Одберете локација на пристап

12 ипол години затвор доби лицето, кое пред речиси една година изврши полов напад врз ќерката на актерката, Весна Петрушевска, објави актерката на својот Фејсбук профил. -После точно една година борба, емотивни страдања, правен процес, денес имам
Цел фб и твитер вришти за градинка во Чаир каде децата ги учат на ислам. Чекајте бе луѓе, кога децата се крстат од мали, кога се носат у црква, во градинките кога го учат за дедо боже и ги тераат да вапцаат јајца за велигден, тоа не е ИНДОКТРИНАЦИЈ
(Скарамучи лево, Шон Спајсер десно) По само 6 месеци, Шон Спајсер си даде оставка, изгоре човекот, како Трамп тргнал со скандали ќе мора да смени уште 3-4 портпароли ако дочека да го заврши мандатот без да му изгласаат импичмент, човекот прави по
Искористи го големиот ПОПУСТ на соларни системи за вода од 150 литра!Со секое купување добиваш и пополнето барање за субвенции!Побарајте не:+389 72 625 200info@nikmit.mkhttps://goo.gl/PHQZvf
Национален уметник Сакав да станам национален уметник, затоа што знаев дека тоа е убава шанса да му се доближам на Хорхе, во дланката со која ќе фати да ми честита да му смачкам неколку говнени бомбички, да му ја закачам усмрдената ракавица од мој
Волшебни зборови се зборови кои служат да се случи некаква магија. На пример: Абракадабра, Хокус Покус, Отвори се Сезаме, Да, имам партиска книшка!, и ред другизборови и изрази кои треба да создадат магичен ефект или инстантна промена. За разлика о
Промоција на - Добредојде бебе.https://goo.gl/VrdL2G Во првите осум часа од раѓањето на детето, со важечки документ за лична идентификација, родителите треба да потпишат изјава за согласност за обработка на личните податоци. Двајцата родители треб
Јована Аврамовска е новиот портпарол на Министерството за финансии. Аврамовска беше дел од тимот на сатиричната емисија „Фчерашни вести“ што се емитуваше на телевизија Телма, а претходно работела во утринската програма на ТВ Сител. Та
Кирил Божиновски денеска се жалел во Апелација дека бил татко на малолетни деца затоа не требало да иде во затвор?!?! А сите илјадници кои тие ги затворија и ги избркаа од работа и ги сотреа, нивните деца што беа, диви зајаци?!?!
Што мозок треба да имаш да се погледнеш во огледало и да си речеш: ТОП! БАШ ВАКА ТРЕБА ДА ИЗЛЕЗАМ ОД ДОМА И ДА СЕ ПОЈАВАМ У ЈАВНОСТ?!?!
Магистерот Митко Чавков по кривично - правни науки и под менторство на Академик Владо Камбовски планирал својата докторска дисертација да ја пишува во Шутка. Таму ќе му било мирно и секси, само сеуште бирал тема за докторатот - дали да се посв
onur air sunexpress anadolu jet pegasus

ИЗВОР ОД ФФМ ЗА МАКТЕЛ: Заев сега треба да ја работи работата на Илчо Зрзе, претседателот на ФФМ затоа што тој е некадарен, за да не го изгубиме одржувањето на супер купот во Скопје!

Повеќе

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Како вистински демократа и одговорен лидер, Заев ги покани сите НВО организации во влада на консултации каде и како да се прават најитни реформи!

Повеќе

(ВИДЕО) Вечер ќе се случи вистински спектакл пред 15 000 народ: Цел балкан дојде во Скопје да го види диџеј Мартин Гарикс!

MARTIN GARRIX на SKOPJE CALLING ќе настапи пред 15.000 посетители!!! Почитувани,Ве информираме дека за настапот на MARTIN GARRIX на SKOPJE CALLING ...

Повеќе

МАКЕДОНИЈА ВО ТОТАЛЕН ШОК - ТОТАЛЕН ПРЕСВРТ ВО РЕЈТИНЗИТЕ: Според Брима Галуп, СДСМ и Заев со многу поголем рејтинг од ВМРО ДПМНЕ и Груевски!

Најновиот политички барометар на БРИМА покажува дека по изборот на новата Влададошло до значајни поместувања на позициите на политичките партии во е...

Повеќе

Фокус жестоко распали по Андреј Жерновски: Кум на Сашо Мијалков добил тендер од општината?! Андреј одма испрати демант!

ГРУЕВЦИ БАРААТ УВИД ВО ОПТИМИЗМОТ НА ЗАЕВ!?Може ли новата влада да искамчи достоинствен, а прогресивен компромис за државата?! Јавноста мора да има ...

Повеќе

Како ќе бидат запаметени Грујо и Заев?!

Како ќе биде запаметен Грујо?! Како диктатор, националист, лопов кој владееше со црна пропаганда и апсеше политички противници и кој ја изолира Макед...

Повеќе

ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: Офанзивната дипломатија на Димитров е она што одамна ни требаше!

Повеќе

НДМ: Џамбаски и Димитров да бидат прогласени за непожелни во Македонија поради своите фашистички изјави против Македонија

Повеќе

(ВИДЕО) Медицинска сестра монструм обвинета дека убила 60 деца пред 40 години, повеќето ги убила по неколку обиди, била упорна, им инјектирала големи дози на јаки лекови и разни отрови!

Кучката ги труела децата за да потоа ги оживее и за тоа добие внимание и љубов, затоа што била осамена и разведена. Убиствата се случувале од 1977-...

Повеќе

КОЈА ИРОНИЈА: ЕУ и владата на СДСМ им даде грантови на две од нај-вмровските општини во земјава, Сопиште и Чешиново-Облешево каде ВМРО ДПМНЕ победува од 1990 па наваму!

Повеќе

Легендарните Ребис направија хуманитарен концерт

Повеќе

Бил Козби по стапките на Грујо, ќе глуми лудило: Откако го обвинија над 60 жени дека ги силувал со тоа што ги дрогирал до бессознание, и иако се водат неколку судски процеси против него во моментов, славниот комичар ќе држи митинзи во кои ќе ги едуцира младите за сексот?!?!

Славниот комичар ќе оди на серија на митинзи низ градовите во САД на кои ќе предава за сексот и сексуалното насилство, за да си го поврати кредибили...

Повеќе

ЗАЕВ ДРМА ЈАКО: ОДОБРИ ДОАЃАЊЕ НА АМЕРИЧКА ВОЈСКА ВО КРИВОЛАК ЗА ДА ПРАВИ ВОЕНИ ВЕЖБИ, ГИ УКИНА ТЕНДЕРИТЕ НА ЕЛЕМ И ДОНАЦИИТЕ НА НИНО ТОДОРОВ ДО ЌОСИЊАТА, ДАДЕ ФИНАНСИСКА ПОМОШ ЗА ПРОИЗВОДИТЕЛИЕ НА ПРАСКИТЕ ВО РЕСЕН!

Повеќе

(ВИДЕО) МИНИСТЕРОТ СУГАРЕВСКИ ЈА ШОКИРАШЕ ЈАВНОСТА НА ТЕЛМА: Дали ви се верува дека во автопатите нема проектирано клучки?! Надзорните фирми секој месец укажувале на недостатоците но се градело упорно со погрешена траса и со погрешен проект и многу други недостатоци, за да ги довршиме ќе треба уште стотина милиони евра плус на почетната цена!

Повеќе

ОВА ВМРО ДПМНЕ САКА ДА ГО СКРИЕ ОД ЈАВНОСТА АМА НЕМА ДА ИМ УСПЕЕ: Заедничкото славење на Илинден со Бугарија го почна ВМРО ДПМНЕ и тоа уште во 2014-та!!!

Со традиционален собор во одморалиштето Попови ливади во Бугарија, беше одбележана 111-та годишнина од како што го именуваат Бугарите, Илинденското ...

Повеќе

    ucuz ucak bileti onur air sunexpress anadolu jet pegasus en ucuz ucak bileti