Who put the ball in the racists’ net?” after Raheem Sterling scores for England in a game soured by racist chanting. Follow our live blog here:https://t.co/Yk2kflsoRV pic.twitter.com/55CkstDSXZ — The Tel
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) ЗАЕВ И СДСМ СЕ ПОКЛОНИЈА ПРЕД ЕДИНСТВЕНОТО НЕШТО ДОБРО ШТО ГО НАПРАВИ ВМРО ДПМНЕ ЗА 10 ГОДИНИ РЕЖИМ: УНИВЕРЗИТЕТОТ УГД ВО ШТИП!

Zoran Zaev 1 hr· Студентските години се најдобрите времиња кога стекнатото знаење и новите пријателства градат спомени, на ко...

Повеќе

ЗАЕВ ОДЛИЧНО СЕ СПРАВУВА СО СТРЕСОТ: Му измерија притисок во Штип, здрав е како дрен!

Повеќе

КЛИНИЧКИ ЦЕНТАР ПАК СЕ ЗАТРУПА СО ЃУБРЕ: Вaка изгледа влезот во Клинички центар кај Стоматологија!

Повеќе

АМЕРИКАНЦИТЕ СЕ ШОКИРАА: Во книгата мемоари на првата дама и првата мама, Барбара Буш, таа пишува дека пред смртта се откажала од Републиканската Партија со која нејзиниот сопруг и нејзиниот син станаа претседатели на САД

Повеќе

(ВИДЕО) ЗАЕВ ГО ЗДРОБИ ВМРОНОТ, МИЦКО НЕ ЗНАЕШЕ КАЈ Е ВРАТАТА: СЈО е веќе создаден институционален капацитет и нема потреба да го уништуваме. Напротив, како него треба да се водат сите други. Затоа со новиот закон, СЈО, ќе биде оддел во јавното обвинителство со јасни ингеренции!

Со новиот закон, СЈО, ќе биде оддел во јавното обвинителство со јасни ингеренцииСЈО е веќе создаден институционален капацитет и нема потреба да го у...

Повеќе

ГОСПОДЕ БОЖЕ: ТОА МУШАМАТА ШТО ЈА НОСЕШЕ ХУМАНИСТОТ БОКИ 13-КА КОШТА 7000 ЕВРА!!!

Повеќе

ЃОРЧЕ СЕ ЧИСТИ ОД ДИВИ ДЕПОНИИ!

Повеќе

ОХРИД НА ДЕНОТ!

Повеќе

ЦРКВА СВЕТИ НАУМ ВО ШВАЈЦАРИЈА - ОВА САМО ВМРОНИТЕ ГО МОЖАТ: Античко православие, христијанство пред христа!

Повеќе

(ВИДЕО) ОВА Е МАШКИОТ КИМ КАРДАШИЈАН: ДАН БИЛЗЕРИАН

Повеќе

Ѓорче една од трите општини заедно со Велес и Центар, на кои Хабитат ќе им изготви Акциски план за енергетска ефикасност

Повеќе

НЕВЕРОЈАТНО: ОПШТИНА ЃОРЧЕ ПЕТРОВ ГИ ПРАШУВА ГРАЃАНИТЕ КАКО ДА ГИ ТРОШИ ОПШТИНСКИТЕ ПАРИ!

Повеќе

КОМПАНИЈАТА СКОПСКИ ПАЗАР ДОНИРАШЕ 10 ПРОЧИСТУВАЧИ НА ВОЗДУХ ВО ГРАДИНКИТЕ ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

Повеќе

(ВИДЕО) Општина Ѓорче Петров го доби својот прв Младински инфо-центар (МИЦ), лоциран во Домот на Културата

Младинските политики се во центарот на вниманието на општина Ѓорче Петров. Идните генерации се столбот на нашето општество. Токму затоа, се трудиме ...

Повеќе

(ВИДЕО) ПОСЕТА НА ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЃОРЧЕ НА СРПСКАТА ОПШТИНА ПИРОТ, ДОГОВОРЕНА СОРАБОТКА

Повеќе