Одберете локација на пристап

Велија Рамковски влезе во А1 телевизија за прв пат по седум години од упадот на хунтата на режимот на ВМРО ДПМНЕ!!! Ова моќно видео овде. Приметете дека влезе во телевизијата со истото кампче со кое го уапсија :D Човеков е цар!!!
Во најновата колумна, Геро продолжува да ја рекетира владата. Јавно кажува дека не бил доволно викан на средби, и како одмазда со дрва и камења кон владата, бара Заев да избркал на клоци пола од ПР советниците, под образложение дека многу ги имало
Трифун ги направил милионите надвор од Македонија, но на младите им вика да останат во мк?!?! Зошто и тие да не одат надвор да не направат 100 милиона евра и да не се вратат во мк со богатство како и Трики?! Трики се фали дека останал во мк, ама о

Повелете во прекрасниот комплекс Попова Кула, Демир Капија, на фестивал на младо вино и на дочек на нова година!

Повеќе

Оваа недела од Ноември во Brick Bar е посветена на виното и уживањето

Повеќе

Најдобриот деловен простор во Скопје се наоѓа во Парк Резиденс во градски парк

Oдвојте малку време и погледнете ги сите бенефити кои ги нудат деловните простори наPark Residence. Информирајте се дополнително на:www.parkresiden...

Повеќе

Најдобриот кашкавал во земјава го прави Мекара Здравје Радово, купете си мешан или овчи кумановски кашкавал, ова го нема ниту во Франција и Италија!

Мешан и овчи кашкавал : кашкавали кои се произведуваат во Куманово и во чие производство се задржа традиционалниот рецепт. Италија и Франција с...

Повеќе

(ВИДЕО) Ристо Никовски ја нарече Шарена Револуција платенички проект, на тоа Лидија Димова збесна, го масакрираше за стотиците илјади евра пари кои ги земал неговиот син од владата!!!

(Во точно 1 час од видеото)

Повеќе

ОД ВАКВИ СТРАТЕЗИ ИСЧЕЗНУВААТ И СЕ РАСПАЃААТ ДРЖАВИ И НАРОДИ: Фосилот Рики со јак предлог - ДА СИ СЕДИМЕ НАДВОР ОД ЕУ И НАТО И ДА ЧЕКАМЕ ДА СЕ РАСПАДНАТ, ЗА ЕДНО 100 ГОДИНИ ЌЕ ЦРКНАТ!

- Ја предлагам да си останеме надвор од ЕУ и НАТО и да чекаме да се распаднат. Мислам дека за едно 100 години ќе цркнат. Ристо Никовски на Канал 5....

Повеќе

(ВИДЕО) Петре Шилегов распали: Му објавувам војна на загадениот воздух, ќе го решам проблемот, ќе влечам тешки одлуки во таа насока, и спремен сум политички да загинам, ама проблемот ќе го решам!

Повеќе

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) ВМРО ДО ГРОП!!!

Повеќе

Ова е една од најлудите фотки на сите времиња!

Повеќе

(ВИДЕО) И РИКИ МУ СВРТЕ ГРБ НА ГРУЕВСКИ: Грешка беше што се избегнуваше решавање на името со Грција, сега тоа ни се удара од глава!!!

Повеќе

ДОЈДЕ ВРЕМЕ ДА СЕ ПЛАТАТ СМЕТКИТЕ ЗА СЕТО ЛУДИЛО И ЗЛО: И оваа будала денеска беше донесена во суд со полиција!

Судењето за случајот „Шамари во Општина Центар“ на СЈО и покарај натегањата околу еден од 13-темина обвинети доби нов пресврт, откако Су...

Повеќе

(ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТНО, МИЈАЛКОВ И ЛАТАС СЕ СОГЛАСУВААТ СО САШЕ ПОЛИТИКО ЗА КАЖАНОТО ДЕНЕСКА ВО АЛЕКСАНДАР ПАЛАС!

Повеќе

БРАВО ПЕТРЕ, ВАКВИ РАБОТИ СЕ ОЧЕКУВААТ ОД ТЕБЕ: Град Скопје ќе ги донира парите за пречек на нова година!

Градоначалникот Петре Шилегов на денешната седница на Советот на Градот Скопје ја информира јавноста дека се откажува дочекот на Новата 2018 година,...

Повеќе

(ВИДЕО) Орце Камчев: Фондот за здравство треба да почне да покрива дел од износот кој го плаќаат граѓаните на приватните клиники!

Повеќе

КОНФЕРЕНЦИЈА КОЈА НЕ СЕ ПРОПУШТА: Колку бог го боли тасе за нас?!

Повеќе