Одберете локација на пристап

ВМРО-ДПМНЕ 11 години расипнички ги трошеше парите на граѓаните. За 11 години истрошија 700 милиони евра на барок, фасади, жални врби. СДСМ за неполни 2 и пол години инвестираше 800 милиони евра во патна инфраструктура. За 11 години ВМРО-ДПМНЕ
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Опозициската ВМ
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------

ПЕНДАРОВСКИ: Како претседател секогаш ќе го кревам гласот за правда и правичност за сите граѓани!

Stevo Pendarovski‏@SPendarovski Правда мора да има а против неправдата имаме обврска да се бориме. Како претседател секогаш ќе го кревам...

Повеќе

(ВИДЕО) ЗАБЕГАНИ ЛУДАЦИ: КУРТОНИТЕ ЈА УБЕДУВААТ ЈАВНОСТА ДЕКА ПРЕСУДАТА ЗА 27-МИ АПРИЛ Е НЕКАКОВ ЗЛОСТОР ПРОТИВ ЧОВЕШТВОТО, НАЦИОНАЛНА КАТАСТРОФА РАМНА НА ПОТОП!

Повеќе

ЕВЕ КОЈ ТРЕБА ДА ДОБИЕ НАЈГОЛЕМА КАЗНА ЗА 27-МИ АПРИЛ: Две години потоа во влечки и на телевизија го гледаше изрекувањето на пресудите

Повеќе

ГРАДОНАЧАЛНИКОТ ШИЛЕГОВ СО СВОЈ ПРИМЕР ГИ ПОВИКА СКОПЈАНИ ДА КОРИСТАТ ТОЧАК И ТРОТИНЕТ

Повеќе

(ВИДЕО) ЕМОЦИОНАЛНО СВЕДОШТВО НА СОПРУГАТА НА НИКОЛА МЛАДЕНОВ: Режимот на ВМРО ДПМНЕ едно време толку силно нагази што цели стории со изјави со документи дававме на други медиуми да ги објават затоа што знаевме ако ние ги објавиме ќе заглавиме на суд со казни од десетици илјади евра, бевме ставени на црна листа!

Повеќе

СДСМ: Сите ја осудуваат изјавата на Мицкоски и несоодветните споредби за 27 април само Силјановска го брани

Повеќе

СИТЕ СЕ ФАТИЈА ЗА КАЗНИТЕ, БИЛЕ ДРАКОНСКИ, АБЕ ШТО ВИ Е НА ВАС ЛУЃЕ, ПА ОВИЕ БРЕ НЕ СЕ ФАТЕНИ СО ТРИ МАРУЛИ ИЛИ НЕ ОБИЛЕ ТРАФИКА, ОВИЕ СЕ ОБИДОА ДА УБИВААТ ЛУЃЕ, И ТОА ПРАТЕНИЦИ У СРЕД ПАРЛАМЕНТ, А НЕКОИ ОД НИВ ТРЕБАЛО ДА ГИ ЧУВААТ ТИЕ ПРАТЕНИЦИ?!?!

Кога ВМРО ДПМНЕ им даде доживотни затворски казни на обвинетите од ДЕТОНАТОР, тогаш тоа не беше драконски?!?! Сега е драконски кога се осудени терори...

Повеќе

ЧАВЧЕТО ПОЧНА ДА КРЕКА ОД ШУТКА: БИЛ НЕВИН, КАЗНАТА БИЛА ДРАКОНСКА, МОРЕ БИДИ СРЕЌЕН ШТО НЕ СИ ВО АМЕРИКА ДОЖИВОТЕН ЌЕ ТИ ДАДЕА ЗА ОВА ДЕЛО БЕЗ ОКО ДА ИМ ТРЕПНЕ НЕ СУДИИТЕ!

Чавчето е среќно што не живее во Америка, таму за вакви дела се досудува доживотен затвор без проблем, казнениот систем таму е многу драконски и стр...

Повеќе

БРАВО БЛАГОЈ БОЧВАРСКИ: Општина Штип е најтранспарентна веб општина во државата. Продолжуваме понатаму...

Повеќе

ИМАМЕ РАЗУМЕН ЛИДЕР ВО ДЕСНИЦАТА - ПЕТАР КОЛЕВ: Господа т.н патриоти, нема ништо ама буквално ништо патриотско во тоа со сталка или стол да му ја скршиш главата некому или да го претепаш до смрт во домот на демократијата, македонскиот законодавен дом

По изречените пресуди за настаните од 27 април, по социjалните мрежи од порталите блиски до едниот или другиот табор, човек основно може д...

Повеќе

Лажна вест е дека Русија ги враќа камионите со македонски призводи поради новото име на државата

Лажна е веста дека Русија ги враќа од границите камионите со македонски поризводи поради проблеми со декларациите како резултат на промената на имет...

Повеќе

(ВИДЕО) ВМРО ДПМНЕ СИ ПАТИ ОД ВАКВИ СТРАТЕЗИ: МИЛЕНКО ТВРДИ ДЕКА ГРУЈО МОЖЕЛ ДА БИДЕ НОВИОТ ПУТИН, НОВИОТ ОРБАН, НОВИОТ КАСТРО, АКО ИМ ОБЈАВЕЛ ВОЈНА НА САД И ЕУ, НАМЕСТО ТОА УЦВИКАЛ И ЗАВРШИЛ КАКО ОБИЧЕН СКОТ ВО БЕГСТВО!

Повеќе

СИЉАНОВСКА ИЗВРШИ ПОЛИТИЧКО САМОУБИСТВО: Била згрозена од драконските казни за обвинетите од 27-ми април, го величи Дурловски, бил храбар херој, а тој хушкаше два месеца да дојде до кланицата врз основа на лажна Тиранска Платформа?!?!

Повеќе

(ВИДЕО) ОВОЈ Е ПЕЧЕН ЗА ВО БАРДОВЦИ: Наместо да се скрие некаде, Дурловски објави видео во кое едно 10 минути зјапа како мрднат!

Повеќе

ЈАВНОСТА Е ЗАГРИЖЕНА: ЈАДЕМЕ ЛИ РАДИОАКТИВЕН ЛОСОС УЛОВЕН БЛИЗУ ЈАПОНИЈА КАДЕ СЕ СЛУЧИ НУКЛЕАРНАТА КАТАСТРОФА ФУКУШИМА?!?!

Повеќе