Одберете локација на пристап

Амазон се шири и во производството на електрична енергија, веќе се кралеви во онлајн пазарувањето, купија и ланец на маркети, влегуваат во вселенскиот транспорт, одамна се кралеви и во клауд серверите за хостирање на дигитални податоци, газди се и
Копуците биле фатени на аеродромот во Солун, се спремале со лажен идентитет да летаат за Јужна Америка каде имале намера да се кријат во џунглите во Венецуела која е комунистичка и во хаос и која не соработува со Интерпол, ФБИ и ЦИА. По се изгле
- ВМРО ДПМНЕ си изгуби поштено, не беа изборите украдени, немаше елан за нови победи, членството на ВМРО ДПМНЕ не излезе да гласа, администрацијата по инерција си гласаше за власта! Исто така треба да се види и дали беше добар квалитетот на луѓет
- Оваа еуфрија од жестокиот пораз на ВМРО ДПМНЕ ќе влијае на вториот круг и кандидатие на СДСМ ќе ги прегазат како брз воз кандидате на ДПМНЕ во вториот круг во сите општини каде ќе има избори во втор круг! Во албанските општини ситуацијата е мал
Зијадин Села се постави себеси како најрадикален албански политичар, затоа што тој процени дека против екс командантите на УЧК во ДУИ само со таква реторика човек може политички да се бори и да преживее. Дел од тие радикални изјави не ги одобрувам,
И што мислите, случајно ли е што ваквите будалаштини попут оваа на Ацо Рембрант никад не се најде на дното на Офф Нет сите овие 10 години?! А редовно ги има сите грешки на медиумите и личностите кои беа критичари на минатиот режим, ама никад не с

ЕКСКЛУЗИВНО: МАКТЕЛ ДОЈДЕ ДО ПРОМОТИВНОТО ВИДЕО НА ВМРО ДПМНЕ ЗА ЛОКАЛНИТЕ, ИЗГЛЕДА ЌЕ ОДАТ СКРОМНО, ГО НЕМА ДЕЧКОТО ШТО СЕ ПЕНТАРЕШЕ ПО КАРПИ!

ГРУЈО НА ИК: Дечки, дај да стаиме кандидати за градоначалници кои не се осомничени од СЈО и ОЈО... Тишина едно 10 минути... ШЕФЕ А ДА ИДЕМЕ СО Н...

Повеќе

ЕВЕ ШТО МИСЛАТ ВО РАКОВОДСТВОТО НА ВМРО ДПМНЕ ЗА ИЛЧО ЗАХАРИЕВ: Бандит невиден, а народ па го гласа, да се крстиш бе брат!

Повеќе

СЕГА Е ЈАСНО ЗОШТО ГРУЈО ГИ ОТПИША ДЕЦАТА ОД ШКОЛО: АНКЕТИТЕ НАЈАВУВААТ КАТАКЛИЗМА НА ЛОКАЛНИТЕ, НЕМА НИШТО ОД ВРАЌАЊЕТО НА ГРУЈО НА ВЛАСТ, ЗАЕВ МУ ВОДИ 6 ПРОЦЕНТИ, А ТЕК ЈЕ ПОЧЕТАК!

Најголемата промена во рејтинзите има во поддршката на граѓаните за лидерите на политичките партии. Анкетата на Телма и МЦМС покажа поддршка за З...

Повеќе

ОТКАКО ЗАЕВ ИМ ЈА РАСПЛАКА МАМИЦАТА, ВМРОВЦИТЕ ПОЧНАА ДА ПЛАЧАТ ПО БРАНКО: БРАНЕ НИКАД ВАША НЕМАШЕ ДА НИ ГО НАЧУКА!

Повеќе

ТРИЧКО НАЦИОНАЛЕ: 11 000е по вработен давал Грујо на странците?! Па тие сироти работници нема за 10 години да земат толку пари во тие логори!

Повеќе

(ВИДЕО) НЕКОЈ ВО СИТЕЛ МУ ПРАВИ ДИВЕРЗИЈА НА ЅИНГО: Направија репортажа во Кратово во која распалија со дрва и камења по градоначалникот, инаку десна рака на Ѕинго!

ХАХАА! Сител ги кани сите во Кратово, а Кратово смрди на лајна затоа што нема канализација затој што газда Ѕиле ги украја паре!!! ХАХААА!!! Линк до...

Повеќе

ОВА ВМРОВСКО КОКОШЧЕ ИМА ДА ГО ЈАДЕ НЕБАЊАТ: Екс директорката на Центарот за вработување живеела КРАЛСКИ на државна сметка, сега ќе оди во затвор!

Машки чорапи, влажни марамчиња, козметика, аутан, спрејови, млеко за тело, смоки, цигари, мешан кашкавал и јајца од јапонска потполошка, напитоци од...

Повеќе

Грујовиот хемороид Иван Стоиљковиќ гласањето против двојазичност го обзнани на српски, веднаш доби нокаут на фб!

Повеќе

(ВИДЕО) ЛЕЛЕ ЛЕЛЕ ШТО НАПРАВИВМЕ: Над 60 посто од народот задоволни од новата влада, Заев и СДСМ со поголем рејтинг од ВМРО ДПМНЕ и Груевски!!!

Повеќе

Над 90 посто од твитерџиите и фб ѕвездите се како Трендо да ги правел во газот на Бетмен Велит

1. Над 90 посто од твитерџиите и фб ѕвездите се како Трендо да ги правел во газот на Бетмен Велит- модерни, искулирани, вицкасти, шармантни, галантни,...

Повеќе

Безмислосната брутална црна кампања на ВМРО ДПМНЕ против Петре Шилегов е одмазда на Груевци за сите негови пресови каде еден по еден ги вадеше на површина сите нивни гревови, криминали и прљав веш!!!

Порано валканата црна пропаганда ја правеа разни Миленковци и Зларевци, ама сега во харангата против Петре Шилегов се впушти лично партијата и нејзини...

Повеќе

РЕАКЦИЈА НА ТВИТЕРЏИИТЕ ПОСЛЕ СЕКОЈ ПРЕС ИЛИ ФБ ПОСТ НА ДРАГИ РАШКОВСКИ

Повеќе

АЛЕКСАНДАР ДОЈРАНЛИЕВ ЈА ОТКРИ МИСТЕРИЈАТА, ЗОШТО ДОМНЕ БАРА ТОЛКУ МНОГУ ПАУЗИ!

Повеќе

(ВИДЕО) ЗАЕВ ПОЛА СААТ ГИ ЧИТАШЕ СИТЕ ПАРТИИ ВО КОАЛИЦИЈАТА ЗА ЛОКАЛНИТЕ, ЈА НЕМАШЕ ВМРО НАРОДНА, ЉУБЧОВАТА БАНДА БОЈКОТИРА, НЕЗАДОВОЛНИ ШТО МАЛКУ ДОБИЛЕ!

Повеќе

ОДЛИЧЕН УМЕТНИЧКИ ПЕРФОРМАНС: ЛЕБ ЗА СИТЕ!

Центар за современи уметности. Дечките се цареви!

Повеќе