Одберете локација на пристап

При крајот на новата 360 на Алсат М, саботажата на Среќко Поповски по 10 години шибање у ребра на ропаците копуците и бандитите од ДПМНЕ за прв пат ги затепа и новите министри од СДСМ во новата влада. Среќко само се загрева, да се надеваме дека др
Шокантно интервју на бизнисменот и гастербајтер Роберт Блажевски, газдата на хотел Дрим во Струга, раскажува колку само пари им било земено како мито од ВМРО ДПМНЕ, колку само бизниси им биле уништени и колку пари им заробила државата преку сваровс
Одлично се бориме, имаме шанси да извадиме нерешено со одличните Португалци.
Драги Центарци, На линкот можете да го погледнете во електронска форма целосното издание чии страници сведочат за бројните проекти кои ги остваривме. Работевме инспирирани од вашата доверба и водени од вашите потреби. Исклучително ќе го цениме ва
Градоначалникот на Битола Владимир Талески има најнова кривична пријава во најава за голем финансиски скандал во спортот во Битола во изминатиот период, порача денеска од говорницата советничката во општината, Габриела Илиевска. „Од оваа гов
Министерот Спасовски откри на јавноста дека МВР не купила нови униформи за полицајците цели 7 години?!?!?! Тој исто така откри во интервју за Макфакс дека има намера да ги објави јавно сите трошења на раководството на МВР за изминатите 10 години!
onur air sunexpress anadolu jet pegasus

ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ ГИ ТЕПА ВМРОВЦИТЕ КАКО ЛЕБАРКИ: Вашето диктаторче лигаво беше казна божја за оваа земја, Заев за него ќе биде дар од бога!!!

Петре Шилегов ги лупа ВМРО-вците како лебарки во собрание! - Тоа диктаторчето ваше лигаво досега владееше во земава како казна божја! Заев спореден...

Повеќе

ТАЛАТ ЏАФЕРИ Е ГОЛЕМ ШМЕКЕР: Кон пратеничките на ВМРО ДПМНЕ се обраќа на македонски, кон пратениците од ВМРО ДПМНЕ на Албански, ЦАААР!!!

Талат Џафери го бие глас дека е големо швалериште и шмекер, вистински казанова, но ова секако се само гласини. Па во тој стил, тој денеска кон прат...

Повеќе

ПА КОЕ Е ОВА ЛУДИЛО БЕ МАМУ ИМ ЕБАМ КУРВИНСКО: Панчо Минов плачеше на говорница како состојбата на лозарите во тиквешко била катастрофална, па вие уште сте власт бе маму ви ебам куртонско режимско мафијашко?!?!

Панчо Минов од ГРОМ која е дел од владината коалиција плачеше на говорница како состојбата на лозарите во Тиквешко била катастрофална, немало пари, ...

Повеќе

(ВИДЕО) ВЕЧЕРВА НА ГРУЈО ОФИЦИЈАЛНО ЌЕ МУ СЕ СЛУЧИ ОВА: Ова е нокаутот во 15-та рунда од легендарниот дуел меѓу Џо Фрејзер и Мухамед Али!!!

* реклами:

Повеќе

КАТЕ БЛАЖЕВСКА СО ФАНТАСТИЧНА КОЛУМНА ГО ИСПРАТИ ГРУЈО ВО ИСТОРИЈАТА: Едноставно кажано - на сим картички дојдоа, на „сим-картички“ паднаа!

На 1 јуни Македонија ќе има нова Влада. За неупатените во „македонцките работи“ ова и не би било „вест“, ако не знаат дека ц...

Повеќе

ГУВЕРНЕРОТ БОГОВ СЕ ЗАКАНУВА: Нелегално е во земјава да се купува валутата Биткоин, за тоа ќе се оди во затвор, а освен тоа, се изложувате на голем ризик да ги изгубите вашите пари!

* реклами:

Повеќе

ЈА ИМАМЕ ТИТУТАЛАТА НАЈГЛУП ПРАТЕНИК НА ВМРО ДПМНЕ: Овој копук како и да се вика, али дечкото е печен ХИТЛЕР ЈУНГЕН, два грама мозок нема во оваа лејка избричена!!!

Брееее кој е овој бре мајко мила?!?! Папапа, овој шупак од ВМРО ДПМНЕ одржа невиден фашистички патос говор со кој ја доби титулата од Мактел за убед...

Повеќе

ЛЕЛЕ ЛЕЛЕ, ЧАВКОВ, БЕТМЕН, БОРИС, ВЛАДО И ИГОР ЌЕ ОДАТ ВО ЗАТВОР НА ДОЛГА РОБИЈА: ОЈО отвори случај за злосторничко здружување за настаните на 27-ми април!!!

Дел од насилниците кои учествуваа на крвавиот четврток во Собранието најверојатно ќе одговараат за злосторничко здружување. Ова може да се заклучи о...

Повеќе

(ФОТО) Куртон Латас дојде во СЈО со џипот на Ивона, Ауди Q3?!

* реклами:

Повеќе

(ВИДЕО) КУРТОН ЛАТАС КАКО ПОСРАН БЕГАШЕ ОД НОВИНАРИТЕ НА ЗАДНИОТ ВЛЕЗ НА СЈО!

Линк до видеото овде. * реклами:

Повеќе

ШОКАНТНО, МАКЕДОНИЈА Е ВО ШОК - ДВА ДЕНА ПРАТЕНИЦИТЕ НА ВМРО ДПМНЕ РАСИСТИЧКИ ГО НАВРЕДУВААТ И ИСМЕВААТ САМКА ИБРАИМОВСКИ ЗАТОА ШТО БИЛ РОМ КАНДИДАТ ЗА МИНИСТЕР?!?!

Два дена пратениците на ВМРО ДПМНЕ си играат мајтап од сорбаниската говорница со лидерот на ПЦЕР, Самка Ибраимовски, само затоа што бил ром предложе...

Повеќе

ВМРОВСКО КОПИЛЕ ЈА СПОМЕНА МАЛАТА ТАМАРА НА СОБРАНИСКА ГОВОРНИЦА ВО НАПАД КОН СДСМ?!?!

Пратеникот на ВМРО ДПМНЕ од Прилеп, Димитар Стевананџија, се дрзна да ја спомене малата Тамара на собраниска говорница и тоа во напад кон СДСМ?!?! ...

Повеќе

(ВИДЕО) ШИЗОФРЕНИЈА НА ТЕЛМА ВО ТОП ТЕМА: Наместо ТОП ТЕМА да биде ТОП ТЕМАТА експозе на новиот премиер и гласање за нова влада, Чом направи дебата за ДБК?!?!

Цела држава цел ден седи пред телевизор, сите го анализираат експозето на новиот премиер, сите ги зборат настапите на пратениците во собранието, и н...

Повеќе

(ВИДЕО) Франческо Тоти го расплака Олимпико: Цел Рим плачеше, иконата на Рома по 20 години замина во пензија!

Линк до видеото овде. * реклами:

Повеќе

ОВА ГОМНО ШТО ГИ ОТВОРИ ВРАТИТЕ НА СОБРАНИЕ БИЛО ЈАНИЧАР: Предавниците се најклети и најбрутални во потребата да се додворат на диктаторот!!!

* реклами:

Повеќе

    ucuz ucak bileti onur air sunexpress anadolu jet pegasus en ucuz ucak bileti