Одберете локација на пристап

Велија Рамковски влезе во А1 телевизија за прв пат по седум години од упадот на хунтата на режимот на ВМРО ДПМНЕ!!! Ова моќно видео овде. Приметете дека влезе во телевизијата со истото кампче со кое го уапсија :D Човеков е цар!!!
Во најновата колумна, Геро продолжува да ја рекетира владата. Јавно кажува дека не бил доволно викан на средби, и како одмазда со дрва и камења кон владата, бара Заев да избркал на клоци пола од ПР советниците, под образложение дека многу ги имало
Трифун ги направил милионите надвор од Македонија, но на младите им вика да останат во мк?!?! Зошто и тие да не одат надвор да не направат 100 милиона евра и да не се вратат во мк со богатство како и Трики?! Трики се фали дека останал во мк, ама о

ДА НЕ СЕ ЗАБОРАВИ: СИТЕ КОПИЛИЊА КОИ ГО ОРГАНИЗИРАА КОЛЕЖОТ НА 27-МИ АПРИЛ!

Повеќе

ЉУПЧО ПОПОВСКИ СО ФАНТАСТИЧНА АНАЛИЗА: Со спектакуларната победа на локалните избори Зоран Заев стана вистински лидер на земјата!

Со спектакуларната победа на локалните избори Зоран Заев стана вистински лидер на земјата, а ВМРО-ДПМНЕ доживеа понижувачки пораз. Никола Груевски с...

Повеќе

(ВИДЕО) Ќе дојде живот и во Пробиштип!

Повеќе

Каролина, Гаро и браќата Тавитјан и Јана Стојановска- специјални гости на концертите на Раде Шербеџија во Скопје!

Каролина, Гаро и браќата Тавитјан и Јана Стојановска- специјални гости на концертите на Раде Шербеџија во Скопје! Билетите се веќе во продажба прек...

Повеќе

GIPSY KINGS со новогодишен Greatest hits концерт во Скопје!

Драги пријатели, Со задоволство ве информираме дека е познато финалното шоу на Авалон Продукција за историски успешната концертна 2017 година во Ма...

Повеќе

(ВИДЕО) Грујо продолжува очајно да плаче за поразот за да си ја спаси фотељата, во новото видео користат снимки од митинзите на ВМРО ДПМНЕ кога беа на власт?!

Повеќе

(ВИДЕО) Рамиз Мерко се исплаши и не дојде на дуел со Села, Снежана Лупевска цел саат од петни жили се трудеше и го тераше Села да плука по Заев, опасна змија е оваа жена!

Повеќе

(ВИДЕО) Еве како се трошеа парите на граѓаните на Шутка

Линк до видеото овде.

Повеќе

Вчера бев на Бит Пазар по подолго време, чувството е дека шеташ во Мосул, Ирак, новата влада, новото раководство на град Скопје и новиот градоначалник на Чаир мора да инвестираат повеќе во Чаир!

Овие денови ќе направам една репортажа околу Бит Пазар и пластичарска улица, во центарот на Скопје, до Мавровка и УКИМ има раскопани тротоари, исушени...

Повеќе

КРАТОВЦИ ВООДУШЕВЕНИ - ПРВА ОДЛУКА НА НОВИОТ ГРАДОНАЧАЛНИК НА КРАТОВО: Го предаде службеното возило на болницата во Кратово за да се превезуваат пациенти!

Повеќе

(ВИДЕО) НОВИТЕ ГРАДОНАЧАЛНИЦИ ОСВЕН ШТО СЕ ПАМЕТНИ, ЧЕСНИ И ВРЕДНИ, ПА И УБАВИ И ЛИЧНИ БЕ МАЈКАТА!

Повеќе

ГЕВГЕЛИЈСКА ПРИМОПРЕДАЈА: ФРАНГОВ, ВРАТАТА ЕНЕ ЈА, ЗАТВОРИ ЈА ОД НАДВОР!!!

Повеќе

КУРТОНИ ПОПАРЕНИ, КАКО ДА ГИ УДРИЛ ГРОМ, НЕ ЗНААТ ШТО ИМ СЕ ДЕСИ

Повеќе

(ВИДЕО) ОВА Е ДОСЕГА НЕВИДЕНО: Јохан Тарчуловски изврши политичко самоубиство на Канал 5 телевизија!!!

Ми се блокира главата :D

Повеќе

ИВАН ШИЛЕГОВ: МОЈОТ ТАТКО Е СУПЕРХЕРОЈ!

Повеќе