Одберете локација на пристап

Дијаспората е заинтересирана да придонесе со нови инвестиции во земјава, мотивирање на млади луѓе да работат во и со нашата држава, ангажирање искусни експерти за области што се од значење на Македонија. Ова било раговарано на средбата на премиеро
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
TOYO TIRES со одлична зимска понуда и можност за плаќање на рати! Посетете ги салоните на Еуроимпекс и дознајте за најновата зимска понуда на Јапонскиот бренд Toyo Tires. Сет од 4 зимски гуми со акциска цена и дополнителна можност за плаќање на ра
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------

(ВИДЕО) НА СНЕЖАНА ЛУПЕВСКА И УСПЕА НЕВОЗМОЖНОТО: Најде поголем криминалец од Груевски, извесна Розмарин Стојковска изминативе 10 години измамила стотици граѓани за огромни суми пари во висина од над 200 000 евра!

Повеќе

ДО КОГА ЌЕ ЈА ТЕРОРИЗИРА ЗЕМЈАТА ОВАА БУДАЛА: МАКЕДОНСКИОТ НАРОД Е ДИВ И ЗАТОА НЕМА ИДЕНТИТЕТ, СМЕТА ПРВИОТ ЧОВЕК НА ИВЗ

Првиот човек на ИВЗ Сулејман Реџепи го оценил македонскиот народ како див и без идентитет. Ваквата скандалозна изјава ја дал во обраќањето во ...

Повеќе

(ВИДЕО) Контролор на квалитет, на денот!

Gde radiš?U proizvodnji, kontrolor kvaliteta proizvoda. pic.twitter.com/R2KTxk70D4 — Pingavam (@Mrvki) April 8, 2019

Повеќе

(ВИДЕО) Колку бегалци навистина доаѓаат во Европа и што ги очекува таму?

Повеќе

СТЕВО УПАТИ ЗАКАНА КОН СИТЕ ПАРТИИ: Нема да дозволам да си играте со чувствата на народот

Повеќе

(ВИДЕО) ХИТ КОМЕДИЈА - Тони Михајловски ги убедува членовите на ДПМНЕ дека Силјановска ќе победела во 1 круг со 1 милион гласови

Повеќе

(АУДИО) КАКВО ЃУБРЕ БЕСРАМНО: Милошоски ја пречкрта Северна на својата акредитација, а преговараше за комплицирано име со две придавки пред Македонија и две после Македонија!

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ, Антонијо Милошоски, кој е дел од собраниската делегација што учествува на пролетната сесија на Парламентарното...

Повеќе

ТРИЧКО: Боже какви се идиоти и идиотки маскирани во професорки и претседателски кандидатки, се шетаат меѓу нас!

Branko Trickovski 29 mins· Без срам и перде Ако како мајка на нацијата успее да роди Македонче со претседателс...

Повеќе

СЕ СПРЕМА НОВА ВОЈНА: Трамп полека но сигурно ја спрема Америка и светот за војна со Иран, денеска ја прогласи Револуционерната Гарда на Иран за терористичка организација!

Трамп откога дојде на власт цело време нешто се труди да започне војна со Иран за да им удоволи на Израел кои се во вечна војна со Иран кој преку ши...

Повеќе

БОМБА: НА ИНТЕРНЕТ СЕ ПОЈАВИ ФОТКА ОД МИЦКОВСКИ И ГРУЕВСКИ ВО БУДИМПЕШТА!!!

Повеќе

(ВИДЕО) СТРАШНА РЕПОРТАЖА НА ТВ 24 ЗА БИТОЛА: Градот на конзулите умира!!!

Повеќе

ВМРО ДПМНЕ Е ВО ПАНИКА: Сиљановска во Струмица не успеа да собере ниту 1000 луѓе на митингот!!!

Повеќе

ДЕСКОВСКА ГО МАСАКРИРАШЕ МИЦКОВСКИ: Шансите за договор зависат од тоа колку ВМРО- ДПМНЕ ќе се држи цврсто до насоките од нивниот менаџер од Будимпешта!

Со барања за амнестија нема право и правда во нашата држава.Услов за отпочнување на преговорите со#ЕУе донесување Закон за Јавно обвинителство кој ќ...

Повеќе

(ВИДЕО) СТРАШЕН НАСТАП КОЈ ДОЛГО ЌЕ СЕ ПАМЕТИ НА МИЦКОВСКИ И СИЉАНОВСКА НА МИТИНЗИТЕ ШИРУМ ЗЕМЈАВА!!!

Повеќе

ТРИЧКО НАЦИОНАЛЕ: Сочувство до блиските на Биљана, несомнено се работи за блага мила душа, но што правиме со оние кои сеуште му служат на ЗЛОТО а кои одбиваат да се самоубијат?!

Branko Trickovski 18 hrs· Нечовечноста убива Преовладува ставот дека Беличанец ја убиле вантрешните конфликти ме...

Повеќе