Одберете локација на пристап

Амазон се шири и во производството на електрична енергија, веќе се кралеви во онлајн пазарувањето, купија и ланец на маркети, влегуваат во вселенскиот транспорт, одамна се кралеви и во клауд серверите за хостирање на дигитални податоци, газди се и
Копуците биле фатени на аеродромот во Солун, се спремале со лажен идентитет да летаат за Јужна Америка каде имале намера да се кријат во џунглите во Венецуела која е комунистичка и во хаос и која не соработува со Интерпол, ФБИ и ЦИА. По се изгле
- ВМРО ДПМНЕ си изгуби поштено, не беа изборите украдени, немаше елан за нови победи, членството на ВМРО ДПМНЕ не излезе да гласа, администрацијата по инерција си гласаше за власта! Исто така треба да се види и дали беше добар квалитетот на луѓет
- Оваа еуфрија од жестокиот пораз на ВМРО ДПМНЕ ќе влијае на вториот круг и кандидатие на СДСМ ќе ги прегазат како брз воз кандидате на ДПМНЕ во вториот круг во сите општини каде ќе има избори во втор круг! Во албанските општини ситуацијата е мал
Зијадин Села се постави себеси како најрадикален албански политичар, затоа што тој процени дека против екс командантите на УЧК во ДУИ само со таква реторика човек може политички да се бори и да преживее. Дел од тие радикални изјави не ги одобрувам,
И што мислите, случајно ли е што ваквите будалаштини попут оваа на Ацо Рембрант никад не се најде на дното на Офф Нет сите овие 10 години?! А редовно ги има сите грешки на медиумите и личностите кои беа критичари на минатиот режим, ама никад не с

(ВИДЕО) СДСМ - Штип: Црвен Картон за Криминалецот Илчо Захариев !!!

Повеќе

ПАНДОВ СЕ ПОЖАЛИ ВО ИНТЕРВЈУТО НА КАНАЛ 5: Во последно време луѓето ме избегнуваат на улица...

Повеќе

НАШ ПРЕДЛОГ ЗА НОВ ЛИДЕР НА ВМРО ДПМНЕ!

Повеќе

НОВ АЛБУМ СО СЛИКИЧКИ : БАНДИТИТЕ ОД 27-МИ АПРИЛ И ПРАВДАТА!

Повеќе

САШО НАЦИОНАЛЕ ГИ ПОТЕПА!!!

Повеќе

ПОЧЕЛО ЈЕ ПОЧЕЛО, ПОЧНА АПСЕЊЕТО НА БАГРАТА!!!

Повеќе

ЕКСКЛУЗИВНО: Ѕинго ја гаси Сител 3 телевизија од нова година поради беспарица, откако секнаа владините реклами и мрсните тендери!

На вработените во Сител 3 им било кажано дека ќе бидат распределени дел во Сител а дел ќе останат без работа затоа што од нова година телевизијата с...

Повеќе

(ВИДЕО) ПОЛИЦАЕЦОТ КОЈ ПРЕТЕПА АКТИВИСТИ НА СДСМ ВО СВЕТИ НИКОЛЕ: Ја сум жртвата а не насилнкот во приказната!

Повеќе

ЕКСКЛУЗИВНО: Вечерва по повод ослободување од Ѕинговото 50-годишно ропство во Кратово во 20 часот се организира општо народна прослава, ќе се пече бик, ќе свират Агушеви, ќе дојде и премиерот Заев!

По цели 50 години, значи по далечната 1966-та, Кратово веќе не е под власт на Љубисав Иванов Ѕинго!!! На Кратовци им требаа цели 50 години да се от...

Повеќе

МВР ИЗДАДЕ ПОТЕРНИЦА ЗА ТРОЈЦА ОД НАПАЃАЧИТЕ НА ЗИЈАДИН СЕЛА: СЕ МОЛИ ЈАВНОСТА АКО ГИ ПРЕПОЗНАЕ ОВИЕ ТРОЈЦА ЛУЃЕ ДА СЕ ЈАВИ ВЕДНАШ ВО МВР!

Повеќе

НДМ освои 12 000 гласови на овие избори, доста добар резултат!

Повеќе

ДЕ БРЕ КУЧЕ ПЛАТЕНИЧКО, ЧЕСТИТАЈ ЗА ПОБЕДАТА, ДО КОГА БЕ ЌЕ ПУШИШ КАЈ МИЈАЛКОВ?!?!

Ова е чиста небулоза. Записниците ги потпишуваат сите членови на комисиите, значи тука има од ВМРО ДПМНЕ, од ОБСЕ, Цивил, МОСТ и сите тие биле купен...

Повеќе

(ВИДЕО) ПАНДОВ НА КАНАЛ 5: Ја не очекував ваков пораз на ВМРО ДПМНЕ, шокиран сум, ја и верував на анкетата на Павел Шатев и мислев дека ќе тепаме!

Повеќе

(ВИДЕО) САШО КЛЕКОВСКИ: Груевски треба да си поднесе оставка уште вечерва, за ВМРО ДПМНЕ да се спаси од целосно фијаско во вториот круг!

Повеќе

СЕЉАК, РОПАК, ШУПАК: На Марјан Ристески не му текнува да му честита победа на доктор Илија Јованоски!

Веќе два дена поминаа а на Марјан Ристески не му текнува да му честита на победникот на изборите во Прилеп. Каква бараба каква чамуга!

Повеќе