Одберете локација на пристап

Павле ич да не се нервираш! Ти си херој! ТИ НЕ БЕШЕ ПИЧКА НЕУТРАЛНА ВО ВРЕМЕ КОГА ЗЛОТО ЈАДЕШЕ НАРОД И ГИ СЕРЕШЕ ПО ЕНДЕЦИ!!! Ти си дел од една голема приказна која ќе ја среди земјава, ќе донесе тука живот, ред, мир, благосостојба, правда! Кол
Чудно време дојде и кај нас во опечелена Македонија? Заеднички владини седници, цвекиња и венци, поклон пред великанот Борис Трајковски, заедно кај дедо Наум, црквата мајка и црквата ќерка, ќе не признаат ли нема ли да не признаат, договори во сит
Линк до ова лудо видео овде.
Поранешниот претседател на Сообранието Трајко Вељаноски испратил отворено писмо до сегашниот претседател Талат Џафери. Ај што го пратил – не мора да го праќа, може на говорница да го каже, туку медиумите и му го пренесоа писмото. Новинарите м
Бугарија ќе преседава со Европската Унија во месеците кога ЕУ ќе одлучува за начинот на кој Британија ќе ја напушти ЕУ. Под кои услови, колку пари ќе плати, какви спогодби ќе се донесат итн итн, за сето тоа ќе одлучува меѓу другите и Бојко Борисов
На денешната седница наменета за пратенички прашања, вицепремиерот за економски прашања Кочо Анѓушев повикан да одговори, рече дека во минатиот период се забележал раст во сите сектори освен во градежништвото, како резултат на стопирањето на градењ

МИЛЕНКО БАРА ОДГОВОРНОСТ ОД РАКОВОДСТВОТО НА ВМРО ДПМНЕ ЗА КАТАСТРОФАЛНИОТ ПОРАЗ!!!

Повеќе

(ВИДЕО) ЗАЕВ СО МОЌЕН ГОВОР ВО ШУТКА: Нема веќе Шутка да биде заборавена, во центарот на Скопје да се фрлаат стотици милиони евра за луксуз а Шутка да биде во 19-ти век!

Повеќе

ЛИЛЕ ДОМ Е ЕДНА ОД КЛУЧНИТЕ ПОЛИТИЧКИ ФИГУРИ ЗА ПАДОТ НА ГРУЕВЗИМОТ: ТАА ДЕНЕСКА ПРОМОВИРАШЕ КНИГА ЗА МУЛТИКУЛТУРАЛИЗМОТ КОЈА БЕШЕ ОБЈАВЕНА СО ПОМОШ ОД АМБАСАДИТЕ НА ШВАЈЦАРИЈА И ШВЕДСКА

Повеќе

УПЛАШЕН ЗА СВОЈАТА ФОТЕЉА, ГРУЈО МУ ГИ ЗГНА КУЧИЊАТА КУРТОНСКИ ДА ГО РАСКИНАТ ВЛАТЧЕ ЃОРЧЕВ?!?!

Од каде сега Влатче Ѓорчев крив кога ПР-от го водат 10 години Илче Гебелс, Мартин Протуѓер и Грујо?!?!

Повеќе

(ВИДЕО) Петар Арсовски: Сега ВМРО ДПМНЕ е пред крстопат, или политичката кариера на Грујо ќе умре, или партијата ќе умре!

Повеќе

РОДЕНДЕНСКА ЗАБАВА ВО КЛУБ ПЛАТИНУМ, СТРУМИЦА: 10 ГОДИНИ НАЈДОБРО МЕСТО ЗА ЗАБАВА!

Во сабота, 28-ми октомври, добропознатото место на најдобрата ноќна забава клуб Платинум прославува 10 години од своето постоење. Низ годините, клу...

Повеќе

(ВИДЕО) Документарец за Ѕинго снимен пред неговата куќа и канцеларија и други локации во Кратово

Повеќе

ВМРО ДПМНЕ КОНЕЧНО СОБРА ХРАБРОСТ ДА СЕ ИЗВИНИ НА ПРЕС ЗА СИТЕ СВОИ ЗЛОДЕЛА!!!

Повеќе

(ВИДЕО) ГАЗДАТА НА АМАЗОН, МИЛИЈАРДЕРОТ ЏЕФ БЕЗОС Е ПРАВА МАДАФАКА!

Амазон се шири и во производството на електрична енергија, веќе се кралеви во онлајн пазарувањето, купија и ланец на маркети, влегуваат во вселенски...

Повеќе

ГРЧКАТА ПОЛИЦИЈА ГИ УАПСИЛА БЕГАЛЦИТЕ НА АЕРОДРОМОТ ВО СОЛУН, СЕ СПРЕМАЛЕ ДА БЕГААТ ЗА ЏУНГЛИТЕ ВО ЈУЖНА АМЕРИКА!

Копуците биле фатени на аеродромот во Солун, се спремале со лажен идентитет да летаат за Јужна Америка каде имале намера да се кријат во џунглите во...

Повеќе

НА ОВОЈ ИЗГЛЕДА МЕЈЛОТ ОД ИЛЧЕ ГЕБЕЛС МУ ОТИШОЛ ПО ГРЕШКА ВО ЏАНК - ОЛИВЕР АНДОНОВ НА ТВ АЛФА: Не беа изборите украдени, ВМРО ДПМНЕ си изгуби поштено!

- ВМРО ДПМНЕ си изгуби поштено, не беа изборите украдени, немаше елан за нови победи, членството на ВМРО ДПМНЕ не излезе да гласа, администрацијата ...

Повеќе

(ВИДЕО) И ОВА ЧОЕЧЕ СИ ЈА ПРОДАДЕ ДУШАТА НА ЃАВОЛОТ!

Повеќе

ОТКАКО ГО ПРЕГАЗИ ВМРО ДПМНЕ КАКО ШЛЕПЕР ЖАБА, ЗАЕВ ДОБИ ЧЕСТИТКА И ОД РУСКИОТ АМБАСАДОР?!?!

Повеќе

ОВАА СО ГУМЕНИТЕ КУРШУМИ ДА НЕ БИЛА ДИРЕКТОР НА ТЕАТАР КОМЕДИЈА :D

Повеќе

НДМ: Ги потсетуваме од ВМРО-ДПМНЕ дека во Собранието веќе има готов законски текст за амнестија, се бара само акција

Повеќе