Одберете локација на пристап

При крајот на новата 360 на Алсат М, саботажата на Среќко Поповски по 10 години шибање у ребра на ропаците копуците и бандитите од ДПМНЕ за прв пат ги затепа и новите министри од СДСМ во новата влада. Среќко само се загрева, да се надеваме дека др
Шокантно интервју на бизнисменот и гастербајтер Роберт Блажевски, газдата на хотел Дрим во Струга, раскажува колку само пари им било земено како мито од ВМРО ДПМНЕ, колку само бизниси им биле уништени и колку пари им заробила државата преку сваровс
Одлично се бориме, имаме шанси да извадиме нерешено со одличните Португалци.
Драги Центарци, На линкот можете да го погледнете во електронска форма целосното издание чии страници сведочат за бројните проекти кои ги остваривме. Работевме инспирирани од вашата доверба и водени од вашите потреби. Исклучително ќе го цениме ва
Градоначалникот на Битола Владимир Талески има најнова кривична пријава во најава за голем финансиски скандал во спортот во Битола во изминатиот период, порача денеска од говорницата советничката во општината, Габриела Илиевска. „Од оваа гов
Министерот Спасовски откри на јавноста дека МВР не купила нови униформи за полицајците цели 7 години?!?!?! Тој исто така откри во интервју за Макфакс дека има намера да ги објави јавно сите трошења на раководството на МВР за изминатите 10 години!
onur air sunexpress anadolu jet pegasus

ИСУСЕ ХРИСТЕ: Куртонот АСМА бара реформи и промени во СДСМ затоа што дошле на власт?!

Кој копук, која ретарда е овој дебил у пичку матер ццц.... Куртонот АСМА на Сеад Ибица ТВ бара реформи во СДСМ затоа што дошле на власт?! И СДСМ и ...

Повеќе

КУРВИТЕ ГО ДОПРЕА ДНОТО: Палчо се нервирал што на социјални мрежи се пишувало за Грујо и вмровците ЌЕ СИ ЛЕЖИТЕ?!?!

- Многу се нервирам што Грујо сите го судат и што за ВМРО ДПМНЕ на социјални мрежи се пишува ЌЕ СИ ЛЕЖИТЕ?! Палчо, екс шеф на скопската градска орг...

Повеќе

(ВИДЕО) КУРВИ ПРЕДАВНИЧКИ, НАЈГОЛЕМИТЕ ХИЕНИ НА СДСМ СЕ ИЗЛЕЗЕНИ ОД БИХАЧКА: Ова гомно уште јаде гомна за Заев, му кажал ли некој дека Грујо ојде у курац а Заев е веќе премиер?!

* реклами:

Повеќе

(ВИДЕО) Прашање на време е кога Оливер Спасовски ќе почне да шамара новинари на прес, човекот мрази глупи прашања :)

* реклами:

Повеќе

СДСМ ПАК ПОЧНА ДА БОМБАРДИРА: СЕ УКИНУВА БОЛНИЧКАТА ПАРТИЦИПАЦИЈА, ОТСЕГА СИТЕ ЌЕ СЕ ЛЕКУВАМЕ БЕСПЛАТНО!!!

* реклами:

Повеќе

УРЕДНИКОТ НА ТЕЛМА СО ЖЕСТОКА ИЗЈАВА: Анкетите на Брима Галуп кои ги користи ИРИ се неточни, на исто ниво се со анкетите на Димитрије Чуповски и Павел Шатев, да беа точни ВМРО ДПМНЕ ќе имаше 60 пратеници а СДСМ 30!

- Не знам каде е проблемот, но анкетите на агенцијата Брима Галуп кои ги користи институтот ИРИ се неточни веќе подолго време. И пред изборите се из...

Повеќе

НУКЛЕАРНА БОМБА НА ДИРЕКТОРОТ НА ТЕЛМА: Бодигардите на Спасовски од МВР на Заев му предложиле да биде евакуиран преку тајниот тунел и да ги остави колегите пратеници на толпата, тој тоа го одбил!

* реклами:

Повеќе

Ете колку Грујо го сака народот: Прво си ги направи партиската зграда, владата и министерствата, а последни за изградба ги остави Клинички Центар и студентските домови и сега му ги тупна на Заев да ги прави!

11 години си на власт и тек почнуваш со изградба на Клинички Центар и студентски домови кога веќе си заминуаш од власт и не само што не се знае кога ќ...

Повеќе

(ВИДЕО) БРАЧО СРБЕ ДРЖТЕ СЕ: И Србите си имаат своја Каракамишева, глејте што лупа ова курвиче глупо на РТС - ЕУ БИЛА КОНЦЕНТРАЦИОНЕН ЛОГОР КАКО ЈАСЕНОВАЦ КАДЕ ОД СРБИТЕ ЌЕ ПРАВЕЛЕ ЧОРБА!

Линк до видеото овде. * реклами:

Повеќе

ДОБРО КОЛКУ ЛИ Е ЛУД ОВОЈ ЧОВЕК?! БАРДОВЦИ ТРЕБА ДА ВОВЕДЕ ЕДИНИЦА МЕРКА ЗА ЛУДОЌА, ЕДЕН ГРУЈ!

Значи за Грујо реформи се фрлање лопати, земање кредити и делење тендери со провизија?! ПАПАПА КОЈА НАКАЗА!!! Чул ли си ти бе гомно за извештајот на...

Повеќе

ШОКАНТНО ОТКРИТИЕ НА САШО ОРДАНОВСКИ: Кланицата на 27-ми април се командуваше по линијата Груевски-Мијалков-Чавков-Иванов-Вељаноски-Борис/Бетмен!!!

Ланецот по кој се командувал линчот на 27-ми април одел по следнов редослед: Груевски-Мијалков-Чавков-Иванов-Вељаноски-Борис/Бетмен... И сите овие...

Повеќе

АНАЛИТИЧАРОТ ПЕТАР АРСОВСКИ ГО ОТКРИ ТАЈНИОТ ПЛАН НА ЗАЕВ: Тој ќе ја подсреди државата наредните година две колку што ќе може во овие околности, потоа ќе објави предвремени избори на кои ќе го прегази ВМРО ДПМНЕ како шлепер жаба, и дури потоа ќе ја реформира земјата од корен и ќе ја внесува во ЕУ и НАТО!!!

- Заев сега е победник ама без победа. Затоа тој нема голема политичка моќ и мандат за коренити промени во земјава, затоа мислам дека тој прво ќе ја...

Повеќе

САШО ОРДАНОВСКИ БРУТАЛЕН КОН ХОРХЕ: Не се секирајте, Германија нема да ни замери, среќа у несреќа е што Хорхе веќе сите го сметаат за тежок шарлатан!

Во колумна на Слободен Печат, Сашо Ордановски земал една дебела цепеница и фатил да го млати Хорхе безмилосно, дивјачки: Оти, кога нашиов Иванов, с...

Повеќе

(ВИДЕО) АНАЛИТИЧАРИ НА АЛСАТ-М: БЕСА да се здружи со Алијанса и ДПА за конечно по 16 години да се победи ДУИ во Албанските општини!

* реклами:

Повеќе

ШОКАНТНО ТВРДЕЊЕ НА УРЕДНИКОТ НА УТРИНСКИ, ЉУПЧО ПОПОВСКИ: Иванов свесно и нанесе штета на земјата со навредата на германската амбасадорка со цел да си го спаси својот партиски рејтинг кај гласачите на ВМРО ДПМНЕ!

Хаотично повлекување Во ова хаотично повлекување, во кое само на прв поглед изгледа дека има систем, непримерните зборови на претседателот Ѓорге Ив...

Повеќе

    ucuz ucak bileti onur air sunexpress anadolu jet pegasus en ucuz ucak bileti