Одберете локација на пристап

Велија Рамковски влезе во А1 телевизија за прв пат по седум години од упадот на хунтата на режимот на ВМРО ДПМНЕ!!! Ова моќно видео овде. Приметете дека влезе во телевизијата со истото кампче со кое го уапсија :D Човеков е цар!!!
Во најновата колумна, Геро продолжува да ја рекетира владата. Јавно кажува дека не бил доволно викан на средби, и како одмазда со дрва и камења кон владата, бара Заев да избркал на клоци пола од ПР советниците, под образложение дека многу ги имало
Трифун ги направил милионите надвор од Македонија, но на младите им вика да останат во мк?!?! Зошто и тие да не одат надвор да не направат 100 милиона евра и да не се вратат во мк со богатство како и Трики?! Трики се фали дека останал во мк, ама о

БОМБА НА ЗАЕВ: Во Скопје водиме со 70 000 спрема 50 000, ако продолжи оваа предност имаме победа уште во прв круг!

– Во Скопје од 685 имаме резултати во 499 гласачи места. За нас гласале 75.626, за нашите противници 50. 820. Ако трендот продолжи така имаме ...

Повеќе

(ВИДЕО) ГОМНОТО СИ ОСТАНА ГОМНО: Грујо не честиташе победа на СДСМ, плаче дека изгубил поради режимот на Заев, немало фер избори?!?!

Повеќе

ИСУСЕ ХРИСТЕ: Откако ги промаши сите предвидувања за исходот од изборите, Јоци обвинува дека СДСМ ги украл изборите, добро, има ли дно до каде може да понира оваа лудача?!

Повеќе

ОГНОМЕТ ПРЕД ВЛАДА!!!

Повеќе

ШЕФОТ НА ИЗБОРНИОТ ШТАБ НА СДСМ: На дофат ни е победата во 50 општини плус градот Скопје!

Граѓани на Македонија, ви ја честитам победата, победа со која СДСМ и коалицијата ќе ги заокружат промените во земјава. Овој ден е празник за демок...

Повеќе

ТРАОРНА АТМОСФЕРА ВО СИТЕЛ, ЌЕ СЕ ФРЛАТ ВО ВАРДАР ВО СЕКОЈ МОМЕНТ, ВЛАЈКО СО БЕЛА ЧОРАПА!

Повеќе

ПОБЕДААА!!!

Повеќе

МИЛЕНКО МУ ЧЕСТИТАШЕ ПОБЕДА НА СДСМ!

Повеќе

СТЕВЧО ГО ПРИЗНА ПОРАЗОТ, МУ ЧЕСТИТАШЕ НА СТЕФАН БОГОЕВ!

- Му го честитам изборот на Стефан Богоев, мислам дека Карпошани згрешија, наместо резултати избраа приказни за мали деца. Стевчо му ја честиташе п...

Повеќе

СТАРОТО ПОЛИТИЧКО КУРВИЧЕ, ВЛАДО ПОПОВСКИ, ПЛАЧЕШЕ ЗА ПОРАЗОТ НА ДПМНЕ НА ЧИЈА ЛИСТА ЗА СКОПЈЕ Е НА ВТОРО МЕСТО!!!

Повеќе

ХАХААА, СОЛЗЕТО ГО СТАВИЈА НА СИТЕЛ ДА МУ ЧЕСТИТА ПОБЕДА НА СДСМ!!!

Повеќе

ХАХААА - НА МАПАТА НА ДИК МАКЕДОНИЈА СЕ ПОЈАВИ ВО СИНА БОЈА!!!

Повеќе

ИСУСЕ ХРИСТЕ, СДСМ ПОБЕДИ ВО КРАТОВО, ЅИНГО Е ПОРАЗЕН ПО 80 ГОДИНИ ВЛАСТ!!!

Повеќе

ЛУДИЛО - ВЛАТКО ЃОРЧЕВ СИ ЗАМИНАЛ ОД ШТАБОТ, ВМРО ДПМНЕ СЕ СПРЕМА ДА НЕ ГИ ПРИЗНАЕ ИЗБОРИТЕ ПО ТЕШКИОТ ПОРАЗ КОЈ ИМ СЕ ДЕСИ!!!

Влатко Ѓорчев си заминал од штабот на ВМРО ДПМНЕ откако увидел дека губат секаде па дури и во бастионите на партијата. Србов излезе на говорница и ...

Повеќе

ГИ ИМАМЕ РЕЗУЛТАТИТЕ ОД ИЗБОРИТЕ, ЕВЕ КАКО ГЛАСАШЕ МАКЕДОНИЈА!

S. VODOVRASTI (GRADSKO)SDSM 77VMRO 6 С. Мала Црцорија, Крива Паланка: Борјанчо СДСМ 36Арсенчо ДПМНЕ 11 Село Сулдурци, Радовиш, победа на СДСМ Buc...

Повеќе